Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Go down 
+18
Cherry_PoP
Breaktheice
Gabi
Cappy
love fairytale :)
lover
Neringa
Suliko
Justina
Carolina
Juste
dzastute
Gabrielė
Marijuks
Indra
santa.
Nendre:}
Gooda
22 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutoriusPranešimas
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 1:23 am

Labai faina. Įdomu. Tęęęsk.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Neringa
Administratorė
Neringa


Pranešimų skaičius : 1164
Join date : 2009-06-16
Age : 27
Miestas : Kaunas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 1:26 am

Faiinai. :)
Dar.. :)
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 8:58 pm

Tęsinys, gal šitas ir nelabai.. nežinau : D

III dalis

Atidarėme „Muzikos mokyklos“ duris ir išvydome tunelį, bet be šviesos jo gale, tiksliau tai buvo ilgas ir tamsus kolidorius. Mano širdis ėmė plakti žymiai smarkiau, jaudinausi ir bijojau neapsikiaulinti. Ant sienos kabojo didžiulis lapas su mokytojų vardais, pavardėmis ir kabinetų numeriais, mes su mama iškarto radome mums reikiamą : 10. Rybak Alexander 115 (smuikas)
Ir nuskubėjome jo ieškoti.
-Štai jis ! – tyliai pasakiau, mes su mama gal dešimtį minučių trypčiojom prie durų kaip nesveikos ir nedrįsome užeiti. Bet staiga man kažkas padovanojo ‚litrą‘ drąsos ir aš atidariau duris iš paskos įsitempusi ir mamą. Įėjusios vidun pamatėme nuostabų vaizdą, vaikinas sedėjo prie fortepijono su dailiaisiais juodais marškiniais ir kažką rašė.
-Labas vakaras ! – pasisveikinau aš, nes atrodo mama pamiršo, kad moka kalbėti.
-Sveikos, panelės. Kuo galiu padėti? - atsitraukė nuo savo darbų jis.
-Ar nesutrugdėm? Atvedžiau Jums naują mokinę, tikiuosi priimsite? – pagaliau prabilo mama, nes jau galvojau, kad man pačiai teks su juo kalbėti, o mama tik žiūrės kaip į ateivius.
-Tikrai nesutrugdėt ! O nauja mokinė, labai malonu. Priimu visus kas tik nori groti – kalbėjo angelas, pagalvojau, kad tapau sūriu ir tuoj pat nuo jo balso išsilydisiu.
-Man tik reikės tavo vardo, pavardės, adreso ir telefono numerio – Alexas išsitraukė kažkokį lapą ir pasižiūrėjo į mane.
-Tai gal aš jau einu, paskabink veliau ir atvažiuosiu pasiimti – tyliai pasakė mama man eidama pro duris, bet Alexas išgirdo.
-Galėsit nevažiuoti, aš taip pat neužilgo einu ir ją parvešiu – pasiūlė Jis, o man tirpo kojos, rankos ir bla bla bla.
-Na tai sakyk savo vardą, pavardę, turiu užsirašyti viską. – jis ir vėl pasižiūrėjo į mane savo ryjančiom akim.
-Marija Kunigytė*. Nesoddtanger 10**, o numeris ********* - padiktavau viską jam.
-O mano tėvai taip pat ten gyvena ir aš dažnai pas juos būnu, galėsiu dažniau pravesti smuiko pamokas – šypsojosi.
-Tai va. Pamokos vyksta pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais, penktą valandą šiame kabinete. – paaiškino, o aš apsimečiau, kad girdėjau, nes beveik nesiklausiau, o tik žiūrėjau į jo begalinį grožį..



* Pavardė yra išgalvota.
**Adresas yra išgalvotas.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 9:05 pm

seilės tiško šitoje dalyje :D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 9:32 pm

Ir aš noriu pas jį lankyt smuiko pamokas :juokiasi: :DD
Man patiko, lauksiu tęsinio 😄
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 9:34 pm

gaila, kad mano pavardės neatspėjai, pupule :44:
Man patiko patiko patiko :****
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 9:41 pm

Marijuks rašo:
gaila, kad mano pavardės neatspėjai, pupule :44:
Man patiko patiko patiko :****

palauk aš dar daug ką atspėsiu : D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 9:44 pm

paklausk, aš pasakysiu, zajčik! :D
O prie Justės galėsi vaidint, kad atspėjai! :D
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 10:00 pm

Šeip man smuikas nelabai patinka. Bet jeigu pas tokį mokytoją tektų eiti tai.... visom keturiom.;DD
Labai patiko lauksiu tęsinuko.;}
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 11:12 pm

Tęsinio:)
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 11:46 pm

Marijuks rašo:
paklausk, aš pasakysiu, zajčik! :D
O prie Justės galėsi vaidint, kad atspėjai! :D

wtf? :D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 12:01 am

čia mes (aš :D) rezgu planą :D vaidink, kad nematei :D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 12:04 am

taip. apsimesk, kad to neperskaitei : D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 12:25 am

Norėčiau ir aš pas Alexą lankyt smuiko pamokas ;D
Dalis tikrai labai faina.
Tęsinio.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
lover

lover


Pranešimų skaičius : 430
Join date : 2009-06-25
Age : 29

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:04 am

blem, kodėl Marė tokia jauna? : DD ai, koks skirtumas : DD tikiuosi Marės mamikė duos vaizdų : D greičiau tęsinį : D
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 6:18 pm

Aš labai daug tikiuosi iš mamos. :) Ji mano favoritė šiame pasakojime. xD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Left_bar_bleue0/0Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 12:52 am

Nauja dalis, bet tikrai nesamoninga : D

IV dalis

-Manau jau viską papasakojau, tai kaip ir galim važiuot – pasakė.
-Gerai, galime – sutikau ir atsistojau nuo kėdės, Alexas susidėjo smuiką į dėklą pasiėmė segtuvąir abu įšėję laukan įsėdome į jo automobilį.
-Alexanderi, padarom staigmeną mano mamai, užsuk išgerti pas mus kavos, ji to labai nori ir tu jai žiauriai patinki – pasiūliau.
-Rimtai? - Gerai, galiu trumpam užbėgti – nusijuokė jis.
-Palauk, sugalvojau. Užvažiuojam į čia šalia esančią mažą parduotuvę, nupirksiu saldainių prie kavos ir rožių. – pasiulė.
-Mama tave pamačius mūsų namuose šoką gaus, o dar su gėlėm... Gerai pavarysim ! –prisijungiau ir aš prie jo juoko.
-Štai mūsų namas – parodžiau.
-Galime eiti. – Alexas išlipo iš mašinos su gėlėmis. Tik įėjus pro duris surėkiau:
-Mama, jau grįžau ! Vyrk kavą ! – šypsojaus bežiūrėdamą į Alexanderį.
Mama užkaitusi arbatinuką atbėgo pas mus ir pamačius Alexą visa išbalo. Jis jai davė gėles ir pabučiavo į žandą, o aš griebiausi telefono skambinti greitąjai pagalbai, bet Ačiū, Dievui neprireikė.
Geras pora valandų mes kalbėjomės apie jo muzikinę karjierą, gyvenimą, taip pat papasakojom ir apie save. Nekartą Alexui užsimindavau apie mamos blevyzgas dėl jo, o ji visa išrausdavo ir kumščiuodavo į manąją alkūnę. Laikas ėjo labai greitai ir mano viena svajonė buvo, kad Alexanderis pas mus dar šiek tiek pabūtų, o kita ir visiškai rimta, kad mama nepridarytų man broliukų ir sesučių. PAVYDĖSIU. Galiausiai Alexas nuėjo iki savo mašinos, grįžo su smuiko dėklu rankose. Aš nustebau.. Ne tik ne tai.., jis toks dieviškas kai groja, aš mirsiu !
-Tu mums pagrosi? – paklausiau.
-Ech.. Pamėginsiu kažką – ir išsitraukė smuiką. Pasigirdo pirmi „Song from a Secret Garden“ garsai. Neee ! Tik ne tai !, mintyse milijoną kartų kartojau „Angelėli, negrok“, bet jis neišgirdo, o apie mamos išraišką geriau nekalbėsiu visai.
-Na, panelės ačiū už labai skanią kavą, atsidėkodamas pagrojau, dabar turiu lėkti, o tavęs Marija lauksiu trečiadienį pamokoj. –palydėjau jį iki durų, o tuo metu jo paskutinis sakinys man negalėjo iškristi iš galvos.
Jūs būtumėt matę mūsų su mama emocijas kai jis išvažiavo, buvom tokios laimingos turėdamos tokį garbingą ir nerealiai gražų svečią per visą savo gyvenimą. Ohoho !.. atrodo ir diskoteka buvo, mano gimtadienio išvakarėse.. Mylėčiau tą žmogų iki ‚apsikakojimo‘ kuris man per gimtadienį padovanotų Alexą..


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Kv. 07 30, 2009 12:55 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 12:54 am

Garbė mamytėms! Aleliuja! :D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 1:10 am

Šakės, tavo ff mažų mažiausiai TOBULOOOOOS!
Ačiū, laukiam dą :D
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 1:19 am

Oo, nerealiai. Laukiu dar.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 3:09 am

Čia tai fainai. Nekantriai lauksiu kitos dalies. ;D
Atgal į viršų Go down
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 3:19 am

Patiko čia. Tęsinio. :44:
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 5:09 pm

Myliu šitą dalį. Vos neverkiau. Tęsinio...
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 6:50 pm

Labai patiko.;} Darrr....;D
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 7:53 pm

nespejau nei senojo ff perskaityt, o jau naujas ;DDD
Koks fainas, nerealūūūūūs ff :44:
Vos tik pirmą sakinį šio ff perskaiciau, iskart patiko :44:
Laaaaaaabai laaabai laukiu sekancos dalies!!!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".   Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus". - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
Atgal į viršų 
Puslapis 212Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: