Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 FanFiction

Go down 
+12
Gabrielė
Juste
Gooda
Carolina
love fairytale :)
Auskariukas
Justina
undinele
santa.
Indra
Himbeere*
Adri*
16 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Adri*

Adri*


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2009-06-25
Age : 31
Miestas : Marijampolė

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 11:33 pm

Ačiū, jei kam bus įdomu. ;DDD

Kūrinio herojė – Ema. 16-metė mergina šiuo metu gyvena viena. Kur jos tėvai? Jie išvažiavę uždarbiauti. Grįš iškart pasibaigus vasarai. Dabar į Emos sąskaitą kievieną savaitę atplaukia apvali suma pragyvenimui. Ji gali mėgautis studentišku gyvenimu, nors bus tik 10-okė.
Mergina pasižymi kuklumu ir paprastumu, bet yra žavi viliokė, dvelkia paslaptimi ir išmano koketavimo meną.
Kaip ir daugelis tokio amžiaus panelių taip ir ji turi savo „dievuką“. Šiuo metu tai Alexandras Rybakas. Šiuo metu, nes Ema nepastovi...



1 dalis

07-17 penktadienis

Laukiu Marijampolės stotyje to lemtingojo autobuso, kuriuo nusigausiu į Kauną ir jau vakare pamatysiu dieviškai seksualias Alexandro Rybako akis, išgirsiu jo balsą ir pajusiu šiupuliukus lakstančius iš jaudulio ir susižavėjimo.
Šio tikslo vedama išmokau taupyti ir žavėtis pop muzika, bei smuiko skleidžiamu garsu. Pučiant stipriam, bet šiltam vėjui papurenu plaukus. Atgal į mintis grįžta Alexsas. Suprantu, kad šiandien išsipildys viena iš mano svajonių. Nesu išprotėjusi fanė, bet... Bet susižavėjimas juo yra laaabai stiprus...
„-“
Prasėdėjus suklerusiame autobuse visą valandą nuotaika subjursta, bet pagalvojus apie šios kelionės tikslą net nejaučiu, kaip išsišiepiu iki ausų. Koncertas prasidės po dviejų valandų. Vaikštau po Laisvės alėją. Suprantu, kad nieko nusipirkti negaliu, nes neturėsiu, kur dėti pirkinių, tad tik varvinu seilę žiūrėdama į vitrinas ir ant kas antro skelbimų stendo kabantį Alexso plakatą... Paguosti save šiomis laukimo minutėmis galiu tik šokoladiniais ledais ir mintimis apie seksualiausią pasaulio vyrą.
„-“
Šios, beveik dvi valandos, praeina kaip 60-metei senutei. Širdis plakė didžiuliu dažniu, ledai tirpo nuo mano kūne verdančio kraujo, o rankos drebėjo... Jaučiuosi idiotiškai. Esu silpnavalė. Kūną, mintis ir širdį užvalaldė vyras, kuris, tikriausiai, ir liks tik mano svajone. Dabar stoviu prie durų, kurias atvėrus įžengsiu į salę. Laikas bėga ne taip lėtai, kaip tikėjausi, nes stebiu išprotėjusias fanes. O jos tikrai pakvaišę... Būrys (apie 40) merginų stovi apsiginklavusios plakatais, ant kurių ne tik jų dievaičio nuotraukos, bet ir kompromituojantys užrašai (pvz.: „noriu nuo tavęs vaiko“, „atsiduosiu tik duok ženklą“...) parašyti net keturiomis kalbomis (lietuviškai, rusiškai, angliškai ir norvegiškai). Kelia juoką, bet garsiai nereiškiu emocijų, bijau, kad gali sumušt... Juokauju... O kitos panos, kurių buvo NEREALIAI daug tiesiog klykė, spiegė, verkė ir isterikavo. Keista man stebėti viską taip šaltai. O! Jau atidarė duris. Rodau bilietą žaviam kontrolieriui ir žengiu į salę. Įsimaišau nesuvokiamu būdu į tą išprotėjusią minią, kuri „nori nuo Alexo vaiko“ ir ji tarsi nuneša mane prie pat scenos. Išpučiu akis, nes nelabai suvokiu, kas atsitiko. Gerai, pagalvoju... Tikėjausi būti kažkur kampe, o čia... Sekasi gi man. Eh... pamatysiu jį iš labai arti... „Kaip faina!“ – netikėtai sušunku. Atsisuka į mane viena iš pakvaišusios minios ir bepurtydama mane sako: „Aš jį myliu!“
.


Paskutinį kartą redagavo Adri*, Pir. 06 29, 2009 11:08 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Adri*

Adri*


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2009-06-25
Age : 31
Miestas : Marijampolė

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 11:37 pm

2 dalis


Pirmieji dainos akordai ir mano širdis nusirita į kulnus, nuriju saldžią seilę ir akyse kaupiasi ašaros. Išvystu patį nuostabiausią vaozdą , žiūriu į Alexsą nemirksėdama, net nejaučiu, kaip išsišiepiu ir negliu padaryti rimtesnės veido išraiškos. Negirdžiu aplink spiegiančių merginų, tiesiog stebiu, kaip jis juda, kaip giežia smuiku ir artėja prie vidurio salės, o kartu ir prie manęs. Pirmieji išdainuoti kūrinio žodžiai ir Alexsas pažvelgia į tą išprotėjusią minią, matau, kad vos tvardo juoką. Toliau dieviškas žvilgsnis nukrypsta į mane. Jis dar labiau nusišypso. Bandau akimis šį „fairytale‘ą“ užburti ir parodyti, kad juo žaviuosi. Staiga dingsta jaudulys. Eh, Alexsas toks žmogiškas ir paprastas...

Likusį koncertą žiūriu su pasigėrėjimu. Šypsausi toliau, akių nenuleidžiu nuo Alexso, dainuoju kartu su juo, o po kiekvieno kūrinio spiegiu ir ploju su pasigėrėjimu. Ir tik dabar pastebėjau, kad jis turi ne tik angelišką veidą, bet ir nuostabų kūną. Tai taaaip seksualu! Aš „dievaži“ įsimylėjau...

Paskutinė daina. Jaučiu, kad prikimau, bet dainuoju visa gerkle toliau. Likus keliems akordams iki kūrinio pabaigos Alexsas ateina prie krašto scenos ir sušunka: „Tai pati geriausia publika!“. Tai ištaręs nusijuokia ir padėjęs mikrofoną tiesia savo smuiką į žiūrovus. Pakvaišusios minios (taip, tos pačios) merginų rankos bendo jį sugiebti, o kažkuri labiau pasistengusi užlipa ant užtvaros, pagriebia Alexsą už rankos ir nutempia jį nuo scenos. Akimirkai atlikėjas dingsta tarp jį užgriuvusių ir „užlaužusių“ fanių. Bet greitai atbėga būrys apsauginių ir išgelbėja svajonių vaikiną. O Dieve! Iš jo juodų marškinių liko tik skuteliai. Tai pamačiusios merginos dar labiau pakvaišta (nenuostabu, juk jo kūnas fantastiškas). Viena atbėgo prie Alexso ir „prasilaužia“ pro apsaugą (adrenalinas daro savo). Vargšelis bandydamas nuo jos apsiginti, sukosi ir vis dar laikydamas rankoje smuiko lazdelę ja perdrėskia man veidą. Aš susiimu už skruosto. Matau, kad jis nori manęs atsiprašyti ir paklausti, ar viskas gerai, bet apsauga saugodama „geismą skatinantį objektą“ „išneša“ iš salės.

Tas įdrėskimas kaip „sadomaziškas“ bučinys, kuris man patinka. Netrukus ateina dar brigada „bulių“ ir bando sutramdyti žiūrovus ir tvarkingai, po kelis, leisti pas Alexą paprašyti autografo ir nusifotografuoti. Tikri šaunuoliai... Jiem pavyksta.

Po geros valandos, kai salė pradeda tuštėti, nusprendžiu nueiti ir aš. Įdrėskimas vis dar matosi, Alexsas mane pamatęs prikanda lūpą.
- Labai atsiprašau, - greit priėjęs prie manęs ir pažvelgęs į akis ištarė.
- Baik, juk nenorėjai. Ar norėjai? – nusijuokiu.
- Ne, nenorėjau. Bet labai nesmagiai jaučiuosi... – beveldamas savo plaukus sako.
- Jei tau bus geriau nuo to, tai aš nepykstu... Galima nusifotografuot? – rimtu veidu klausiu, bet po to ir vėl išsišiepiu.
- Mhm... – palinksi galva.
Duodu fotoaparatą vyriškiui, kuris mus sutiko įamžinti. Alexsas apkabina mane per liemenį, priglaudžia veidą prie manojo ir jaučiu, kaip nusišypso. Sublyksėjus fotoaparataui jis atsisuka į mane ir paglosto „paženklintąjį“ skruostą.
- Žiauriai kaltas jaučiuosi, - graudžiu balsu išlemena.
- Tai pakviesk mane į pasimatymą, - rimtu veidu atsisukusi į jį sakau, o po to nusikvatoju. – Juokauju...
- Gera mintis, - nutraukia jis mane. – Aprodysi man miestą, - šypteli.
- Net jei ir norėčiau, o tikrai noriu, negaliu, nes gyvenu kitam mieste ir autobusas išvažiuoja po 20 minučių, - žiūrėdama į laikrodį liūdnu veidu sakau.
- Toli tas miestas?
- Už 50 kilometrų maždaug, o ką? – rimtai žiūrėdama klausiu.
- Tai važiuojam, - šelmiškai šypteli.
- Ką? Kur? – išpūtusi akis teiraujuosi.
- Na, į miestą, kuriame gyveni. Nebent tu bijai manęs... – pakreipia galvą kaip „Komisaras Reksas“.
- Bijau? – juokiuosi.
- Rimtai. Važiuojam. Jei ne, tu man širdį sudraskysi...
- Na, gerai, užteks tau ir marškinių sudraskytų... – suprunkščiu.
- Neprimink, - nuleidžia galvą ir nusijuokia.
- O kaip tavo kolegos?
- Mes susitarėm, kad iki ryt pietų visi darom, ką norim, o po to tęsim turą po Baltijos šalis...
- Aišku... Tai autobusu važiusim?
- Mhm, - palenkia galvą ir pažiūri į mane tokiu žvilgsniu, kad saldu pasidaro...


Atgal į viršų Go down
Himbeere*
I'm blonde, so please speak slowly**
Himbeere*


Pranešimų skaičius : 633
Join date : 2009-05-17
Age : 30

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 11:42 pm

Rašai gerai, sklandžiai, bet man bent jau nepatinka tas greitumas pamatė, įsimylėjo ir viskas. O.x Aišku čia skonio reikalas. Būtinai skaitysiu ;}}
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 11:46 pm

Smagiai čia viskas gavosi. xD Man patinka... :12:
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 11:50 pm

pakreipia galvą kaip „Komisaras Reksas“.

rofl.rofl.rofl. Tęsinio, labai patinka kūrinys, ir man 'dzin', kad jie greit susibendravo xD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimePen. 06 26, 2009 12:01 am

gumos netempia :D iš karto prie reikalo.
toliau.
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimePen. 06 26, 2009 12:06 am

Man patiko, taip ir toliau :12:
Atgal į viršų Go down
Auskariukas
I want my Fairytale
Auskariukas


Pranešimų skaičius : 253
Join date : 2009-05-18

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimePen. 06 26, 2009 12:20 am

idomu,tesk
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimePen. 06 26, 2009 12:49 am

omg kaip fainai :44: noriu tesinio :44:
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimePen. 06 26, 2009 1:15 am

Ir aš noriu tęsinio:)
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
FanFiction Left_bar_bleue0/0FanFiction Empty_bar_bleue  (0/0)

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimePen. 06 26, 2009 1:17 am

Gražu. Dar.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimePen. 06 26, 2009 2:49 am

"kaip komisaras reksas" xD,pritariu,visada maniau kad lexiaus plaukai labai panasus i vokieciu aviganiu gaurus xD,kai tik pasiziuriu i savo ciucika vis pries akis iskyla alexo akiu rudumas xD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimePen. 06 26, 2009 2:57 am

Juste rašo:
"kaip komisaras reksas" xD,pritariu,visada maniau kad lexiaus plaukai labai panasus i vokieciu aviganiu gaurus xD,kai tik pasiziuriu i savo ciucika vis pries akis iskyla alexo akiu rudumas xD

Nu aišku Alexas labai panašus į vokiečių aviganį.xDD
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimePen. 06 26, 2009 4:23 am

Gabrielė rašo:
Juste rašo:
"kaip komisaras reksas" xD,pritariu,visada maniau kad lexiaus plaukai labai panasus i vokieciu aviganiu gaurus xD,kai tik pasiziuriu i savo ciucika vis pries akis iskyla alexo akiu rudumas xD

Nu aišku Alexas labai panašus į vokiečių aviganį.xDD

dar ir kaip :juokiasi: :44:
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimePen. 06 26, 2009 4:28 am

:juokiasi:
Atgal į viršų Go down
Adri*

Adri*


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2009-06-25
Age : 31
Miestas : Marijampolė

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 12:18 am

Ačiū, kad skaitot, merginos.
Nedaug kas mėgsta mano rašymo stilistiką ir pan.

3 dalis


Autobuse tik mes, pagyvenusi porelė, ir žinoma, vairuotojas. Vos tik pradėjus važiuoti pasijaučiu keistai. Alexsas matė, kad kažkas ne taip, nes ilgokai nežiūriu jam į akis. O į jas aš žiūrėdavau visą laiką.
- Kas nors ne taip? – klausia jis manęs.
- Ne, tiesiog... – atsidūstu. – Kaistai jaučiuosi...
- Jeigu nenori su manimi važiuoti, galiu išlipti. Tikriausiai pasirodžiau tau kaip koks prielipa ar...
- Ne dėl to... Nors ir pasirodei kaip prielipa, - nutraukiu jį sakinio vidury ir nusijuokiu. – Pamėgink suprasti, kaip aš jaučiuosi. Paprasta mergina važiuoja su Alexsandru Rybaku į kitą miestą nežinia ko...
- Ir kas čia negerai? – koketiškai šypteli.
- Tu per daug savim pasitiki... – „šaltai“ jį nužvelgiu.
- Ir tai blogai?
- Šiaip ne, bet mane erzina tai... – susiraukiu.
- Atsiprašau, jei toks pasirodžiau... – nuleidžia akis, susigėdo.
- Gerai užsičiaupk, - sukikenu. – Kas krepšy? – pakeičiu temą.
- Suplėšyti marškiniai atsiminimui, pora daikčiukų ir smuikas, - sublizga akys.
- O tai smuikas ne paprastas daikčiukas... – nusijuokiu.
- Jis man labai brangus...
- Pagrosi? - pažvelgiu į jį gundančiu žvigsniu.
- Jei tik nori...
- Nors ne, nereikia, - užsidengiu veidą delnais.
- Kodėl? – teiraujasi.
- Aš apsiverksiu, per koncertą vos tvardžiausi... – susigėdusi sakau.
- Neperdėk... – sumirksi rudos akys. - Mmm... Nesitikėk, kad tarp mūsų kažkas bus, aš čia su tavim tik norėdamas pabendraut, atsiprašyt... – po keliolikos sekundžių pertraukos nedrąsiai išlemena.
- O ne! Tikrai? – sarkstiškumo pilnu balsu besivaipydama sakau. Surimtėju. – Tu tikrai per gerai apie save manai. Juk neįsimylėjau tavęs, nors taip gal ir pasirodė tiek tau, tiek man. Žiūriu į tave kaip į galbūt draugą...
- Aš ne per gerai apie save manau, tiesiog nuo tų pakvaišusių fanių, kurios vadina mane dievu ir prisipažįsta meilėje, tapau atsargesnis... Beje, tu teisi, manau, būsim geri draugai. Man labai smagu su tavim. Galėsi išmokyti mane lietuviškai...
- O tu mane norvegiškai, - nusijuokiu.
Autobusas pusiaukelėje. Bevažiuodami kalbamės apie jo dabartinę veiklą, Euroviziją, šeimą, buvusią merginą. Labai vertinu jo atsivėrimą, išlietą širdį. Pastebėjau, kad Alexsas greitai prisiriša prie žmonių. Labai greitai. Tikriausiai todėl dažnai nusivilia... Klausydama jo, veide įžvelgiu vis kažką gražesnio, mielesnio (keista, atrodo, kad nieko tobuliau ir negali būti). ... vis neatitraukiu nuo jo akių...
Išlipam. Vakaras tylus ir šiltas... Tamsu nors į akį durk. Žibintai apšviečia tik mažą dalį gatvės, neramiai klajoja keletas praeivių. Viena jausčiausi nejaukiai, bet su Alexsu esu saugi, rami.

4 dalis


- Ir ką darom? – pasimetęs klausia.

- Kiek valandų? – teiraujuosi.
- O! - sušunka. – Pusė dvylikos. Nesitikėjau, kad taip vėlu, su tavim greitai laikas bėga...
- Iš serialų išmokai? – juokiuosi.
- O tu vis trauki mane per dantį, - pašaipiai pažvelgia.
- Juk tai taip žmogiška... – šypteliu.
- Čia greitą maistą pardavinėja? – rodo pirštu į kitoje gatvės pusėje esantį kioskelį.
- Aham, - numykiu kažką ir toliau stebiu vaiskiai šviečiančias žvaigždes.
- Mėgsti greitą maistą? – stukteli į šoną.
- Aš viską valgau, - pažiūrėjusi į jį atsakau.
„-“
Nusipirkę kažko kramtomo patraukiame apleistų sodybų link. Susiradę kažkokią padoresnę vietelę atsisėdame. „Naktipiečiaujame“ ir toliau kalbame. Šįkart apie mane. Papasakoju, kad visą vasarą gyvensiu viena, ir prasisdėjus rudeniui eisiu į 12 klasę. Taip, pamelavau. „Pasendinau“ save dvejais metais. Ir nežinau kodėl. Improvizavau.
- Jau vėlu, - paslaptingai ištariu.
- Čia taip nori man pasakyt, kad laikas skirstytis? – klausia lyg ir susinervinęs, bet vis tiek nedingsta šypsena nuo jo veido.
- Ne, tiesiog neturėjau, ką pasakyt, - nusijuokiu.
- Mmm... Aišku. Žinai, čia mes lyg ir jau draugais tapom... – darydamas ilgas pauzes tarp žodžių pradėjo kalbėti. – Tai gal nori su manim...
- Noriu! – nutraukiu Alexsą vidurį sakinio ir įsisiurbiu į lūpas.
Ta akimirka, kai tik mūsų lūpos susilietė buvo gėdingiausia mano gyvenime. Per porą ( o gal ir mažiau) sekundžių spėjau save apkekti įvairiausiais žodžiais ir suprasti, kad tai ką darau yra blogai. BLOGAI! Bet kai Alexsas į mano bučinį atsako tuo pačiu, dingsta abejonės, lieka tik malonumas: minkštos, saldžios, gundančios lūpos ir švelni ranka liečianti mano veidą.
- Na, aš ne tai turėjau omeny, - kiek sutikęs sumurma Alexsas, kai baigiam bučiuotis ( net nejaučiau, kada jis baigėsi).
- Tai tada ne taip supratau, - beprunkštaudama vos ištariu ir vis dar neįsidrąsiniu pakelti akių.
- Bet man patiko, - beliesdamas švelniai mano veidą ir jį sukdamas į save sako.
- Ammm... Tai ką ten norėjai sakyt? – svaigiai žiūrėdama Alexsui į akis klausiu.
- Pamiršau... Sujaudinai mane... Tai va... Norėjau pakviest kartu nuvykt į Latviją ir Estiją. Ten koncertuosiu kitą savaitę turėsiu.
- Tai, kad nelabai galiu, taip spontaniškai... – pasimetusi visame kame vos kažką gebu ištarti.
- Tai aš tau duodu telefono numerį, jei persigalvosi iki rytoj ryto tai skambink.
- O tai pala... Kur tu eini?
- Į viešbutį, į kurį tu, tikiuosi, mane palydėsi, - nusišypso.
- O tai kodėl pas mane negali permiegot? – ramiu tonu sakau ir matau, kaip Alexsas įtartinai į mane pasižiūri. – Aš tik pabučiuot tave norėjau, man užtenka... Neišprievartausiu juk..., - sukikenu.
- Ačiū, kad perspėjai... Aš gal į viešbutį geriau...
- Tai sėkmės jo ieškant, - bekildama pašaipiai sakau.
- Ei! – sušunka Alexsas. – Tu mane šantažuoji?
- Ką? Ne. Siūlau pas mane permiegot, atskirose lovose... – ypač pabrėžiu paskutinius žodžius. - Į viešbuty nori, „žvaigždė“, jo?... Būk praktiškas, - paglostau jo susivėlusius plaukus ir nusijuokiu.
- Sarkazmą mėgtsti, ane?
- Mėgstu, - nusišypsau. – Juk mes draugai. Kaip atrodys... – patraukau pečiais. - Atsivilkai juk čia per mane, o dabar...
- Gerai, einam. Matau, kad neišsisuksiu, - purto galvą ir šelmiškai šypsosi.
Atgal į viršų Go down
Indra
"She's blonde and she's bisexual"
Indra


Pranešimų skaičius : 1029
Join date : 2009-05-25
Age : 30
Miestas : Mrj

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 12:37 am

Nai nai nai... Saldus pasakojimas. Čia jau kvepia kažkuo rimčiau. xD
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
FanFiction Left_bar_bleue0/0FanFiction Empty_bar_bleue  (0/0)

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 12:39 am

Ech. dar būtinai, kažkodėl labai patraukė tavo pasakojimas. :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 12:43 am

Mane taip pat lb patraukė šis pasakojimas. Taigi lauksim tęsinio. ;)
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 1:09 am

Oho xD, antra dalis ir jau sulipdei jų lūpas ir vedi į vienus namus. Greita:D, Alexą pavertei tokiu jaunu ir spontanišku.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 1:32 am

jau prisirisau prie sio pasakojimo :juokiasi: :44:
taj reikia tesinio... ;)))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 1:50 am

Laukiu Tęsinio:))
Įdomu;))
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 1:53 am

Blemba, kaip fainai, geros frazės, puiki istorija. Alexas toks kokį aš jį įsivaizduoju realybėj.
Tęsinio.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 1:57 am

Gal ir greitai čia jie,bet man patinka stilius,laukiam tęsinio:)
Atgal į viršų Go down
Debesėlis
My heart will always be with you...
Debesėlis


Pranešimų skaičius : 670
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Mažeikiai

FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitimeŠt. 06 27, 2009 3:45 am

Patiko. Laukiu tęsinio!!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





FanFiction Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FanFiction   FanFiction Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
FanFiction
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: