Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF Svajonės kartais išsipildo THE END

Go down 
+24
Neringa
Nepažįstu
MusiC
Juste
*~Christina~*
Justina
Carolina
undinele
Marijuks
Gabrielė
love fairytale :)
IceCube
monciuke
santa.
Debesėlis
I'mGirl,Anna^^
Gooda
Auskariukas
resorija
Gabi
Radvi*
Kristė
Ingiki
dzastute
28 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
AutoriusPranešimas
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 1:59 am

o tai kas nors parasys tesine ar ne vis delto
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 2:19 am

11skyrius
Alexas ją greitai atstūmė.
-Kažkas ne taip?-paklausė Laura
-Viskas ne taip! Nesuprantu ką tu norėjai tuo pasiekti?! Čia aplinkui pilną žmonių nori sukelti skandalą?!
-Nurimk, nenoriu aš jokio skandalo, tik bandžiau įrodyti, kad tau reikia tik vienadienių santykių, o aš jiems tau- kaip tik,- nusišypsojo Laura
-Atstok tu nuo manęs!-šaukė Alexas.- Pati nesupranti ką šneki. Nenoriu aš tavęs daugiau matyt. Čia tu pamišus, o ne Kamilė!
-Neįsterikuok taip, atrodo, kad sugrioviau tau gyvenimą tuo bučiniu. Tik nereikia čia vaidinti nuskriausto...
-Aš vaidinu?! Viskas gana...
Alexas atsistojo ir nieko nesakęs išėjo, palikęs Laurą vieną.
-Ožys...-suniurnėjo Laura ir nuėjo į kitą pusę, namų link.


-Hey, tai kaip pasimatymas su tuo paslaptinguoju?- nusijuokė Kamilė.
-Normaliai.
-Kas nors atsitiko? Kažkokia tu man keista...
-Nieko neatsitiko, tiesiog pavargau, einu gult,- piktai atrėžė Laura.
-Kokie mes šiandien pikti,-suniurzgėjo Kamilė.
-Ką sakei?
-Ne, nieko. Labanakt,-Kamilė nusisuko į sieną.
Kitą rytą Kamilė atsikėlė pirmoji. Paruošė pusryčius ir nunešė juos Laurai į lovą.
-Labas rytas, niurzga. Kaip miegojai?- nusišypsojo Kamilė.
-Normaliai.
-Tu gal kalbos dovaną praradai, ko paklausi tai tik NORMALIAI išgirstu,- pasišaipė Kamilė.
-Atstok, gerai?
-Žiūrių šiandien mes ne ką geresnės nuotaikos, skanių pusryčių, aš einu į virtuvę pas tetą ,padėsiu jai.
-Ei, Kami, nepyk, nėra nuotaikos, nenorėjau išsilieti ant tavęs.
-Viskas gerai, suprantu, bet vėliau turėsi man viską papasakoti kas buvo vakar
-Ok, pažadu
„Sugalvosiu ką nors“-pagalvojo Laura.
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 2:25 am

ahoho dar dar dar!!!!
bet nebutinai siandien bet ryt jau turiu ci pamatyti
max vakare
ok?
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 2:28 am

Įdėsiu šnd dar vieną dalį
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 2:36 am

uhu!!!
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 2:38 am

Čia toks trumputis bus.
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 2:38 am

12Skyrius
Laura įžengė į virtuvę, kur sėdėjo teta su Kamile. Jos kažką neaiškiai šnibždėjosi:
-Kaip ji galėjo...juk mes..
-Palauk,raminkis.... išklausyk jos versiją...
-Ji ...nesakys...
-Bet...
-Tai ką čia jau apkalbinėjat,- nusijuokė Laura.
-Nieko, kalbėjom ammm...
-Apie naują serialą,- įsiterpė teta
-Taip. Tai pasakok kas vakar buvo?-Kamilė pasižiūrėjo į Laurą žudančiu žvilgsniu
Laura šiek tiek pasimetė.
-Na nieko ten ,tikrąja to žodžio prasme, nebuvo, pralaukiau keletą valandų, bet jis neatėjo. Todėl ir grįžau tokia pikta.
-Mat, kaip. Tai sakai neatėjo. Koks ten jo vardas?
-Mmm..Robas.
-Kad aną kartą minėjai Davidą.
-Negali būti, gal susimaišei.
-O tai gal tu susimaišei?!,-pratrūko Kamilė.-O aš maniau, kad mes draugės, o tu..-Kamilė nebegalėjo pasakyti nei žodžio, jos veidu tekėjo ašaros.
-Nesuprantu apie ką tu čia? Paaiškink man prašau, -puolė Laura prie draugės ir ją apsikabino.
-Neliesk manęs,- atstūmė ją Kamilė ir nubėgo į savo kambarį. Pasigirdo tik smarkus durų trenksmas.
-Kamilę, palauk, aš nieko nesuprantu,-Laura ruošėsi bėgti paskui draugę, bet teta ją sulaikė.
-Klausyk, Laura, su draugais taip nesielgiama, nusivyliau tavimi...
-Gal galit nors viena paaiškinti ką aš padariau. Jūs kaltinat mane, dėl kažko, ko aš nesuprantu?!
-Neapsimesk kvaila,- teta numetė prieš ją laikraštį ir išėjo.
„Aleksandras Rybakas nenuobodžiauja. Neseniai palikęs savo merginą, jau pastebėtas su kita žavia, nematyta mergina, labai gluminančioje situacijoje. Jų bučinys užfiksuotas vakar vakare.“
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 2:42 am

ohoho vis idomiau ir idomiau dar dar dar!!!
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 2:44 am

Oho!Toliau!
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 2:45 am

Rytoj;]
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 3:00 am

gerai ryt
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 4:08 pm

Tęsk :44:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 7:35 pm

daar :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 9:14 pm

13skyrius
Laura pasibeldė į kambario duris.
-Kami, įleisk, mums reikia pasišnekėti, aš paaiškinsiu kaip viskas buvo.
-Kodėl turėčiau tikėti tavim? Jau ir taip gana daug man primelavai, iš kur žinosiu, kad pasakysi tiesą?!
-Juk mes draugės, aš tau nemeluosiu,- Laura priglaudė galvą prie durų.
-Kažkodėl vakar tai melavai...
-Na, taip...Atleisk, daugiau tai nepasikartos, padariau didžiausią klaidą savo gyvenime. Bet aš tik norėjau tave apsaugoti...
Kamilė pravėrė duris.
-Klok,- pasakė rimtai.
-Čia tarpdury? Gal bent jau leisk užeit į kambarį...
Jos abi susėdo ant lovos. Ir Laura pradėjo pasakoti kaip viskas buvo. Tuo tarpu Kamilė gurkšnojo mėtų arbatą.
-Vienu žodžiu, Jis buvo atėjęs vakar ryte ir teiravosi tavęs, bet aš pasakiau jog tu miegi, tad jis paliko man savo numerį.
-Ką?! Tai kodėl tu man nieko nepasakei,-vos neužspringo arbata Kamilė.
-Prašau, išklausyk viską iki galo,- pertraukė ją Laura.- Tai vat, žinau, kad pasielgiau labai kvailai tau nieko nepasakius, bet pagalvojau, kad tau Jo nereikia... norėjau tave apsaugoti. Tai sugalvojau pasikviesti Alexą ramiai pasišnekėt apie tave, viską paaiškint, kaip tu kentėjai ir panašiai, vis tiek tiesa anksčiau ar vėliau išaiškėtų. Tada aš paklausiau ar tu jam tikrai patinki, kad tavęs ieškojo. Tai tu nepatikėsi kaip jis tave išvadino, visais bjauriausiais žodžiais! Šaukė, kad nekenčia tokių žmonių. Tada aš jį užsipuoliau, pradėjau tave ginti. O Alexas pasakė, kad jam patinka tokios kaip aš ir mane pabučiavo. Aš aišku jį atstūmiau ir pabėgau, bet fotografas viską užfiksavo ir išgalvojo, kažkokią nesąmoningą istoriją!- puolė į ašaras Laura
-Tai kodėl tu man anksčiau to nepapasakojai?- Kamilė padėjo puodelį ant stalo ir apsikabino draugę.-Siaubas, suprantu ką iškentėjai...niekados nebūčiau pagalvojus, kad jis toks bjaurus žmogus, nekenčiu jo!-suriko Kamilė.
-Tai tu man atleidi?-sukūkčiojo Laura
-Tai žinoma, čia ne tavo kaltė. Ačiū tau...
-Už ką ačiū?- nustebo Laurą
-Už tai, kad parodei man jo tikrąjį veidą...
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Jfgjs.th
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Blabalaq.th
Atgal į viršų Go down
Debesėlis
My heart will always be with you...
Debesėlis


Pranešimų skaičius : 670
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Mažeikiai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 9:23 pm

Nekenčiu Lauros..
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 9:41 pm

kaip mane ji nervina...;/
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeŠt. 06 06, 2009 11:56 pm

14skyrius
-Labas rytas,- pasisveikino Laura su Kamile ir teta, kurios sėdėjo virtuvėje ir pusryčiavo.- Ko tokios rimtos?-ji paklausė.
-Nenoriu gadinti nuotaikos iš pačio ryto, bet geriau sužinosi tai dabar iš mūsų. Alexas davė interviu ,kuriame tave apšmeižė. Rodo per visas laidas. Jaučiu, tuoj žurnalistai, iškrapštys informaciją , kur tu gyveni. Va tada tai jau bus...,-papasakojo teta.
-Negąsdink jos taip, teta,- sudrausmino ją Kamilė.
-O, siaube, ką jis ten prišnekėjo? Pasakokit greičiau!-išsigando Laura.
-Kad jis susitiko su tavim rimtai pasikalbėtį, nesakė apie ką, o tu prišnekėjai visokių nesamonių ir jį pabučiavai, bet jis tave atstūmė..nelabai pačios supratom, žodžiu, pakreipė visą istoriją taip ,kad kalta tapai tu.
-Ne, na tikras kiaulė!-susinervino Laura.
-Nesijaudink taip,-ramino ją Kamilė.
-Tai ką man dabar daryti? Užsipuls tie visi žurnalistai, nežinosiu ką sakyt! Ir aišku visi tikės juo, o ne manim!
-Nieko neužsipuls. Kelias dienas pabūsim namie, niekur nelįsim, aprims skandalas, pamirš visi šitą istoriją. Ir viskas,-ramiai šnekėjo Kami.
-Tu taip manai,-klausiamai pažiūrėjo Laura į ją.
-Aš tuo įsitikinus,-mirktelėjo jai Kamilė ir nusišypsojo.
-------------------
Praėjo savaitė...
„Din don“,- sučirškė durų skambutis
-Ko nors lauki, teta?-paklausė Kamilė
-Kaip ir ne, tikriausiai vėl tie žurnalistai..įgriso man jie jau iki gyvo kaulo. Kelias dienas buvo ramu, negi jiems neatsibodo šita istorija?
-Einu, pasakysiu aš jiems viską ką galvoju, tegu atsikabina pagaliau!-įsiuto Kamilė.
-Gal nueisiu aš, tu juk tik su pižama,- nusijuokė teta.
-Man nesvarbu...gal gi nebus su fotoaparatais,- susiraukė Kamilė
Ji nuėjo prie durų “Na dabar tai jiems klius“-pagalvojo.
-Klausykit, kiek galima kartoti, jokių komentarų nebus!-darydama duris šaukė Kamilė. Staiga ji pajuto tokį jausmą, kurio neįmanoma apibūdinti žodžiais, į jį susiliejo ir pyktis, ir neapykanta... ir meilė. Tarsi, ją būtų užliejusi nežemiška jausmų proveržio banga. Kamilė sugebėjo ištarti tik vieną žodį, bet jame galėjai pajusti visus tuos jausmus, kurie ją užliejo:
-Tu?!
Atgal į viršų Go down
Auskariukas
I want my Fairytale
Auskariukas


Pranešimų skaičius : 253
Join date : 2009-05-18

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 12:13 am

kaip fainai,tesinuko
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 12:31 am

Toliau.
Atgal į viršų Go down
resorija
-*-If Only In My Dreams-*-
resorija


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2009-05-20

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 5:49 am

toliau
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 6:26 am

Katik perskaičiau visą istoriją, labai originali ir su gera blogiuke. Intrigos ;D
Man labai patikti, dėk tęsinį ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 11:55 pm

15skyrius
-Aš turiu vardą, negi pamiršai,- nusišypsojo Alexas.
-Tu matai čia ką nors juokingo?!,-apsižvalgė ji.- Klausyk dink iš čia,-rimtu veidu pasakė Kamilė.
-Ko čia taip pyksti, juk nieko nepadariau, beje, gražiai atrodai,- valiūkiškai nusijuokė Jis.
Laura susigėdo(nes stovėjo su pižama), ir bandė užtrenkti duris, bet Alexas ją sustabdė.
-O tu stipri,- nusišypsojo.-Klausyk, aš rimtai sakau, kad gražiai atrodai, nesityčioju, o tu užtrenki man duris,- Jis sučiaupė lūpas, bet buvo galima matyti, kad tramdo šypseną.
-Aš kol kas dar tau ramiai sakau, išeik, tu čia nelaukiamas, nenorėk, kad pradėčiau rėkti.
-Nepyk taip. Aš atėjau su tavim rimtai pasikalbėti, apie tą skandalą...
-Neįdomu man, tu nesupranti? Su manim tai nesusiję, galiu pakviest Laurą, bet nemanau, kad ji norės tave matyt.
-Aš ne pas ją atėjau, man reikia pakalbėti su TAVIMI,- tarė jis, pabrėždamas paskutinįjį žodį.-Be to įklimpau į šitą košę, dėl tavęs, Kamile. Prašau, suteik man šansą viską paaiškint.
-Duodu tau dabar 5 minutes...
-Čia? Gal einam į kokią ramią vietą, pasėdėsim, pakalbėsim apie visą šitą nesąmonę.
-Niekur aš su tavimi neisiu, nenoriu būti užsipulta kaip Laura,- pasišaipė Kamilė. Be to išklausyčiau tavo versiją tik iš mandagumo. Manai, kad patikėsiu tavim? Nejuokink. Kaip galvoji, kas man svarbiau tu ar Laura, su kuria bendrauju jau kelis metus, taip, kad jei nori kalbėk dabar...
-Okey ,-atsiduso Alexas. . Nežinau ką tau prišnekėjo Laurą, bet esu įsitikinęs, kad visą kaltę suvertė man. Bet, patikėk, ji mane pabučiavo, o ne aš ją, prišnekėjo apie tave baisiausių dalykų, nenoriu net minėt. Aš suprantu, kad tau sunku manim patikėti, bet nuoširdžiai noriu tave įspėt ateičiai, kad Laura yra didžiulė veidmainė ir tu nuo jos gali gyvenime labai nudegti...
 Alexas padavė kortelę su telefono numeriu.
-Taip, kad tau spręst,. Jei norėsi su manim bendrauti, pranešk, čia mano numeris. Jei ne- linkiu tau laimės gyvenime, tik dar kart patariu, saugokis Lauros.
-Nemokyk manęs gyventi gerai?!-Kamilė užtrenkė duris.
„Pasikėlęs asilas, aiškins man kaip gyventi, tegu žiūri savęs“-burbėjo Kamilė. „Duoda čia savo numerį, galvoja, kad paskambinsiu, nė velnio, tegu atsiknisa...“-Kamilė su įniršiu sudraskė kortelę.
-Kas buvo atėjęs?-paklausė teta.
-Nepatikėsit. Aleksandras.
-Rimtai? Na ir ko norėjo?
-Ai nesąmones pliurpė, aiškino man, kad tai Laura jį pabučiavo, sakė, kad saugočiausi jos, nes Laura veidmainė. Aš aišku nepatikėjau jo pasakom...
-Ak,-atsiduso teta .-Nenorėjau tau nieko sakyt, bet matau, kaip tu kankiniesi. Tu tikrai dar nepažįsti tikrojo Lauros veido, aš ją gerai žinau. Nuo pat mažens ji visada siekdavo savo užsibrėžto tikslo, net pačiais bjauriausiais būdais. Ir niekada neprisiimdavo savo kaltės. Taip, kad Alexas pasakė labai protingus žodžius. Gali būt jog ateis laikas, kai tu rimtai nuo jos nukentėsi. Tad nenoriu piršti jokios tiesos, bet pagalvok, gal tikrai JIS nebuvo kaltas? Pagalvok...
-Nepykit, bet neturiu apie ką galvot....Aš pažįstų Laura- ji ne tokia. Ji mano draugė, neskaudintų manęs. AŠ TUO ĮSITIKINUS.

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Pyjama.th
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimeSk. 06 07, 2009 11:58 pm

oo, tęsk. Man pradėjo labai patikti šita story ;D**
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:05 am

Thanks;]]*
Atgal į viršų Go down
Kristė
I am who I am and your opinion isn't needed.
Kristė


Pranešimų skaičius : 195
Join date : 2009-05-18
Miestas : Kretinga

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitimePir. 06 08, 2009 12:06 am

Tęsinio.:}
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END
Atgal į viršų 
Puslapis 314Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Kai sudūžta svajonės...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: