Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D

Go down 
+13
Carolina
dzastute
*Simona_Rybak*
Nendre:}
Himbeere*
monciuke
undinele
Justina
Juste
santa.
I'mGirl,Anna^^
Marijuks
Cappy
17 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 4:23 am

- Va čia tai "ĮSPŪDINGAI"- išsišiepusi iki ausų ir netverdama iš džiaugsmo pasakiau. Keista, nes nemanau, kad kitiems žmonėms , kurie būna patubdyti belangėje tai "įspūdinga" . - Visada norėjau pabūti belangėje. Pasirodo svajonės pildosi,- toliau "apšalusi" šnekėjau.
- Nemanau, kad čia jau taip nerealu,- apžiūrinėjo patalpą, o paskui ir du mūsų "kaimynus" Alexas.
- Neperdėk. Įdomu , vakarienę gausim?- toliau su užsidegimu tarškėjau.
- Tokiu metu? Vakarienę? ,- juokėsi Alexas. - Tu tikrai stebini.
-Tai už ką tu čia,- paklausiau tokiu tonu kaip "Gangsta", pasisukusi į juodaodę , "aš nestora, tik mano kaulai dideli", trumpo vyriško kirpimo moterį, kuri dėvėjo apiplyšusius džinsus, mūvėjo pirštines nukarpytais galiukais. Beje ji visą laiką gniaužė kumščius.
Ji pakėlė akis į mane ir nužvelgė visą nuo galvos iki kojų. Kam neatrodytų keista, kai į kamerą patupdo žmogų vilkintį pižama.
- Už tai, kad gatvėje vožiau kažkokiam snobui į marmūzę,- mestelėjo šaltu tonu, visai dėl to nesigailėdama.
- M... Aišku,- pasisukau lėtai į Alexą.
- O tave už ką? Už tai, kad tavo pižama su žirafa ant pilvo,- pradėjo juoktis.
- Ne, - atsakaiu įsižeidusi, nes ji pamynė mano kaip "gangstos " ego. - Mes čia už tai,- parodžiau ir į Alexą, kuris sėdėjo ant krašto,- kad apmėtėme "šikpopieriu" kažkienio namą,- atrėžiau su pasididžiavimu.
- Neblogai,- pakraipė galvą. - O tu ko toks tylus ,- suriko Alexui
- Kas? Aš?,- nesusipratęs apsidairė.
- Tip tu... Aš tave žinau, tu tas , kuris laimėjo euroviziją.
- Jo... Lyk ir aš,- vis dar pasimetęs atsakė.
- Pagrok,- paprašė moteris . Jos prašymas veikiau buvo liepimas.
- Tai, kad neturiu kuom? - suglumęs aiškino.
-Jau turi,- į kamerą įėjo tas pats pareigūnas, kuris mus sulaikė, nešinas smuiku.
- Teisingai, pagrok,- pritarė 60 metų vyriškis, kuris sėdėjo su mumis po tuo pačiu "stogu". - Aš pritarsiu lūpine armonikėle,- išsitraukė iš kišenės.
- Gerai... Žinai melodiją,-mestelėjo 60-mečiui
- Pradedam,-linktelėjo galva 60-metis.. Taigi prasidėjo jungtinių pajėgų, gyvai grojantis koncertas, kameroje su šokiais. Alexas grojo Fairytale ir dainavo. Dainavau aš , "juodaodė", pareigūnas.Senukas pūtė lūpine armonikėle. Šis koncertas atrodė kaip "duokim garo" laida.
Dainavom apie valandą. Į mūsų repertuarą įėjo ir Kiss and tell, Roll with the wind, 500 miles.
-Galit eiti,- pasakė pareigūnas kai baigėm koncertą.
-Rimtai,- Alexo akys sublizgėjo.
-Eiti...- nuliūdau. - Bet čia taip smagu...
-Einam kol nepersigalvojo,- paėmęs už rankos nusitepė prie išėjimoiš kameros.
-Atę... Jūs buvot nepakartojami,- girdėjosi mano tolstantis balsas iš kolidriaus.
-Ir , kad man jokių pokštų išėjus iš čia,- lipė pareigūnas išleidęs mus pro lauko duris. Taigi po gero pusvalandžio jau buvom namie. vėl abu susmukom ant tos pačios sofos. Atrodo ryte vėl laukia kaulų tiesinimas.
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 2:55 pm

geras tesinio;DD
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 3:16 pm

Kažkaip per lengvai juos čia paleido,bet gi Lexas Yr Lexas,o tavo ff beprotiškas;D yey,tęsiam.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 5:10 pm

Daaar;]
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 15, 2009 8:53 pm

Gerai čia, tik man keista, kad tas pareigūnas cypėj dar ir smuiką turi :DD
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimePir. 08 17, 2009 12:15 am

O ką jiems veikti, kai neturi darbo? Tai groja susėdę prie spurgų (aš čia apie farus, beje buvęs mano puskės bernas dirba policijoje, ir sakė kai nėr kas ten veikti tai išsitraukia armoniką ir grajina ) xD. Didelis AČIŪ, kad skaitot. <3
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 5:28 am

Ryte pabudau lygiai tokia pačia "poza" kaip ir aną rytą. Alexas buvo vonioje. Atsiguliau normaliai ant sofos ir "tiesinausi".
"Šendien vaikinai gaus man riedlentę su garsiausių skeiterių parašais", pagalvojau ir pasijutau taip gerai, kad ši mintis užgožė visus kaulų skausmus. Alexas į svetainę atvarė labai "pakylėtas"
- Labas rytas,- su dideliu džiaugsmu ir šypsena veide pasakė , kuri gožė saulės spindulius , kurie skverbėsi pro debesis, kai Alexas atitraukė užuolaidą.
- Kaip miegojai,- paklausė.
- O pats kaip miegojai,- uždaviau analoginį klausimą.
- Turbūt prastai.
- Lygiai taip pat ir aš,- nusiražiau ir nusižiovavau.
- Aš jau eisiu... Dar užsuksiu į barą , kuris čia per gatvę, Tomas pakvietė, turbūt nori užkasti seną karo kirvį, o 10 -tai į filmavimo aikštelę. Dar nepaskambinau į ambasadą, bet grįžęs būtinai paskambinsiu,- bėrė žodžius kaip žirnius į sieną, o aš vos spėjau "gaudyt" tai ką jis pasakoja. Baigęs pasakoti pabučiavo į kaktą ir išmovė pro duris.
-O šitas prie ko,- garsiai paklausiau savęs ir patraukiau pečiais.
Išsiropščiau iš sofos ir nuvariusi į vonią persirengiau, iš virtuvės pasiėmiau kažką normalaus užkąsti. Šį kart jau ne morkas . Atsisėdau prieš teliką ir įsijungiau 'Jetix' kanalą. Vėl rodė "Edas, Edis ir Edys", Ogy ir tarakonus ir dar daugybę kitų filmukų. Visą valandą pravėpsojau į teliką. Šį mano nuostabų užsiėmimą sudrumstė laidinio telefono skambėjimas. Skambėjo gal kokias 5 min.
- Atsiliepti ar ne atsiliepti, štai kur klausimas... Atsiliepiau. Gal tai svarbus skambutis, kad taip ilgai skamba.
- Po galais, tu turėjai būti jau prieš gerą pusvalandį... Kas tau yra , kodėl po galais vėluoji,- pasigirdo staugimas iš kito laido galo. Atitraukiau ragelį nuo ausies ir prasikrapščiu, staugimas užgulė mano klausą. Tai buvo režisierius, o šie riksmai turėjo būti adresuoti Alexui.
- Alexo dabar nėra namuose. Po signalo galite palikti žinutę,- paleidau "sparnuotą" juokęlį. Už jį gavau riksmelį, jau adresuotą man.
- Su kuo aš čia kalbu? Tiek to, nesvarbu.Tai gal žinai kur jis,- režisieriaus balso tonas dar keliais decibelais padidėjo.
-Jis prieš valandą išėjo. O tai jis ne pas jus?
- Aš tau tai ir noriu pasakyti. Neerzink tu geriau manęs. Kai jį pamatysi, pasakyk,kad jis greičiau lėktų į aikštelę, nes kitaip gali atsisveikinti su vaidmeniu,- nutrenkė ragelį. Nieko nelaukusi padėjau ragelį ir aš.
- Baras, baras. Baras kita pus gatvės,- garsiai pamasčiau ir nulėkiau ten ieškoti Alexo.

Baras iš vidaus atrodė neblogai, priešingai nei iš lauko pusės. Nieko nelaukusi nuvariau prie barmenės ir paklausiau ar čia nebuvo užėjęs aukštas, rudų akių, šiek tiek susitaršiusiais plaukais vaikinas.
- Alexas? Taip jis čia buvo,- atsakė barmenė. Ir kaip aš nesusipratau, juk galėjau pasakyti vardą iškart. Juk jį visi pažysta.
- O su juo buvo blondinas sulaižytasi plaukais?
- Tomas,- iš kart pasakė barmenė,- taip jie kartu čia buvo. Alexas šiek tiek padaugino ir paprašė, kad šis jį nuvežtų į kažkokį filmavimą.
- Padaugino,- apstulbau, "kaip jis galėjo padauginti, jei žinojo, kad jam filmavimas", smegeninėj virė šis klausimas.O prieš kiek laiko jie išvažiavo,- vėl bėriau klausimus.
- Maždauk prieš gerą pusvalandį, ar 40 minučių. Tada mintyse viską greit permečiau. Prisiminiau vakarykštį banketą ir Tomo žodžius "sveikinu, bet čia dar ne pabaiga". Tada supratau, kad jis Alexą kažkur "nukišo".
- O tu žinai kur tas Tomas gyvena, ar bent jau dirba?
- Oi mergyt, aš viską apie jį žinau,- prikando savo lūpą barmenė taip "erotiškai", kad aš mintyse pagalvojau " tik nepersikąsk".
- Tai gal gali duoti adresą?
- Jis , 2 kilometrai nuo šio baro į miesto šiaurę. Kilometras su puse einant pagrindine miesto gatve, ir 500m pasukus į dešinę nuo senojo miesto muziejaus. Už muziejaus pamatysi baltą namą, jis bus vienintelis toks tenai.
- A... Ačiū,- nieko aš čia gero nesupratusi išmoviau. Kad būtų greičiau pasistvėriau iš kažkokio vaiko sk8'tą. Po kokių gerų 15 min šiaip ne taip nusigavau iki to muziejaus. Ir galiausiai iki to susilaižėlio namo.
-Nebloga pažintinė kelionė,- nusibraukiau nuo kaktos devynis prakaitus. Perlipau tvorą ir apsidairiau aplinkui. Nieko gero nemačiau,nebuvo nė gyvos dvasios kieme. Nuėjau į kitą namo pusę. Rūsio durys buvo atviros. Kelis kartus pašaukusi Alexą vardu nusileidau į apačią.
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 1:49 pm

Antroj pastraipoj kaip viskas kietaiii.;OO Kooooks veiiiksmas.;O Perskaičiau visą istoriją iš pradžių ir kažkaip 'užkabino'. Dar norim. ^^
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 7:50 pm

Nju,tai va, kad šita pašėlus istorija gerai užkabina :D jau įsivaizduoju kur ant grindų besiraitantį surištą Alexą xD(gal perdėjau,bet nieko vaizdelis :D) tęęęsiam staigiai.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 19, 2009 2:16 am

Nusileidusi laiptais į rūsį netekau žado. Neturėjau žodžių, apsakyti vaizdeliui , kurį mačiau. Alexas girtas gulėjo ant kažkokių maišų. Šalia jo stovėjo butelis. Paėmiau butelį į ranką ir pauosčiau. Kvapas buvo kaip lietuviško" kaukuolinio", kitaip sakant skiestas langų valiklis. Tokį gėralą geria beveik visi Prienų kandys, ką ten Prienų- visos Lietuvos. Šio "myžalo" turinio buvo likę vos vos ant dugno. Ant bonkos etiketės buvo užrašyta " Škotiškas viskis, 1899 metų"
- Nuostabu. Jį apgavo kaip mergą su devyniais vaikais,- pasibaisėjau nuo tokio kavailumo ir padėjau ją ant žemės. Alexas miegojo ir kažką burbėjo.
Aš tik perkriaipiau veidą iš nepasitenkinimo, kad turėsiu dabar jį kaip nors pažadint , išblaivyti ir nutempti į filmavimą. Nekenčiu šnapso kvapo ir girtuoklių sapalionių. Man tai kaip peilis po kaklu.
-Alexai, kelkis,- pradėjau purtyti kaip obelį. Iš jo burnos ėjo baisus "kaukuolinio" kvapas, nusukau nosį į šoną, kad daugiau netektų užuosti. - Nagi kelkis,- toliau be pasigailėjimo purčiau.
- Egle!,- vos apvertė liežiuvį sakydamas mano vardą ir išsišiepęs užsivertė mane ant savęs. Vėl užuodžiau tą baisų "velnio lašų" kvapą. Tą akimirką pagalvojau, kaip gerai būtų "mintonas", visą pakelio turinį supilčiau jam į burną.
- Jo aš Eglė,- numečiau,- o tu ką čia sugalvojai?,- išsilaisvinau iš jo glėbio ir atsistojau.
-Aš , aš nieko blogo,- vėl vos apvertė liežiuvį. 2 kartus bandė sėstis. Taip jis sėdos ir susmuko, vėl sėdos ir susmuko. Trečią kartą padėjau atsistoti. Stipriai truktelėjau ir šis neišlaikęs pusiausviros , griuvo ant manęs.
- Galiu,- žiurėjo man į akis ir jau turbūt bandė pabučiuoti.
- ...atsistoti...,- stumtėlėjau jį rankomis, kol šis nespėjo padaryti tai ko nnorėjo. Taigi šiaip ne taip atsistojom. Pasitaisiau sijoną ir švarkelį. Pastvėriau už rankos ir jis šiaip ne taip paskui mane užkilo laiptais iš rūsio į lauką.
- Kur tas lietus kai jo taip reikia,- pagalvojau, man reikėjo kaip nors išblaivyti Alexą.
-Kur, kur ,- toliau svirduliavo Alexas,- Debesyse.
- Tai tegul lenda jis iš ten. Kur ta filmavimo aikštelė?,- paklausiau, nes reikėjo būtinai jį ten nutysti, kad neprarastų vaidmens ir išspardyti "teletabiui"sėdynę.
- Prie rotušės,- musikavo ranka į visas keturias puses. Pamaniau , kad tuoj netyčia užvažiuos per galvą. -Gerai, ramiau,- sugavau ranką ir nuleidau.
-Bandysim nusigauti,- pasakiau ryžtyngai ir pasileidau bėgti paskui save tempdamasi Alexą. Bėgdama dar sustojau pasikalusti tikslaus kelio iki rotušės. Pas Alexą neklausiau, nenorėjau, kad girtas dar paklaidintų. Šiaip ne taip nusigavome iki rotušės, netoliese buvo fontanas , kavinės ir suoliukai žmonėms atsisėsti. Nubėgau prie fontano ir patikrinau ar vanduo šaltas. Pasodinau ant suoliuko Alexą ir paprašiau, kad niekur nedingtų. Jis tiesiog suglebo. Greit nulėkiau į artimiausią kavinę. Papasakojau padavėjui apie situaciją, parodžiau į, ant suoliuko sėdintį Alexą. Padavėjas davė 5 litrų bakelį nuo geriamo vandens ir stiprios juodos kavos. Padėkojau ir nieko nelaukusi nulėkiau į fontaną ir prisėmiau vandens. Nurengiau nuo Alexo švarką.
- Čia dėl tavęs,- tepasakiau, jam nė nespėjus susigaudyti apie ką aš čia, ir išpyliau visą vandenį ant jo. Netoliese buvę žmonės žiūrėjo į mane ir nesuprato ką aš darau.
-Šaalta. Ką čia išdirbinėji,- garsiai suriko Alexas.
- Taip jau geriau,- apsidžiaugiau išgirdusi prablaivėjusį Alexą. Padaviau jam švarką , kad apsirengtų ir kavą.
- Na tai sakyk kaip leidai tam teletabiui tave nugirdyti?,- paklausiau ir atsisėdau šallia.
- Nežinau, nežinau kaip čia gavosi,- pasižiūrėjo į mane tomis rudomis , šiuo metu šiek tiek sušalusiomis ir nuliūdusiomis akimis.
- Pasigeria ir nežino kaip,- atsidusau. Šiuo metu tas teletabis turbūt pasisavinęs tavo vaidmenį, filmuojasi.
- Nu ir š*** krūva. Oi atleisk
- Nieko, rėžk viską kas susikaupę. Išliek jausmus,- entuziastingai pasakiau.
-Tiktrai? ,- jis vėl lenkėsi padaryti tai ką norėjo padaryti girtas rūsy.
-A...,- pradėjau vartyti akis į visas puses. - Mums reikia eiti. Sakyk į kurią pusę?,- išsisukau nuo dar vieno bandymo.
- Už banko į dešinę,- nuleido galvą. Jaučiausi prastai, kad vis išsisukinėjau. Taigi paėmiau jį vėl už rankos ir nubėgome į aikštelę.

- Stabdykite filmavimą,- surėkiau prasibrovusi pro visą kūrybinę grupę.
- Kas čia dabar,- atsisuko režisierius,- varkyt iš čia tą mergą, ji trukdo filmavimui.Alexai, tu vėluoji pus antros valandos, o gal net ir daugiau. Taigi su vaidmeniu gali atsisveikinti.
- Aš galiu pa...
-STOP, dabar kalbėsiu aš. Tu žalias adaptuotas teletabi,- užsipuoliau Tomą, kuris jau rodė savo aktorinius sugebėjimus prieš kameras. - nugirdei Alexą ir įkišai į rūsį, kad pasisavintum vaidmenį,- toliau puldinėjau.
- Aš jau visai nieko nesuprantu,- susinervino režisierius ir paprašė savo asistento mineralinio vandens .- Gerai, paaiškinkite man kas čia vyksta.
Taigi nieko nelaukę su Alexu pradėjome viską dėstyti. Režisierius išvarė Tomą iš aikštelės ir pagrasino policija, taip pat pasakė , kad daugiau pas jokį režisierių gali nesitikėti vaidinti. Jis apie jį įspės visus.
Alexas po 15 min jau stovėjo prieš kameras. Aš susiradusi vietą kažkur kampe, atsisėdau , kad neimaišyčiau.
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 19, 2009 4:51 pm

Yeyeyey :D tęsiam!
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 19, 2009 5:47 pm

OMG. I fell in love with this story. <3*** :16: Kai kurios dialogų vietos taip prajuokino.;D
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeTr. 08 19, 2009 7:43 pm

Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeKv. 08 20, 2009 3:20 am

dar ir kaip patiko
tik tesini greiciau dek
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 5:28 am

Nu va ir finalasxD Tikiuosi, kad patiks.
Filmavimas baigėsi 6 valandą vakaro. Pusę aikštelėje praleisto laiko stebėjau režisierių, "gėriau" visą man reikalingą informaciją, kurios gali prireikti ateityje. Visada kažkodėl maniau , kad režisieriaus darbas lengvas. Šiandien pamačiau, kad ne. Kitą dalį laiko pramiegojau ant kėdės.
Alexas sakė, kad pora kart užknarkiau. Režisierius baisiai supyko, o visi kiti lūžo iš juoko. Bet aš nieko neprisimenu, taigi ir gėdintis neturiu ko.
Grįžom į butą. Alexas iškart paskambino į ambasadą. Taigi rytoj 12 valandą dienos, manęs atplauks, su keltu, mama ir kapitonas. Ryt pasakysiu "viso gero trolių šalie", ir labas ''tėvyne dainų ir artojų". Argi gyvenimas ne gražus.

Štai ir penktadienis, devynios valandos ryto. Šęnakt paskutinį kartą nutryniau Alexo sofą. Visgi gaila išvažiuoti. Čia buvo visai ir smagu, nepaisant mano aprangos. Lauke vos, vos lynoja. Atsikėliau ir nušliaužiau į Alexo kambarį. Atsisėdau ant lovos krašto, jis dar miegojo.
- Buu,- surikau prie jo ausies. Vargšas iš išgasčio pašoko.
- Ką čia sumastei?- prie širdies laikydamas ranką paklausė
- Dar nematai? Tave gąsdinu,- susijuokiau.
- Ne tik matau, bet ir jaučiu.
-Jau devynios, o tuoj ir dvylika,- priminiau, kad man laikas iš čia pakuotis
-...- nuleido galvą žemyn. Minutėlę ir aš surimtėjau. Atsistojau ir išėjau iš kambario į vonią, nusiprausti ir apsirengti.

11.45 trypčioju uoste, laukiu mamos. Alexas stovi, nuleidęs galvą. Pasižiūriu į jį ir iškart užspaudžia širdį. Nekenčiu savęs. Nekenčiu savęs už tai, kad esu bailė. Bailė, kuri bijo pasakyti ką jaučia. Bailė, kuri bijo įsipareigoti. Bandau ką nors pasakyti ar padaryti juokingo. Bandau kompensuoti sumautą savo baimę. Į viską ką pasakau ar padarau, Alesxas tik pasako "aha". Pasako ''aha' net nepakeldamas akių ir nepažiūrėdamas į mane.
12.05 keltas atplaukė vėluodamas 5 minutes. Žmonių krūvoje stengiausi įžiūrėti mamą. Negalėjau patikėti kai pamačiau kaip pro žmones braunasi mano draugė Sandra.
Pamačiusi mane, stvėrė ir stipriai apkabino. Maniau , kad viduriai per viršų išlips.
- Aš ir tavęs pasiilgau. Bat gal geriau jau paleisk. Aš dar noriu savo vidurius pasilaikyti sau, nes paramediko turbūt neatsivežėt,- pajuokavau, Sandra atsitraukė.
-Ne,- vėl apkabino.- Aš taip tavęs pasiilgau.
- Aš ir,- išsirangiau iš gniaužtų. - Kur mama, kur kapitonas,- apsidairiau.
- Kažkur pačiam gale.
- Kaip visur ir visada.
- Omg. tu su juo,- parodė į Alexą. Akys spindėjo pamačius jį.
-Panašiai. Susipažink, čia Alexas.
- Aš juk žinau kas jis,- pasižiūrėjo į mane piktai ir paspaudė ranką,- aš Sandra.
- Malonu,- atsakė.
- EGLE!- suriko mama ir pribėgusi suspaudė stipriau, nei Sandra ir pradėjo bučiuot į galvą. Jex.
- Mam, nedaryk man gėdos,- parodžiau į šale stovintį Alexą.- Ir taip užtenka, kad nuotrauką daviai baisią.
- Ji ne baisi,- toliau trynė glėby. Pagaliau paleido ir prisikabino prie Alexo, puolė dėkoti ir netgi paprašė autografo. Man gėda. Alexas suglumęs pasižiūrėjo į mane. Vargšas nesitikėjo, kad mano mamelė tokia pakvaišus. Pasirašė jai ant gumos popierėlio, kurį rado kišenėj. Dabar kiekviena mano mielą diena ji bumbės , kad jo raštas toks pat gražus kaip ir jis. Kaip nors ištversiu.
- Vos suspėjom,- pasakė uždusęs Fredas,- sakiau , kad reikėjo ankščiau išvažiuot,- numetė piktą žvilgsnį į Chrisą ir Adamą.
- Sakiai, nesakiai- dabar tai nesvarbu,- atkirto Chrisas. Vaikinai padavė man sk8'ą su garsiausių riedlentininkų parašais. Atsidėkodama kiekvieną iš jų apsikabinau.
-Psiilgsiu jūsų,- išspraudžiau ašarą.
- Ne, nepasiilgsi. Mes dar šią vasarą atvažiuosim pas tave ir tu turėsi mus priimti,-naujieną pranešė Adamas.
- Gerai, bet merginas kabinsit patys,- visi keturi pradėjom juoktis. Prasidėjo laipinimas į keltą. Mama su Sandra ir Kapitonu, kuris visą laiką tylėjo, ėjo link kelto. Pasilikau atsisveikinti su Alexu. Apkabinau jį ir padėkojau. Alesas nusišypsojo ir nuėjo. Aš pasukau kelto pusėn. Šiek tiek paėjėjus sustojau. Manyje kovėsi baimė ir jausmas panašus į meilę. Mano jausmai kovėsi kaip Rendis Ortonas prieš Triphle H. Blogis prieš gėrį. Galiausiai Triphle H padares pedegre veiksma nugalėjo Ortoną. Baimė buvo nugalėta.
- Stok,- garsiai pasakiau. Jis sustojo ir atsisuko. Priėjau prie jo.- Aš bijau įsipareigot. Bijau pasakyti , kad kai ką jaučiu. Turbūt aš tave myliu,- pagaliau pasakiau.- Jei tu mane myli, palauk 3 metus. Palauk jei gali, jei ne viskas baigsis čia kaip ir prasidėjo.
-Palauksiu,- jo akys spindėjo kaip niekad. Jis pabučiavo, aš leidau. Užrašiau jam savo El. pašto adresą ant delno. Atsisveikinom ir aš nubėgau prie mamos.


Po 3 metų.
Studijuoju režisūrą viename Niujorko univere, pirmame kurse. Taip , dabar aš gyvenu Niujorke. Čia galioje viena taisyklė. Nori gyventi šiame mieste - dirbk. Taigi dirbu vienoje daržovių kavinėje, vaikštau apsirengusi morka.
Esu dar tokia pat kaip ir buvau septyniolikos. Nepastovi kaip mano PMS. Mano uodegoj vis dar švilpauja vaikystė susipynusi su paauglyste.
Santykiai su Alexu labai sustiprėjo, dabar mažiau bijau įsipareigoti.
Šiandien Alexas atskrenda pas mane, bus čia maždauk penktą valandą vakaro. Kalbėjau su juo, sakė kad jau sėdi lėktuve ir belieka tik laukti. Laukiu nesulaukiu, nes pamatysiu jį po trijų , laidais bendravimo, metų.
Skubu nes jau keturios. Jei nenoriu vėluoti, turiu važiuoti dabar. Čia būna dideli kamščiai.
17.10 lėktuvas vėluoja. Vėluoja 10min, vėliau visą valndą. Kol galiausiau skrydžių centras praneša:
- Reisas 111, iš Norvegijos, per Prancūziją į Niujorką dėl didelės turbuliancijos patyrė avariją ir nukrito į Atalnto vandenyną. Gyvų neliko.
Jaučiu kaip pakerta kojas, sustoja laikas . Ašaros pačios rieda upeliais. Niekaip negaliu patikėti, kad gyvų neliko. Apsidairau aplinkui. Matau žmonių,kurie skrido tuo pačiu reisu kaip ie Alexas, artimuosius verkiančius dėl jų. Vieną moterį ištinka stiprus šokas,iškviečiami oro uosto medikai. Išeinu į lauką, lietus užmaskuoja mano ašaras. Šiuo metu noriu tik vieno- pas jį. Noriu, kad jis mane pasiimtų su savim. Ateinu prie jūros kranto. Sustoju. Prisimenu kaip mane paliko Norvegijoje ir kaip patekau pas jį. Prisimenu banketą, prisimenu musų miegą ant sofos , ir kaip gelbėjau jo kailį. Prisiminiau viską.
Medinėmis kojomis žengiu į vandenį. Jūra banguoja kaip pašėlusi. Aš noriu pas jį ir niekas manęs nesustabdys. Įbridau iki pusės ir jau ruošiausi panerti. Kaip prieš save išvydau jį. Jis buvo visas baltas, apsuptas dar baltesnės šviesos, turėjo sparnus ir oreolę virš galvos. Dabar jis buvo angelas. Angelas atėjęs sustabdyti beprotybės, kurią aš ruosšiuosi padaryt.
- Alexai,- vos sugebėjau ištart pro ašras, kurios dar labiau pradėjo riedėt,- pasiimk mane.
- Negaliu, tau dar ne laikas,- jis žiūrėjoį mane tomis rudomis, kaip šulinys giliomis akimis.
-Neaiškink man apie laiką. Tiesiog pasiimk,-pradėjau dar stipriau verkt.
-Tu kaip visada nori , kad viskas būtų pagal tave,- jis nusišypsojo.- Tačiau tau dar ne laikas. Džiaukis gyvenimu kol dar gali. Neverk, nes tuoj susitiksim.
- Kaip gyvent be tavęs??- toliau verkiau nesustodama. Bandžiau jį paliest, bet ranka perėjo kiaurai.
-Taip kaip gyvenai iki šiol.
-Neišeis, žinau, kad neišeis.
-Viskas išeis ir mes greit susitiksim.
-Kada tas greit?
-Pamtysi,- pabučiavo į kaktą. Jis išnyko,o aš stovėjau krante toli nuo jūros.
Pdariau taip kaip jis liepė- džiaugiausi gyvenimu. Džiaugiausi kiekviena diena lyg ji būtų paskutinė.
Vieną rytą prieš studijas užsukau į parduotuvę. Norėjau nusipirkti komiksus, kad galėčiau paskaityti per vieną nuobodžią paskaitą. Į parduotuvę įėjo plėšikas su ginklu. Liepė kasininkui atiduoti pinigus, bet tas užuot vykdęs nurodymus išsitraukė pistoletą. Papuoliau į susišaudymą ir viena kulka patakė man į krūtinę. Nebijojau mirties, nes žinojau, kad dabar būsiu su Aelxu ir geriau jau joki daktarai nebando manęs išgelbėti, prieš myrštant galvoje sukosi ši mintis. Alexas atėjo manęs pasiimti. Jis paėmė mane už rankos.
- Woho,- sušukau,- dabar ir aš visa švyčiu,- šypsojausi.- Kur einam?
- Į rojų.
-Ar čia tik ne garsieji švento petro vartai,- paklausiau pamačiusi didelius baltus vartus
- Taip, o ten Petras,- parodė Alexas.
- Sveikas Petrai,- sušukau ir pamojau.
- Tu nemirtynga,- nusijuokė Alexas.
- O čia vyksta šokiai?
-Ne
-O čia yra Maiklas Džeksonas ir keli Bitlai?
-Taip jie čia.
-Alexai?
-Taip
- Aš tave myliu
-Aš ir.
- Pabučiuok,- paprašiau ir gavau taiko prašiau.


Ačiū, kad skaitėt <333
Atgal į viršų Go down
Gaby
Fairytale..
Gaby


Pranešimų skaičius : 229
Join date : 2009-08-12

-
Karma:
Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Left_bar_bleue2/100Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty_bar_bleue  (2/100)

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 1:35 pm

Fainai
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 2:21 pm

aha tikrai
stebuklai visokie;DDD
fainiai ziauriai
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 3:21 pm

Oj, :13: :13: :13: cappy,kaip gražu,bet taip liūdna...ašarą išspaudžiau :13: dėkui tau, buvo be galo įdomu šitą ff skaityt :>.

"sveikas,petrai " :D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 5:34 pm

Wauč,pabaiga nereali,ačiū tau,buvo labai įdomi istorija,bučkių milijonas;*
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 5:47 pm

Nieko sau pabaiga. Nukrito lėktuvas.;OOO Dėkui, kad dalinaisi su mumis savo kūryba. Buvo labai įdomu skaityti.;} Galbūt vėliau sulauksim kažko naujo iš tavo fronto?
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 5:59 pm

Juste> žinok aš ir pati ašarą spaudžiau rašydama.. Dėkui visoms , kad skaitėt. Turiu sugalvojus naują ff, bet čia jau bus vėliau. Dar kartą ačių <3333333
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 12:03 am

Kaip viskas cia nerealiai.. Bet liudna..
Labai aciu, kad rasei, nes man tikrai labai patiko nuo pacios pradzios iki galo.
Tikiuos greit naujo ff!
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 12:05 am

Džiaugiuosi, kad tau patiko .taigi yra naujas ff (sudilusi suknelė ir nė vienos santuokos) xD
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 12:39 am

Skubu skaityt :DD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Left_bar_bleue0/0Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 3:17 pm

Gana mane virkdyt, prašau.. jau nežinau kelintą kartą verkiu gal kokį 501 nuo tada kai pamačiau Alexą ESC :D. baikit nu. :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sponsored content





Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: