Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Go down 
+18
Cherry_PoP
Breaktheice
Gabi
Cappy
love fairytale :)
lover
Neringa
Suliko
Justina
Carolina
Juste
dzastute
Gabrielė
Marijuks
Indra
santa.
Nendre:}
Gooda
22 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutoriusPranešimas
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 10:12 pm

break baik :D paspringau :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 10:20 pm

Ne kokia dalis :D Pritariu ankščiau rašiusioms šiek tiek suvėlei :DD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 10:28 pm

krč, sustumėt ir nepagailėjot :D:D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 10:47 pm

tu irgi mūsų nepasigailėjai :D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeSk. 11 15, 2009 10:48 pm

tai, kad jūs zyzėt :D dabar, sedėkit ir laukit pusę metų kitos dalies :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimePir. 11 16, 2009 12:16 am

tai kad vos šitos sulaukėm laukėm čiut ne puse metų tik nepadaryk dar kartą taip !!!!!!!! xD
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 12 10, 2009 12:42 am

Tai gal jau praėjo tie "pusė metų"? :D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 12 10, 2009 12:55 am

nepraėjo:) ir nepraeis turbūt:D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 9:41 pm

išsisėmiau, aleliuja, rakinu. :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeTr. 03 10, 2010 11:26 pm

Jaučiu man kaukštėlėjo koks Zoro botagu per galvą, arba susimaišė gyvenimas į vieną skanią baltą mišrainę primenančią kalėdas. Bet aš šitą fanfictioną noriu tęsti, nepaliksiu mamytės, Marijos ir Alekso likimo valiai. Taigi vuolia, nežinau kaip susitvarkysiu su dviem ff, bet aš pabūsiu Halkas. ačiū. :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeTr. 03 10, 2010 11:31 pm

JĖJĖJĖJĖJĖJĖJĖĖĖĖĖ :DDDDD (dance)(party)
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 12:58 am

durna tu, su dviem ff duotis? :DDD nu bet afigienai XD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 1:22 am

kaip gerai :DD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 1:23 am

Pareinu aš, su pievom nes visos mintys kurias buvau ankščiau suplanavus dingo :D pabėgo kažkur. :D

20 dalis.

Va čia tai košmaras, kaip man jaustis? Aleksas padarė visas lietuvaites, prisidirbo, apie jį rašo laikraščiai, o aš sėdžiu ir durnių volioju.
-Mažiukou, gal bent kartu grįštam į Norvegiją? Ar žadi likti čia? – šoviau jam kelis klausimus tik įėjus pro duris.
-Marija, tu man atleisi? Prašau..grįštam į Norvegiją, gyvenam laimingai. Aš durnelis, pasakyk ką man daryt? – pradėjo kalbėt tokiu balseliu, kad galvojau jog tuoj apsiverks.
-Žinai ką daryt? Išnykt, bet primiausia grįžtam kartu, aš paniškai bijau lėktuvų, tu juk žinai. – juokiausi.
-Bet..atleisk man, aš myliu tave, Marija..- šokinėjo aplink lyg Brisius.
-Alexanderi Rybakai, ramiau. Tu bent žinai ką tu padarei? Gal tau viską paaiškint? Neatleisčiau nors ir norėčiau. – traukiau lagaminą iš spintos. –Kraunamės daiktus ir nykstam iš čia, kol dar žurnalistai pro langus nelipa.
Jis užtilo, man jo pasidarė labai gaila, bet sąžinė neleido atleisti, o ypač tokio dalyko.
-Greičiau, judinkis, noriu namo! Noriu viską baigti! – rėkiau eidama pro duris. Aleksas išėjo paskui mane, mes įlipome į taksi ir visą kelia iki oro uosto nėprunkštelėjom.
Lėktuve pajaučiau kaip jo galva lengvai atsitrenkė į mano petį, aš jo neatitraukiau, tegu pasidžiaugia bent kelias akimirkas kol grįšim namo.
Mes Norvegijoje.
-Dabar žinai ką? Eik sau kur nori, aš tavo daiktus atvešiu, bet mamai tu nesirodysi, pasakysiu jai, kad tu mirei ar pan. – ėjau link taksi.
-Marija! Gal tu girta?! O gal čia net tu? Kas per žodžiai iš tavo burnos? – atrodo jis išsigando.
-Alekseli, važiuojam kartu, aš juokauju. Leisiu tau pačiam susikrauti daiktus. – pradėjau ‚žvengti‘ lyg koks arklys.
-Sakyk tu man, kas tau atsitiko? Kodėl tu su manim taip kalbi? Nejau mes negalime visko pamiršti? Ir..nejau aš nebebūsiu netgi ir tavo mokytojas? – priėjęs prie manęs padėjo ranką ant peties.
-Aš jau nebežinau kas man, tiesiog mano mažai galvai per daug visokių nesamonių, o kai mano galva prikaupia tų nesamonių, pradeda daryt dar didesnes nesamones. Čia kaip du kart du, tu juk supranti? – šyptelėjau, bet širdis dar degė pykščio ugnimi.
-Tai..draugai? – nusišypsojo pačia gražiausia šypsena pasaulyje.
-Draugai..Aleksai..draugai..- atsidusau.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 1:30 am

Saunuolis saunuolis Aleksiuks, kad PADARĖ, ka ir reikejo XDD Taip ir isivaizduoju db ji gailiu snukeliu, lyg Brisius :DD <3 Zdz, man pagailo jo, kad Marija paliko jį, bet gerai bent tiek, kad jie liko draugai :) :D Tęęęsk ;D*
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 1:37 am

"Aš durnelis, pasakyk ką man daryt? – pradėjo kalbėt tokiu balseliu, kad galvojau jog tuoj apsiverks."

jokšimaš, šitą dalį pavadinčiau tik šitaip

Spoiler:
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 1:39 am

Juste baik, springstu , tik ne šita foto...noooooooo man alergija nuo jos :DDDDDDD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 1:42 am

Man skaitant ir iškilo tas katinuks prieš akis :DDD
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 2:25 am

Walioo!!!
Labai smagu, kad nusprendei pratęst. : D
Atgal į viršų Go down
ggaabbii
They try to change me but they realize they can't !!!
ggaabbii


Pranešimų skaičius : 1324
Join date : 2009-10-15
Age : 26
Miestas : pkr

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 4:30 am

Pagaliau, taip ir žinojau kad nusileisi ir rašysi :D
labai man jis patinka... tesk :D
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeKv. 03 11, 2010 4:34 pm

Jėga, kad nusprendei tęst, šaunuolė :D man patinka tavo šitas FF.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
VikViku
Cuidado con el angel
VikViku


Pranešimų skaičius : 156
Join date : 2009-10-07
Age : 33
Miestas : Vilnius

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitimeSk. 04 25, 2010 6:53 pm

Peržvelgiau pirmas dalis ir paskutinę, tai vos laikiausi nesijuokus. Nereali istorija, kai baigsiu mokytis, perskaitysiu visą. ;DDD
Tęsiniooo....
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 12 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
Atgal į viršų 
Puslapis 1212Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: