Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D

Go down 
+13
Carolina
dzastute
*Simona_Rybak*
Nendre:}
Himbeere*
monciuke
undinele
Justina
Juste
santa.
I'mGirl,Anna^^
Marijuks
Cappy
17 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
monciuke

monciuke


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-06-02
Age : 29

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 2:11 pm

Labai gerai ;DD
Tęsinio ;]]
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 4:34 am

- Nu nepyk, tikrai nemaniau, kad tau šitaip baigsis,- atsiprašinėjo Adamas, o aš vis dar ėjau tylėdama ir užraukusi subinę. Galiausiai atlyžau ir visi juokėmės iš visos šios situacijos. Vaikinai mane palydėjo iki Alexo daugiabučio, taigi atsisveikinau su jais ir nubėgau į trečią aukštą, paskambinau į Alexo buto duris ir laukiau kol man atidarys duris , bet niekas taip ir neatidarė, Alexas buvo dar negryžęs iš studijos, tagi iš neturėjimo ką veikti šiaip sau 10 min paskambinėjau į jo durų skambutį, paskui dar 10 min pasėdėjau ant žemės palei duris, žaidžiau su savimi vas-ky-hop. Tris kartus pralaimėjau sau. Pagaliau parėjo Alexas, su dviem pirkinių maišais.
-O, labas. Atsiprašau , kad priverčiau laukti, sudijoje užtrukau nemažai laiko.
-O, ne nieko, aš čia turiningai leidau laiką, iš pradžių skambinėjau į tavo duris, na paskui dar žaidžiau su savimi vas-ky-hop, na ir jai dar būtum užtrukęs tai turbūt būčiau dar spėjusi pabazarinti su savo draugais – Kaziuku ir Onyte,- pradėjau pasakoti savo nuotykius palei jo duris.
-Na, turbūt tikrai labai turiningas laisvalaikis,- nusijuokė Alexas iš mano pasakojimo ir užleido pirmą pro duris.
-Jei nepaslaptis, tai kaip sekėsi studijoje?
-Nepaslaptis, gerai, rytoj vyks banketas, pasakys kas gaus vaidmenį naujame filme.
-Na linkiu, kad gautum „tą kažkokį“ vaidmenį.
-O kaip jums futbolo rungtynės, kas laimėjo?
-O, buvo iš ties daug įspūdžių, Rosenbergai laimėjo sąntykiu 35/22, daug praleidai, kad nėjai. Dar va kai nuėjome nusipiešėme komandos raides, man atiteko BK ,- pakėliau savo marškinėlius ir parodžiau, Alexas susigėdęs nusisuko.
-Hm, a...,- tesugiabėjo išleisti tik tokį garsą.
-Ko čia gėdiniesi ar bijai, aš juk celiulito ant pilvo nenešioju,- nusijuokiau ir nuleidau merškinėlius, kad dar nenualptų.
-Ne, man ne baisu, tik kažkaip nemandaugu būtų žiūrėti...
-Plys, baik su tom „džentelmeniškom“ pažiūrom, jei duoda - tai imk, jei muša- tai bėk .
-O tu žiūriu nesikuklini, nesigėdini,- šypsodamasis ir kraustydamas krepšius pasakė Alexas.
-O ko čia kompleksuoti, ne matau reikalo,- pasiėmiau morką ir pradėjau graužti kaip kralikas.
-Tai ką norėtum valgyti vakarienei? Pasakyk , pagaminsiu. Rydama sukramtytą morkos kąsnį net užspringau, aš tiesiog nustebau, kad jis gamins valgyt.
-Tu, tu gaminis valgyt,- man vistiek buvo keista, kad vyras gamins valgyt, nes aš būdama moteriškos lyties atstovė be mamos pagalbos, net sviesto ant duonos nesugebu užsitepti. O kai mamos nebūna, laikausi priverstinės dietos.
-O ką? Nieko Čia keisto, kaip tu mani kas man gamina valgyt, juk aš vienas gyvenu.
-Jo, čia klausimas vertas milijono...
-Tai ką norėtum?
-Nieko, aš jau valgau, galiu dar vieną morką?- šį kartą paklausiau leidimo.
-Imk. Taigi aš pasiėmiau dar vieną morką, nes aną jau buvau baigusi. Taigi Alexas dėl savęs nieko nesigamino, jis pasiėmė iš šaldytuvo geriamą jogurtą ir tai buvo jo vakarienė. Vėliau man parodė kambarį kur stovi jo PC, smuikas, eurovizijos apdovanojimas, natos ir šiaip daugybė jo darbo daiktų. Dąr vėliau Alexas man davė didelius, didelius marškinėlius persirengimui. Taigi nusipraususi ir persirengusi išėjau iš vonios. Nuėjau į kambarį pas Alexą išskleidžiau maikę į visus krašus, kiek ji plėtėsi ir mestelėjau
-Dabar galėčiau užlipti ant stogo, nušokti ir rėkti „ I believe, I can fly“,- Alexas supratęs mintį pradėjo be sustojimo juoktis, o aš paskui jį.
-Nuo pat pirmos minutės, kai tave pažystu, aš dar nemačiau tavęs rimtos.
-Su šypsena gyventi geriau,- atsakiau labai paprastai.
-Nu va, dabar galėsi eiti miegoti, jau baigiau kloti lovą.
-Ė STOP. Man užteks ir sofos, nereikia dėl manęs taip vargintis. Taigi pasiėmiau iš Alexo patalynę, kurią jis ruošėsi neštis ant sofos ir nuėjau į svetainę, man iš paskos ėjo Alexas ir liepė eiti į jo lovą, bet aš pasitiesiau kaip mokėjau ir atsiguliau ant sofkės, ji buvo patogi.
-Iš tavęs man reikia tik dviejų dalykų, kad miegas būtų geras,- pasakiau. Alexas šiek tiek nustębo.
-Ir ko tu norėtum?
-Mačiau turi tęn tokį minkštą meškiną... Gal galėtum man jį paskolinti?
-Gerai, o koks kitas dalykas?
-Pasakysiu kai atneši mešką. Taigi Alexas nuėjo į kambarį ir grįžo su žaislu.
-Imk,nu tai sakyk ko dar nori.
-Sėsk,- Alexas suglumęs atsisėdo,- o dabar pasek man pasaką. Alexas dar labiau suglumo, nes kur matyta , kad septyniolikmetėm reikia pasakų.
-Tai kad nemoku.
-Nagi, žinau , kad moki. Improvizuok.
-Pabandysiu,- taigi Alexas pradėjo pasakoti apie žmogų, kuris keliavo po Norvegijos kalnus, kūrė muziką, gyvendavo pas žmones ir grieždavo smuiku. Pasakos pabaigos nesulaukusi užmigau apsiglėbusi meškiną. Alexas nusišypsojęs atsistojo, išjungė šviesą ir nuėjo miegoti.
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 3:59 pm

labai miela :44: tokį alexiuką ir įsivaizduoju.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 9:52 pm

jo, tikrai būtų faine realybėj, jei jis ir meką duotų ir pasakas sektų xD :44: :16: :31: [b][i]
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:30 am

Ramiai miegojau iki to laiko, kai pradėjo stipriai griaudėti, buvo toks stiprus garsas, jog atrodė, kad netoliese vyksta karas ir aplinkui sproginėja bombos arba Nrvegiją drebina Godzila. Pabudau ir atsisėdau apsiglėbusi meškiną. Nuo kiekvieno griaustinio tiesiog sustingdavau. Atsistojai ir ėjau į Alexo kambarį, pakeliui vis nuo griaustinio beeinant sustingdavau gal kokius 3 kartus. Atėjusi šiaip ne taip į Alexo kambarį, atsistojau prieš jo lovą. Alexas tai pat prastai miegojo nuo žaibavimų ir griaustinių. Atsisukęs į tą pusę kur stovėjau aš, ir pramerkęs akis pamatė, kaip nuo žaibavimo nušvito ir aptemdė mano siluetą. Alexas tiesiog net krūptelėjo.
- Nerėk ir negąsdink, nes man taip jau baisu,- pasakiau pusbalsiu laukdama kito griaustinio.
- Negądint? Čia tu mane gąsdini,- atkirto nubąles kaip popieriaus lapas Alexas.
- Nu aš tavęs specialiai negąsdinu, tu manai, kad man čia malonu,- vėl sustingau, nes su griaudėjo.
-Tai kas yra, ko nemiegi? - žiovaudamas paklausė Alexas.
- Štai kas,- vėl sužaibavus sustinagu, krūptelėjauir net užrikau, nes garsas buvo labai stiprus.
- Cha, tu bijau griaustinio, o aš maniau, kad tu bebaimė,- nusijukė ir nusistebėjo.
- Cha cha...- mečiau meškiną į Alexą, Alexas meškiną padėjo palei save. Tada vėl griaustinis sugriaudėjo ir aš vėl krūptelėjau, sustingau ir išsigandusi pasakiau :
-Atiduok meškiną,- Alexas vis dar šiek tiek besijuokdamas padavė man meškiną.
- Tai ką darysim? - paklausė Alexas jau ramiu, nesijuokiančiu tonu.
- Liepk nustoti žaibuoti, - šiek tiek pajuokavau.
- Na liepti negaliu, bet galiu pasėdėti prie tavęs, kad nebūtų taip baisu ir palaukti kol užmigsi. Taigi kaip tarė, taip ir padarė, mes nuėjome i svetainę, aš atsiguliau ir neužmigau gal kokį pusvalandį. Alexas jau snūduriavo ir užmerkė akis, tada aš į jį vėl mečiau meškiną :
- Pasisiūliai, tai dabar ir nemiegok.
- Ą, jo gerai... - taigi varkšelis palaukė kol aš užmigsiu ir užmigo pats kojūgalį ant sofos.
Atgal į viršų Go down
Himbeere*
I'm blonde, so please speak slowly**
Himbeere*


Pranešimų skaičius : 633
Join date : 2009-05-17
Age : 30

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:35 am

Mieloji, už tokį floodinimą gręsia įspėjimas.
Jeigu nori pataisyti klaidas pranešime ar kažką dar pasakyti spausk mygtuką "edit"
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:37 am

Cappy. labai gražu , tu kuo toliau tuo labiau kuri tikroviškesnį Lexiaus portretą :> tik norėjosi ilgesnės dalies. :D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 2:06 am

Rytą pabudome kažkaip „susiraizgę“, Alexo galva buvo toje vietoje kur užmiegant buvo manoji, o aš pusiau iškritusi iš lovos gulėjau ant grindų. Už lango vis dar labai „pylė“ lietus. Mes nelabai supratom kaip čia mums taip „pasisekė“ susirangyti. Alexas pasakė „ labas rytas“ ir numovė į virtuvę ir įjungė gėrimų plaktuvą, o paskui nuėjo į vonią, o aš likau ant sofos ir „tiesinau“ savo kaulus ir nugarą. Išsitiesinusi, nulėkiau į virtuvę, nes tingėjau laukti kol Alexas nusipraus, pakišau galvą po kranu, paskalavau burną ir čia buvo visas mano prausimasis. Pamačiusi, kad įjungtas plakiklis ir, kad jame plakama kažkokia žalia masė, išjungiau ir paragavau.
- Jech,- nutaisiau veido išraišką lyg būčiau gėrusi želmenų sultis, bet šis gerimas ir buvo želmenų sultys. - Šiam gėrimui reikia saldumo ir spalvų,- ir nuėjau prie šaldytuvo, atsidariusi šaldytuvo dureles ištraukiau obuolį, vanilinius ledus ir mėlynas vynuoges, tada nuėjau prie plakiklio, viską sudėjau ir vėl įjungiau. Grįžau į svetainę ir atsistojau prie lango, vis dar lijo. Pamačiusi vaikus maždaug keturiolikos metų amžiaus, žaidžiančius futbolą, tiesiog prilipau prie lango, aš taip užsimaniau, kad net nepaklaususi ar galiu išeiti, išlėkiau į lauką pas juos.
- Hi, galiu su jumis pažaist?? - paklausiau ir visi berniukai sukluso ir priėjo prie manęs.
- Tu, tu nori žaisti futbolą? Juk tu merga,- pasišaipydamas pasakė repliką, rudaplaukis berniukas.
- Ir dar tu su sijonu,- pritarė kitas berniukas.
- Nu ir kas , kad aš su sijonu, ir, kad merga. Mergos irgi moka žaisti. Tai ar galiu?
- Gerai, gali žaisti,- sustiko rudaplaukis.
- O tai su kuo komandoje ji žais, - pakalusė antrasis berniukas.
- Pas jus, jūs ir taip pralaimit ir neturėdami mergos komandoje, taigi nėra jokio skirtumo. - Taigi pradėjome žaisti, berniukai iš priešininkų komandos ir maniškės net nesitikėjo, kad aš moku žaisti ir , kad galiu įspirti įvartį. Žaidimas buvo beprotiškai linksmas, po pirmo kėlinio mane pastatė į vartus. Kad atmuščiau kamuolį man net teko išsitiesti ant žemės, taigi visa aplipau purvu ir žole, veidas taip pat buvo labai purvinas. Visą antrą kėlinį pirmavom.
- Nu tai kas dabar čia merga, ir kas čia dabar pralaimi? - užrikau kitai komandai, ir iš džiaugsmo pradėjau šokti pergalės šokį. Mam bešokant „pramazinau“ vieną įvartį, kurį mums įmušė priešininkai, bet greitai mes jiems atkirtom ir laimėjom.
Išėjęs iš vonios, Alexas nuėjo pasiimti savo gėrimo, atsigėręs pajuto, kad čia ne vien želmenys, bet ir dar kažkas įmaišyta.
- Visai skanu, bet čia ne tai ko man reikia iš ryto,-padėjo stiklinę ir nuėjo manęs ieškoti į svetainę.
- Egle, ko ten primaišiai į mano rytinį gėri... Keista, kur ji pasidėjo? - Alexas nuėjo pažiūrėti į vonią, bet ten nerado, paskui pažiurėjo ar esu tolete, bet ir ten manęs nebuvo, tada nuėjo į savo darbo kambarį kur yra kompiuteris, bet ir ten manęs nebuvo. Grįžo atgal į svetainę ir atsistojo prieš lanagą, pamatė tai ko ir ieškojo.
- O dieve, nu ir nenuspėjama ta mergina,- nieko nelaukęs išlėkė pro duris i lauką.
-Nu ir pavarėm, duok penkis,- pasakė Rudis, tokia buvo berniuko pravardė su , kuriuo žaidžiau komandoje. Taigi sukirtom rankom ir atsisveikinom. Eidama link durų sutikau Alexą.
-Labas, - sustojau išsišiepiau, trumpam sustingau ir nuleidau akis žemyn.
- Tai ką veikiai? - pasižiūrėjo Alexas į mane, visą nuo galvos iki kojų aplipusią purvu.
- Žaidžiau... futbolą... - vis dar žiūrėjau į žemę, nes tikrai prisidirbau išėjusi be leidimo.
-Matau,- nusijuokė. Net nesitikėjau, maniau , kad tikrai bus supykęs, juk prikišau nagus prie jo želmenų, o paskui dar išėjau be leidimo.
- Tai tu nepyksti?
- O, ko čia pykti? Nors dėl savo gėrimo gal ir pykstu šiek tiek,- nusijuokė vėl. - Einam namo,- taigi ėjom namo, o aš visą trumpą kelią iki jo buto pasakojau kaip buvo nuostabu žaisti fūlę.
- Tu kai šaraka, barbi ir barbi,- mestelėjo repliką ir vėl nusišypsojo.
- O tu niekad nenustoji šypsotis,- mestelėjau repliką atgal ir vėl pradėjau barbėti apie žaidimą. Įėjom į butą ir Alexas mane vis dar burbiančią apie tą patį nuvedė į vonią ir uždarė duris iš koridoriaus pusės. Taigi nusiprausiau, persirengiau drabužius, kuriuos kaip supratau, man Alexas buvo ryte padėjąs vonioje. Tai buvo vėl sijonas, palaidinė ir ačiū dievui ne džinsinis švarkelis, bet džemperis, nors ir vyriškas, bet man tiko. Išėjusi iš vonios nučiuožiau pas Alexą į virtuvę:
- Žiūrėk, karvė ant ledo,- apibūdinau save čiuoženčią ant parketo grindų. Alexas nesusilaikęs pradėjo juoktis, kaip visada paskui jį aš.
- Nori valgyt? - pakalusė vaikinas.
- O ką duosi?
-Na galiu ką nors išvirti, iškepti.
- Tada nenoriu, duok man geriau tris morkas, ir bus cool.
- Nebijok, nenusinuodysi valgydama mano gamintą maistą.
- Aš ir nebijau. Sakau duok man porą morkų.
- Bevalgydama tas morkas, tu greitai į kraliką pavirsi,- padavė man morkas, o pats pradėjo plakti naujas savo želmenų sultis be priemaišų.
- Pavirsiu, nepavirsiu,- pasiėmusi morkas nuvariau prie teliko ir įsijungiau „jetix“ kanalą, kur rodė fimukus. Dievinu filmukus. Deje juos galėjau žiūrėti ne ilgai, nes atėjo Alexas ir perjungė kanalą, įsijungė kažkokį koncertą.
- Ei juk aš žiūrėjau, tuoj turėjo rodyti Edas Edis ir Edys,- nutaisiau pasipiktinusę veido išraišką.
- Aš turiu pažiūrėt šį koncertą, čia juk groja mano tėtis.
-Bet filmukiai daug ydomiau, nagi įjunk atgal,- pasižiūrėjau į Alexą maldaujančiu žvilgsniu ir tiesiau Tv pulto.
- Tau juk 17 - ka, o žiūri tokias laidas, pradėk domėtis tokiomis laidomis kaip ši.
- Nieko nebus, man meška ant ausies užlipusi, aš nesuprantu tokio meno ir beto filmukai daug ydomiau ir linksmiau.
- Na tai tada nieko nežianu, nes aš tikrai žiurėsiu šį koncertą,- toliau įsistebeilėjo į Tv ekraną. Iš nusivylimo, kad nepamatysiu savo filmuko susmukau ant sofos.
- Jei nori gali eiti prie mano PC,- pasiūlė Alexas, kad turėčiau ką veikti, nes tikrai matėsi, kad ši laida man vis tiek nebus ydomi.
- Woho, - nulėkiau į darbo kambarį, įsijungiau kompiuterį ir parsisiunčiau „ Zeromancer – Need you like a drug“ ir „Black eyed peas – I gotta feeling“ dainas. Pasileidau jas gana garsei, poto įsijungiau „Gta vice sity“, niekada žaidimų nežaidžiau, bet šįkart , kad užmuščiau nuobodulį, žaidžiau.
- Egle, gal sumažinsi garsą, aš juk žiūriu koncertą,- neapsikentęs triukšmo atlėkė Alexas.
- Parodyk papus, sumažinsiu decibelus.- pasakiau su velniška šypsena veide ir pakilnojau antakius.
-Ką parodyt,- šiek tiek suglumo Alexas.
-Koks skirtumas, juk juokauju,- prisukau savo decibelus. Alexas padėkojęs nuėjo atgal į svetainę. Po kelių minučių pasigirdo durų skambutis.
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 3:27 am

Faaainai :D patiko man,dėkui už tokią didelę dalį.

Edit: kaikuriose vietose kartoji vienodus žodžius, naudok sinonimus :D.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 3:30 am

danke už kritiką, db žinosiu kur reikia pasitaisyti xD
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 3:22 am

Alexas atidarė duris ir įsileido Adamą, Fredą ir Chrisą. Išdgirdusi vaikinų balsus, iškart pašokau nuo kompiuterio. Jie buvo mano išsigelbėjimas, nuo beviltiško nuobodulio, kuris apniko mane kai Alexas perjungė „Jetix“ kanalą. Iš kart nulėkiau į svetainę ir pasisveikinau su vaikinais:
-Lbas, labas, labas,- pradėjau kiekvieną apkabinėti. Vaikinai tiesiog nustebo iš kur toks švelnumo protrūkis.
- Wow, na toks sutikimas tikrai miela, bet ar tu nesergi,- pridėjo savo delna man prie kaktos Adamas, norėdamas susžinoti, kur šuo pakastas.
- Nė velnio aš ne karščiuoju,- nutraukiau Adamo ranką nuo savo kaktos,- tiesiog labai džiaugiuosi, jog atėjote ir, kad išgelbėsite mane nuo nuobodžiavimo ir Gta vice sity,- vėl pradėjau apkabinėti vaikinus.
- Man patinka , kad mes tokie populiarūs,- mestelėjo repliką Chrisas, - tai kaip nori, kad mes tave išgelbėtume?
- Nuveikiam ką nors įdomaus.
- Įdomių dalykų būna dauk... Reik tik žinoti ko nori,- pradėjo filosofuoti Fredas.
- Žinau ką galime veikti... Galim žaisti „palką“ iš nusirenginėjimų,- išsitraukė kortų kaladę iš kišenės ir pamosikavo prieš mano akis Adamas.
- O tai puiki mintis,- sutikau , nes gerai mokėjau šį žaidimą .
-Alexai žaisi su mumis,- pakalusė Fredas, Alexo, kuris kažką kalbėjo telefonu ir prašė kažko, kažką atvežti.
- Ą... Jo, nu gerai,- atsakė taip , nes turbūt negirdėjo, kad bus žaidžiama iš nusirenginėjimų.
-Nu tai dėk tą „ prancūzišką ragelį“,- Cchrisas taip vadino laidinius telefonus.
- Dalykit, tuoj baigiu šnekėtis ir ateinu. Paėjome į šalį ir Fredas pasiūlė, kad visi , kurie turėsime surinkę savo rankoje palką, dėtume ją Alexui. Taigi Adamas nieko nelaukęs pradėjo dalinti kortas, neilgai trukus prisidėjao ir Alexas.
- Tai ką žaisim?
- Palką... Iš nusirenginėjimų,- pasakė Adams, duodamas Alexui jo kortas.
- Iš nusirenginėjimų? ,- šiek tiek suglumo Alexas,- Aš negirdėjau nieko apie nusirenginėjimus...
- Tu negirdėjai ir to, kad mes žaisime palką,- ramiu balsu pasakė jam Chrisas.
- Nu tai sėskis, būsi svečias,- pasiūlė Adamas ir ranka parodė į kėdę, prie , kurios stovėjo Alexas.
- Nu gerai...,- nutęsė ir atsisėdo. Prasidėjo žaidimas, visi ratu siuntinėjom nereikalingas kortas. Surinkęs 3 vienodas kortas, Fredas davė palką Alexui.
- Na širduk, laikas duoti apdarėlį,- Numetė tokį specialų „gėjišką“ žvilgsniuką į Alexą.
-Hm... A... Ką čia nusirengus?
- Duok marškinius, kelnias dar leidžiam pasilikti,- paragino jį Adamas
- Pasvajok apie marškinius... Aš dar kojines ant kojų turiu,- atkirto juokdamasis Fredui ir nusimovė vieną, baltą kojinę.
-Žaidžiam toliau,- pasakiau. Taigi vėl tai pat siuntinėjome kortas, kol šįkart Fredas greitai surinko 3 vienodas kortas ir vėl mętė Alexui.
- Antrą kartą iš eilės? Man čia kvepia kažkuo įtartinu,- pasižiūrėjo į mus Alexas, lyg kažką supratęs.
- Man tai tik tavo kojinėmis, - pradėjau juoktis. Alexas nusimovė dar vieną kojinę. - Ką darysi kai neturėsi kojinių,- paklausiau tarsi ir taip nežinodama.
- Pagyvenism pamatysim,- tepasakė tik tiek ir vėl pradėjome žaisti. Vėl siuntinėjome kortas ir rinkome vienodas, šįkart užtrukome ilgiau. Surinkau 3 vienodas kortas ir greit mečiau jas Alexui.
- Palka. Dabar gali atiduoti marškinius,- patryniau delnais.
- Tiek ne dauk trūko, jau būčiau ir aš metęs palką.
- Gerai, gerai, duok marškinius, o gal tau padėti juos nusirengti,- paragino ir pradėjo juoktis Adamas iš Alexo.
-Xo xo xo, koki mes sūriai,- pasakiau, kai Alexas nusirengė marškinius.
- Tarsi pati būtum ruda, - nusišaipė „plikšius“ . Tigi vėl pradėjome iš naujo. Šįkart nei vienas iš mūsų nesitikėjo, kad Alexas surinks palką, greičiau už mus. Jis greitai suriko „Palka“ ir numetė ją man.
- Cha, kieno dabar laikas nusirengti,- pasižiūrėjo į mane velnišku ir žudančiu žvilgsniu iš viršaus. Aš tik nusijuokiau, atsistojau ir paklausiau :
- Na vyrukai, nuo ko norite pradėti?,- pakilnojau antakius į viršų.
- Tai aišku kad nuo sijono,- suriko Adamas.
- Nuo sijono tai nuo sijono. Pasikėliau džemperį, pasiėmiau už diržo sagties ir segiau jį iš lėto, padariau šokią tokią intrigą. Tada staigiai ištraukiau ir padėjau jį ant stalo.
- Prašom.
- Aš likau apgautas,- apšalęs išlemeno Adamas. Visi kiti pradėjo juoktis. Penkto karto nepradėjom, pasigirdo durų skambutis ir Alexas nuėjo jų atidaryti. Sugryžo po 5 minučių ir pasikvietė vaikinus, kažką tyliai pakuždėjo ir padavė jiems 2 popierinius juodus maišus , ant abiejų buvo užrašyta „Roberto Cavalli“. Pats pasiėmė savo kostiumą ir išėjo uždariąs duris.
Atgal į viršų Go down
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 3:44 am

Cappy, bravo, dalys ilgos, mintis gražios, puiku :47: :16:
Matosi, kad stengies :14:
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 3:56 am

Joa,*plojimai*, vis dar nenuvylei manęs :D malonu skaityt.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 7:21 pm

danke Nendre :23: , O tai kap tave įmanoma nuvilti Juste :):P
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 1:06 am

Uoj, neseniai perskaiciau visa pasakojima, ir man Labaaai patiko!
Taip idomiai viskas suregsta ⭐
Te - Si - Nio !
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 1:25 am

Danke saulala, ačiū , kad skaitei ir , kad patiko . YĖY
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 3:33 am

-Nesirengsiu! Nepriversit! Nė už ką nesidėsiu šito skuduro!- Rėkiau pamačiusi trumpą, gal iki kelių, rožinę suknelę be petnešėlių ir juodu kaspinu, kuris rišosi po krūtine.
- Nesiožiuok čia kaip ožka,- liepė Adamas, bet aš nė neketinau sutikti.
- Nesiožiuot. Nesiožiuot, kai man brukamas šis skuduras, kurį aš turiu rengtis... Aš nenoriu į jokį banketą!!!,- toliau rėkiau visa gerkle.
- Niekas ir neklausė ar tu nori, juk neliksi čia viena, beto turėtum džiaugtis, kad jis tave vedasi,- toliau mane tikino Adamas ir artyn ėjo su suknele.
- Džiaugtis, juk tai tikra nuobodybė,- pakuždėjo fredas Chrisui ir tie susijuokė.
- Va,- parodžiau į Chrisą su Fredu,- net jie mano, kad tai didžiausia nuobodybė.
- Gal usičiauptumėte,- metė piktą žvilgsnį į vaikinų pusę Adamas,- nematot, jog ir taip sunku ją priversti, o dar ir jūs čia burbiat nesamones.
- Jie tiesą sako.- Dar kokį pusvalandį priešinausi, bet vėliau vistiek nusileidau. - Tiek to... Duok tą skudurą,- nukabinusi nosį ir supykusi pasiėmiau suknelę. Pradėjau rengtis, bet pamačiau, kad vaikinai žiūri.
- Tai gal nusisuktumėte,- mečiau patį pikčiausią, kokį tik galėjau išlaušti žvilgsnį į vaikinus.
- A... Gerai,-ir vaikinai ir nusisuko. Greitai apsirengiau suknelę. Su ja jaučiausi kaip nuoga.
- Jau galit atsisukti. Pasidžiaukite savo darbo vaisium,- mestelėjau.
- O...,- atvipo žandikaulis Fredui,- ...ji turi papus.
- Aha... Aš ir tik dabar pastebėjau,- mečiau į Fredą tapkę. Adamas padavė dar ir aukštakulnius, kulno dydis nežmoniškas, ir kaip aš paeisu pagalvojau ir užsidėjau. Atsistojusi bandžiau paeiti mažą , žingsnio distanciją, bet vos neišlaikiusi pusiausvyros neapsivožiau .
- Na dar vaikščioti pasitreniruosim, išmoksi šią „ techniką“,- nusijuokė Adamas ir pasodino prie veidrodžio.
- Kalbi taip, lyg pats būtum nešiojąs aukštakulnius .Ką dar susiruošiai daryti?
- Nenešiojau aš jokių kulnų.Nu reikia padaryti makiažą,- pasiėmęs pudrą, kuo ramiausiai pasakė Adamas.
- O, nuostabu. Dabar ir špakliaus kilą užteps. Gal aš tau į namą panaši, kuriam reika apdailos?
-Nesiginčyk ir tylėk,-žčiaupė, ir šių laikų Mikelandželas pradėjo tapyti ant „drobės“. Po 10 minučių buvo baigtas makiažas.
-Iš kur tu moki „špakliuoti“?
- Lankiau statybininkų kursus,- pajuokavo,- aš baigiau visažisto specialybę,- atsakė Adamas.
- Ą, bet ar tai nemoteriška?
- Ne.
- Kur gi ne,- juokiausi. Taigi atėjo metas šukuosenai. Gerai, kad Adamas nesugalvojo man susukti kokių makaronų ar kuodo, na juk jis ne kirpėjas, taigi permetė ataugusią mano grifką per šoną ir prisegė kažkokiu blizgučiu.
- Baigta. Paduokit nosinaitę, menininkas susigraudino,- pradėjo juokauti Adamas.
- Imk, tik neverk,- davė savo marškinių Chrisas ir priglaudė Adamo galvą sau ant savo peties.
- Nu , tai gal susilauksiu pagyrų, - apsisukau ratu,- juk tiek daug darbo įdėta.
- Adamas tikras menininkas,- pasakė Fredas besidėdamas į burną kramtomą gumą iš pakelio.
- O, šitą aš pasiimsiu,- paėmiau iš Fredo visą gumą,- juk rekės kažkaip atiskeršyti Alexui, kad privertė mane taip atrodyti.- ir užsikišau ją už limenėlės. Taigi išėjome iš kambario į svetainę, aš dar šiek tiek pasvyravau į šonus. Alexui pamačius tokius kardinalius pasikeitimus , atvipo žandikaulis.
-Užsidaryk stalčių,- mestelėjau repliką ir priėjusi ranka kilstelėjau apatinį jo žandikaulį, kad burna susičiauptų. Tda nuėjau prie durų ir pasiėmiau nuo spintelės kepurę su snapu ir užsimaukšlinau. - Bent šis tas savito,- atsidusau.
- Net nebandyk daugiau gadinti mano šedevro,- nuėmė nuo galvos kepurę Adamas ir padavė ją Chrisui.
- Išprotėjęs vizažistas. Nejau negaliu pasilikti nieko savito?
- NE!- Taigi Alexas atsipeikėjo ir po 5 minučių išvažiavome, beje su mumis važiavo ir Fredas, nes pasirodo DJ ir bus ten atsakingas už muziką. GERAS.

P.S Šįkart tiek, ryt parašysiu daugiau :mirkt:
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias
Anonymous



Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 3:49 am

Žinai, aš tą paną įsivaizduoju maždaug taip:
http://th03.deviantart.net/fs31/300W/i/2008/196/4/e/emo_or_punk_by_diminou.jpg

Tęsiniaus ;>


Paskutinį kartą redagavo Magnollia., Tr. 08 05, 2009 3:49 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 3:49 am

Šiaip logiškai pagalvojus keista,kaip dar nėra jokių žinių iš Lietuvos,o ir pati herojė neieško būdų grįžti o linksminasi,bet.. Ji man labai patinka :D, trys vyrai ir ožka paauglė.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 3:54 am

Būdų gryžti ir nėra, nes audra ir visi reisai in Lt, atidėti xD, pala žinių iš Lt bus ryt ir dar kokių xD
Atgal į viršų Go down
*Simona_Rybak*
kartą ir visiems laikams..
*Simona_Rybak*


Pranešimų skaičius : 638
Join date : 2009-06-16

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 5:54 pm

Laukiam, laukiam! xD
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 1:32 am

tai tada tesinio
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 4:10 am

Mama grįžo iš senelių apie 6 valandą vakaro. Parėjusi namo nuvarė tiesiai į virtuvę užkąsti, nes kelionės neva ją priverčia išalkti. Maistas , kuris buvo paliktas specialiai man , buvo visiškai nepaliestas.
- Ką ji valgė? - pagalvojo . Tada jai akys tiesiog optiškai padidėjo, ji sugryžo į prieškambarį, jame buvo tvarka, tada nuėjo į svetainę,ir į kitus kambarius, visur buvo tvarka, atrodė jog niekas nė negyveno name per tą laiką kol mamos nebuvo.
- Egle! - sušuko stovėdama palei rūsio duris, nes kartais aš ten sėdėdavau savo būstėj iš 4 kėdžių ir adijalo. Bet nesulaukė jokio atsakymo.- Ir kur tas vaikas pasidėjo?
- Keista, namuose visur tvarkinga. - labai nustebo, nes aš visada namie būdama viena, sugebėdavau viską sukuisti. Tada ji surinko mano numerį ir paspaudė skambinimo mygtuką. Telefone pasigirdo operatorės balsas – telefonas yra išjungtas, arba už ryšio zonos ribų. Mama ne juokais sunerimo ir išėjo manęs ieškoti pas Sandrą.
Po penkių minučių pas Sandrą:
- Ne, pas mane ji dar nebuvo užsukusi per šį laiką,- ramiu balsu atsakė Sandra.
- O gal žiani kur dar ji galėtų būti?
- Nė nenumanau.
Išėjusi mama iš Sandros prisiminė Mildą, kuri gyvena Alytui, ji irgi važiavo į Norvegiją. Taigi mama pagalvojo, kad gal aš likau pas pas Mildą ir išvažiavo pas ją. Po kokios pusės valandos, mama jau mynė prie Mildos buto durų.
- Sveika, aš Eglės mama, prisimeni mane?
- Taip,- nusišypsojo Milda ir šiek tiek suglumo nesuprasdama ką mano mama gali veikti pas ją. Milda pakvietė mano mamą užeiti į vidų.
-Gal galėtum pakvieti Eglę?
- Eglę? ,- apstulbo Milda,- jos pas mane nėra.
- Nėra?,- mamai tiesiog žandikaulis atvipo,- bet namie jos ir nebuvo po kelionės, nebuvo jos net pas Sandrą. Mamai tai pasakius, Milda prisiminė jog autobuse manęs nebuvo.
- Kai važiavome į Norvegiją, mes sėdėjome viename autobuse, bet gryžtant vadas leido išlipti Norvegijos uoste, aš tuo metu miegojau, kai pabudau Eglės šalia manęs nebuvo, bet Dzeminskas sakė, kad ji turbūt kitame autobuse. Su šiais žodžiais mama perbalo kaip popierius. Milda suprato apie ka pagalvojo mano mama ir ši taip pat nubalo.
- Štabas dabar dirba? Jame bus vadai iš kelionės?,- paklausė beramstydama Mildos buto sienas, mama
-Taip.
- Gali važiuoti su manim, aš nežinau kur tas štabas,- paprašė mano mama Mildos ir šios išvažiavo į štabą
Įėjusi į banketo salę ir pamačiui visus tuos rimtus žmonių veidus pasakiau tik tiek:
-Einu mirtinai nusigerti nuo limonado ...- nupėdinau, ką ten nupėdinau, nukrypavau iki stalo kur buvo valgis ir gėrimai ir pradėjau vieną po kitos stiklinės maukti vyšnių skonio limonadą.
-Ir kas tas moteris supras,- patraukė pačiais Fredas ir nuvarė į savo darbo vietą.
- Tai jau jo,- Alexo akys sekė mane, jis turbūt žiūrėjo, kad neapsikiaulinčiau ar ko neprisidirbčiau.
- Alexai, senas bičiuli,- link Alexo ėjo kažkoks dvimetrinis blondinas, žele sulaižytais plaukais, armani kostiumu, matėsi, kad labai pasitikintis savimi.
- To dar man betrūko, visiško debilo apsimetančio maloniu,- pro sukastus dantis išlemeno Alexas. - Sveikas Tomai,- apsimestinai pasisveikino Alexas ir paspaudė jam ranką.
- Turiu pripažinti, kad tokiame prasto skonio renginyje lankausi pirmą kart,- apsidarė ir mestelėjo tokią pasibjaurėtiną repliką Tomas.
- O man šis renginys normalus,- atsakė Alexas tam „sulaižytam“ pasipūtėliui
- Nenoriu gadinti tau nuotaikos ir šio „pirmarūšio renginuko“, bet jau ir taip visiems aišku, kad pagrindinį vaidmenį filme gausiu aš,- tiesiog su idiotiška šypsena pasakė blondinas.
- Neskubinkim įvykių , bus laikas ir sužinosim,- kuo ramiausiai atsakėAlexas, nė neketindamas kreipti dėmėsio į pasipūtėliškas Tomo šnekas.
-Kaip tai mano vaikas nevažiavo antru autobuso atgal???,- pradėjo staugti mano mama ant kapitono ir vado.
-Nusiraminkit, - ramino mano mamą išsigandęs Zarauskas, nes vis gi ne juokas pamesti svetimą vaiką kitoje šalyje.
- Nusiraminti?! Kai Jūs neapsižiūrėją pametėte mano vaiką? Tuoj pat man ją sugrąžinkite!,- pradėjo rėkti įsikabinusi Zarauskui į atlapus.
-Taip berėkaudami nieko neišspresime. Dabar siaučia audra, mes niekaip nenuvyksime į Norvegiją nei oro, nei vandens transportu,- bandė aiškinti padėtį vadas.
- Tai jūs norite pasakyti, kad mano vaikas dabar per audrą turės sėdėti kažkur gatvėje viena ir nesusilauks pgalbos?,- dar labiau užsiplieskė mama.
- Cha cha, kas jau kas o jau ji tai sugeba išsisukti, tokių vaikų kaip ji net velnias neima,- nusijuokė kapitonas patylomis.
- Atsiprašau jūs kažką sakėte? ,- atsisukusi pakalusė kapitono.
- Ne nieko,-atsakė .
-Nesijaudinkit, Jūsų vaikas neliks be pagalbos, kai tik čia atvyks sąjungos vadas, mes paskambinsim į ambasadą,- vėl ramino mano mamą vadas, tikėdamasis , kad ši paleis jo uniformos atlapus.
- Jūs ir vėl sakote nesijuadinti, tai neįmanoma,- paleido mama atlapus ir pradėjo vaikščioti pirmyn ir atgal. Kapitonas su vadu atistraukė truputį tolėliau nuo mano mamos , kad ši vėl neįsikibtų , kuriam į atlapus. - Tai kur tas Jūsų Sąjungos vadas?
- Jis tuoj turėtų pasirodyti. Su šiais žodžiais įžengė ir vadas. Gal 10 min šaukęs ant kapitono ir vado, jis nusiramino ir paskambino Į Lt ambasadą , o ši į Norvegijos.
- Dabar telieka tik laukti. Audra turėtų baigtis tik po ryt, taigi tik poryt bus galima vykti į Norvegiją...
Nesulaukęs jokio pavydo ar pykčio, kurį butų galėjąs įžvelgti Alexo akyse, Tomas nuėjo toliau.
- Sveikutė,- išgirdau kažkokį saldų visai ne vyrisšką, vyriškio balsą
- Hi, -atsisukusi mestelėjau ir vėl nusisukau prie savo limonado.
-Aš Tomas,-šypsojosi tokia neva „kendžio“ šypsena.
-A,- vėl atisukusi mestelėjau tokį „ Tu man neįdomus“ žvilgsnį.
- Tika „A“,- vėl pradėjo šypsotis tik šykart kitokia šypsena ir apsidarė ar niekas nemato kaip jį atstumia. Nes tokiems balvonams svarbu kaip jie atrodo prieš kitus.
-O ko dar tu nori??,- vėl atsisukau ir įsidėjau gumos į burną.
- Na bučinio, flirto, numerio,- pradėjo vardinti.
- Tai sakai bučinio?,- prikandau lūpą ir kilstelėjau antakius. - Užsimerk,- pasakiau
- Gerai,- užsimerkė.
- Ešerys irgi nori bučinio,- paėmiau iš lėkštės žuvį ir prikišau jam prie lūpų.
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 3:44 pm

:D patiko,tik vėl komentarai mano: vis dar kartoji žodžius ir neatskiri tarpais kai peršoki į kitą veiksmą. Nuo norvegijos į lt ir atvirkščiai.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 11:59 pm

siaip laaabai fainiai tik dar klaidelu yra;DDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D   Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pasiklysti Norvegijoje, neblogai kai tave priglaudžia A. Rybak. THE E.N.D
Atgal į viršų 
Puslapis 25Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: