Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 FF:Ingrid gyvenimas. THE END.

Go down 
+23
Breaktheice
Suliko
Carolina
Gabrielė
Juste
lover
Gooda
Jūnaitė.
Auskariukas
dzastute
Nendre:}
*~Christina~*
Debesėlis
Radvi*
Ingiki
Prigavo
Gabi
Himbeere*
love fairytale :)
Justina
undinele
santa.
Marijuks
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutoriusPranešimas
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 10:56 pm

Šytą FF nerealūmas!!!
Atgal į viršų Go down
Jūnaitė.
U wanna be on top?
Jūnaitė.


Pranešimų skaičius : 1334
Join date : 2009-05-25
Age : 32
Miestas : Krepšinio šalis.

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 11:03 pm

Blyn, aš apšalus. :27:
Man čia po kol kas trb geriausia dalis.
Šaunuolė.
:16:
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 11:05 pm

OMG kaip poetiška kartu ir romantiška.;D Tikrai tokios tavo dalies nesitikėjau.;} Greičiau tęsinuką.;}
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 12:09 am

Myliu šitą FF :16: Nereali dalis. Laaaaaaabai laaaaaukiu teeeeesinio ;Dd
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 2:20 am

Turiu pripažint-netikėta sulaukt tokių jūsų atsiliepimų!
Man dabar tokia kažkokia inlaaaaav nuotaika, tai ir atsispindi kūryboj. :)
Ačiū :*
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 2:22 am

Šakės,greičiau įdėk tęsinį,visos nekantraujam;))
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 3:25 am

Truputį pavėlavusi Justė suskubsta pakomentuot:
aaaaaaaa!:D NEREALU! Kokia poetiška dalis!

P.s. Nauja mada-brendis?xD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 1:34 pm

tik db atsibudau, t. y. tik db perskaiciau sia ff dali :44:
lb mielaaaa :44:
lauksiu daaar ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Left_bar_bleue0/0FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty_bar_bleue  (0/0)

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 3:15 pm

Omg, kaip nerealiai šįkart.. dar :16:
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Debesėlis
My heart will always be with you...
Debesėlis


Pranešimų skaičius : 670
Join date : 2009-05-25
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 8:10 pm

Myliu šitą FF :44:
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 3:50 am

Nežinau, kaip čia su tuo tęsiniu bus. :D
Dėdė įkvėpimas pas Jūnaitę po lova palindo. Niekaip negrįžta ;)
Ryt išvažiuoju. Žodžiu. Nžnau nžnau. Nepykit ;) Pabandysiu dar dabar parašyt, bet neatsakau už turinį :D
Atgal į viršų Go down
Jūnaitė.
U wanna be on top?
Jūnaitė.


Pranešimų skaičius : 1334
Join date : 2009-05-25
Age : 32
Miestas : Krepšinio šalis.

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 3:59 am

Pas Jūnaitę lova be kojyčių, įkvėpimą prispaudė ir jis nebeišlenda. ;/
Krč, tęsinio greičiau, čia atmaskių nemėčius. ;DD
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 4:03 am

Ai krč, nebežinau jau ką pakomentuot, žodžiu nerealu ir t.t. rašyk tik greičiau tęsinį;D
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 5:58 am

Net pati nepatikėjau :D Išspaudžiau! Ir ne šiaip sau! Taigi,

Trisdešimt septinta dalis.

Nieko nesakau. Tyliu. Jis irgi. Tik jo paskendusios tolumoj akys sužiba. Veidu nurieda ašara. Nusprendžiu nesugadint visko dar labiau savo kvailais paguodos žodžiais. Apkabinu jį. Jis stipriai stipriai, kaip vaikas prie mamos prisiglaudžia ir tyliai sako:
-Nepalik manęs...-šitie žodžiai man taip suspaudžia širdį, kad pati apsiašaroju. Geras vaizdas: vaikinas ir mergina stovi apsikabinę balkone, pro langą spokso kažkoks vyriškis iš gretimo namo, skraido juodi juodi varnėnai... O miestas, visai nepriklausomai nuo mūsų nuotaikos,GYVENA.
-Federikai... Nepaliksiu... Nebijok...-rydama ašaras sakau.-Iš kur čia tokios naujienos?
-Paskutiniu metu prastai jaučiaus. Tai galva svaigdavo, tai dar kažkas. Na ką, nuėjau pas daktarus, paėmė kraujo, padarė tyrimus... Šiandien ryte. Skambino. Limfos vėžys. Antra stadija.-matau, kaip jis nori verkt. Bet tvardosi. Debiliškas vyrų bruožas. ‚Vyrai neverkia‘, ‘Vyrai negali būti silpni‘.
-Kodėl anksčiau nesakei?-nustebusi klausiu.
-Nenorėjau gadint akimirkos.-šiaip ne taip išspaudžia kažką panašaus į šypseną.
-Geruoli tu mano...-stipriai stipriai apkabinu. Šis pravirksta.-Viskas bus okej! Padėsiu tau. Būsiu kartu su tavim visur. Pažadu.
-O kaip Karlas, Alexanderis?
-Jie palauks. Tu dabar man labai svarbus. Nepaliksiu tavęs vien tik sesei.-šypsaus.
-Žinai, antra stadija, dar ne taip baisu, kaip gali būti. Šiek tiek pažeisti audiniai ir tiek. Ir tas limfamazgių vėžys ne toks baisus, koks gali būti. 90% pacientų išgydomi. Tikiuosi, kad nebūsiu tas dešimtasis likęs procentas.-viltingai nusišypso.-Tik tiek, kad mano žavingųjų plaukų nebeliks.-perbraukia per karčius.
-Didžiuojuos tavim, kad nepalūžti. Kiti pradeda panikuot, o tu tvardais.
-O ką daugiau daryt? Panika nieko nepakeis, o vat ašaros palengvino gyvenimą.-pro ašaras juokiasi.
-Taigi neverk, mažulėli. Padėsiu. Palauk tik šiek. Einu Alexanderiui planus savus papasakosiu.
-Eik.-Federikas nulydi mane žvilgsniu.


Alexanderis sėdi ant sofos ir žvaliai kramto sumuštinį. Normanas susiraukęs burba, kad iš jo ‘išplėšėm seksualią blondynką‘.
-Alexai? Gali ateit? Pašnekėt reikia.
-Blemba, nebūk bjauri. Matai, kad aš valgauuuu?-inkščia šis.
-GREIT ATEINI ČIA, LŪZERI!-šiandien man prieštaraut neverta.
-Gerai gerai...-pilna burna atsako Alexas. Nueinam į kitą kambarį. Užveriu duris.
-Pasilieku su Federiku. Neskrisiu su jumis.
-Kaip suprast?-žavingajam iš burnos iškrenta sumuštinio gabalas.
-Jam vėžys. Būsiu su juo visą laiką.
-Va čia tai viršūnė! Mano jausmai tau pofik, o turtingasis Federikas-Dievas?
-Alexai, ramiai. Jis serga.
-O negali kitos mergos susirast?-viltingai klausia.
-Aš taip ir galvojau, kad tu nė velnio nesuprasi! Kvailys!
-Pati tu tokia! Kaip čia išeina? Gyvenimas su dviem vyrais? Kaip kalė.
-Gi ne dėl sekso pasilieku, idiote! Supranti, kad aš jam padėsiu sveikt?
-Ojojoj kokia rūpestinguolė!-suklykia Alexas.-Visi tie globojimai baigiasi lovoj!
-Pas tave, tai taip. Kiekvienas autografos baigiasi laižiakais ‘romantiškoj aplinkoj‘!
-Tai su bernais irgi?
-IR SU BERNAIS, vaivorykštuk!
-Nori įrodysiu, kad ne?
-Hah, nebejuokink. Eik pas barmeną ir demonstruokis. O ir ką tu man galėtum įrodyt, a?
-Va ką!-puola prie manęs ir pradeda bučiuot. Nuplėšia marškinėlius, sijoną... Žemyn krenta ir liemenėlė. Pati nepastebiu, kaip šis lieka be marškinėlių ir kelnių. Jis mane pakelia ant rankų ir abu krentam ant lovos... Kažkokia nežmoniška aistra, o kartu ir vėjavaikiškas siautulys, įrodinėjimas, kad ‘aš ne toks‘ paverčia šias gyvenimo minutes nepamirštamomis...

-Aš vis tiek pykstu ant tavęs.-tramdydama šypseną sakau Jam.
-Aš, žinok, irgi.
-Bet pasiliksiu su Fedžiu. Pyk nepykęs. Galėsi skraidyt kiek nori pas mane, bet negaliu palikt jo. Širdį skaudės po to.
-O jeigu aš neleisčiau?
-Bet kadangi tu nei teisėtas mano vyras, nei ką, neleisti negali.
-Taaaaip, padėjai mane į vietą.
-Žinau.-iššoku iš lovos ir pradedu rengtis.
-Na kurgi tu? Maniau, kad tik pradėjom.
-Ne, Alexai, baigėm.-išeinu iš kambario.

-Užtrukai.-šypsosi Federikas.-Šnekėjau su daktaru. Sakė, kad gerai būtų, jog ryt pasirodyčiau. Manau, kad spėsiu.
-Spėsim, Federikai.
-Rimtai?-jo ašarotas veidas nušvinta.
-Taip. Važiuoju su tavim.
-Tu pasakyk Normanui ir Alexui, kad jie bet kada galės tave aplankyt.
-Gerai. Bet Alexas supyko. Išvis, manau, kad susipykom.
-Neverta pyktis.-šypsosi.
-Viskas, gujam juos lauk, varom į Ispaniją. Atgalios.
-Net parduotuvių neaplankėm...
-Spėsim. Eime.-prisiliečiu prie jo veido. Švelni oda. Gaivūs kvepalai. Balti dantys. Mus sujungia bučinys. Ne toks, kaip paprastai.

Stovim su Alexu, broliu ir Federiku oro uoste. Du į vieną pusę, du į kitą. Pora valandų kelio ir mes beprotiškai toli vieni nuo kitų. Pora valandų, ir mes užmišim viską, kas čia vyko. Tik pora valandų išskirs mus ilgam. Su Alexu galbūt amžiams. Santykiams-klaustukas. Nemanau, kad jis kentės. Jaunas, energingas vyras. Tebūnie. Atsirado Federikas-toks likimas. Nieko nepakeisi.
“Gerbiami reiso Londonas-Norvegija keleiviai, eikite link šeštųjų vartų“-pasigirsta guvios moterytės balsas.Ryškus britiškas akcentas. Alexas viltingai pasižiūri į mane. Maždaug: „Na, sulaikyk mane“ arba „Na, apsispręsk. Varykim drauge.“ Riju ašaras. Nenoriu, kad jis matytų, kaip man skauda. Drasko mano kūną iš vidaus. Paskutinis apsikabinimas su broliu. Vienas Jo žvilgsnis. Dar vienas ir viskas. Žodžiai, kurie viską many apverčia:
-Ingrid, tu kątik praleidai šaunų šansą. Vienas ‘taip‘ ir tavo gyvenimas būtų kitoks. Dabar tu atsuki MAN nugarą, parodydama, kad aš tau ‘nule veitoj‘. Bereikšmiai mano planai išgaravo kaip dūmas. Vėliau, galbūt, gailėsies, bet tada paprasčiausiai bus per vėlu... Iki. Būk laiminga.-Alexas visad mokėjo skaudint.-Tiesa, užmiršk mane. Ištrink numerį. Neskaudink žinutėm. Užtenka. Kentėjau du metus. DU METUS. Nebežadu to daryt. Nebėra laiko. Noriu šeimos.
-Užtenka dramų! UŽTENKA!-pasakau garsiai. Gal net kiek per garsiai.Jis nusisuka ir nužingsniuoja. Lengvai, lyg nieko nebūtų įvykę. Pažvelgiu pro milžinišką langą. Dievo ašaros lėtai leidžiasi ant žemės, palikdamos gaivią drėgmę. Tos pačios moters balsas praneša, kad tuoj nusileis lėktuvas, skrendantis į Kretą. Valytoja plauna grindis. Keli laukiantys žmonės guviai čiauška. Federikas stovi nuošalyj. Stebi aplinką. Dar kart žvilgteliu į Alexą. O jo jau nebėr. ‘Toks tavo likimas.’ Raminu save, bet nė kiek nepadeda. Gal net dar labiau žeidžia. Fedis prieina ir švelniai mane apkabina. Tas švelnumas primena Alexanderį. Išsivaduoju iš Federiko glėbio ir nubėgu registracijos link…
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 6:08 am

Bliam,pagailo man Alexiuko,bet tikiu,kad viskas gerai bus;] laukiu tęsinio;]]
Atgal į viršų Go down
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 4:13 pm

Vargšas Alexas, manau viskas susitvarkys :)
Atgal į viršų Go down
Jūnaitė.
U wanna be on top?
Jūnaitė.


Pranešimų skaičius : 1334
Join date : 2009-05-25
Age : 32
Miestas : Krepšinio šalis.

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 5:02 pm

Man patiko Ingrid ir Alekso pokalbis. ;D Toks gyvas.
Lauksim tęsinio. ;>
Atgal į viršų Go down
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 5:14 pm

Ilgai netempiu, dedu naują dalį. Gal pastebėjot, kad žakip lievai, bet tiek to. :D

Tram aštunta!
Pribėgu prie apsauginio ir prašau įleist.
-Vyre, sprendžiasi mano likimas! Prašau prašau prašau prašau, praleisk mane!
-Negaliu. Tokios tasisyklės. Perki bilietą-praleidžiu.
-Palydėk mane!
-Kąąąą?
-PALYDĖK MANE! Pamatysi, kad niekur nežadu skrist. Turiu pašnekėti su vienu asmeniu.
-Ar negirdi, avie? REIKIA nusipirkti BILIETĄ!-aš dar bandau kažką mekenti, bet šis nusisuka. Pribėgu prie kasos. Bilieto.
-KiekkainuojabilietasįNorvegiją?-sumalu. Skubu.
-20 svarų sterlingų. Šiandien bilietams taikoma didelė nuolaida. Jums pasisekė!-išpurtau kišenes ir padedu pinigus. Moteris paklausia mano vardo ir pavardės. Asmesns kodo. Greitutėliai viską susakau. Darbuotoja išstiesia bilietą, o aš nubėgu taip greitai, kad ji net nespėja pasakyti savo legendinio ‘gero skrydžio!’ Prabėgu pro apsauginį rėkdama, jam kad ‘jis nesveikas!‘ Greit praeinu pro visus patikrinimus, dar kart išsitraukiu pasą, parodau jį žaliaakiui vaikinui ir aš jau laukimo salėj.
-Kur tie sušikti šešti vartai? Pirmi, antri... Štai ten!-šneku su savim. Ne mintyse. Bėgu link nurodytųjų vartų. O prie jų-eilė didžiausia. Kas čia per Norvegijos populiarumas? Alexo niekur nematyt.
-ALEXAI! ALEXAI!-šūkauju. Prie manęs prieina salės darbuotojas ir klausia:
-Ar pametėte vaiką?-staigiai sumetu, ką sakyt.
-TAIP! Skrydis tuoj pat...
-Einu, pranešiu. Pasakykite vaiko ir savo vardą.
-Ingrid. Ir Alexas.-stoviu prie sienos ir laukiu. Staiga išgirstu:
-Žavi Alexo mamytė Ingrid laukia šalia šeštųjų vartų. Kartoju: Alexai, tavęs laukia mamytė Ingrid.-visi, buvę šalia nurodytųjų vartų atsigrežia į mane.Išraustu. Po minutėlės praradusi viltį apsisuku ant kulno ir nužingsniuoju. Nelemta... Po poros minučių prieinu prie Federiko.
-Labas.-liūdnai nusišypsau.
-Na tu ir neprognozuojama!
-Žinau.-juokiuos ir plėšau bilietą į skutelius.
-Viskas, mūsų lėktuvas atskridęs. Eime.-ir mes nueinam. Tik man kiekvienas žingsnis tolygus šūviui. Nueinu palikdama savo praeitį ir svajones. Pati kalta, kvaila moterie!

Toldama nuo pastato vis giliau pasineriu į mintis. Federikas kažką pasakoja, bet nič nieko negirdžiu. Lėktuve irgi sėdžiu kaip užhipnotizuota. Federikas miega. Prieinu prie bariuko ir išsitraukiu pirmą pasitaikiusį alkoholinį gėrimą. Užsiverčiu butelį. Blemba, Ingirdaitė-kvaila mergaitė! Suskamba telefonas. Alexas? Neee...
-Klausau, Normanai.
-Labas, seserie. Neplanuoju tau atleist už Anabelę, bet vis vien skambinu. Jau pasiilgau tavęs.
-Aš irgi, broluži! „Eikš, broliuk, po uosiu, obuoliuką duosiu!”
-Ingrid, vartoji narkotikus?-juokiasi.
-O kas tau duoda pagrindą taip manyt?
-Esi įtartinai linksma. O tave METĖ!
-Taigi nesižudysiu dabar.
-Ai, man užpakalį skauda.
-Ir vėl?-kvatoju.
-Aha... Kietos sėdynės lėktuve. O tu ten kaip karalienė sėdi.
-PAVYDEEEELKA!-užrėkiu.
-Ingridelka, blyn!-juokiasi brolis
-Na, tai gal dėsi ragelį?
-Jei dedu, tai tik ragą, o ne ragelį.
-Na gerai gerai. Dėk RAGĄ.-šypsausi.
-O vat taip žymiai geriau! Viskas, seserie manoji, dedu.
-Gerai, ate.
-O kur bučkis?-teiraujasi.
-Bučkis.
-Laižiaks.
-Francūzišks.
-Am… Šlapias.
-Saldus.
-Gleivėtas tinka?-kikena.
-Na taip taip, sinonimai.-juokiuosi.-Iki zuikyti. Bučkiukų debesis tau!-raudonas mygtukas.

Septyni mėnesiai po skryžio.

-Labas rytas, mielasis plikagalvi Fė.-švelniu balsu pasakau Federikui, kuris guli palatoj.
-Įžūlioji didžapilvė Ingrid atėjo manęs aplankyt!
-Aha, ir ne tik aš.-pro palatos duris įeina Normanas.
-Sveikas, Fedi! Kaip besiseką gydytis?-klausia brolis.
-Gerai. Vakar buvo paskutinis chemoterapijos seansas. Po trijų mėnesių vėl tas pats. Nieko, daug laiko. O dar turiu Ingrid šalia! Ji už mane visus reikalus sutvarko. Nuostabi verslininkė!
-Aha, patikėjau.-juokiasi brolis.
-Rimtai! Susitaria su klientais, dalyvauja konferencijose ir pasitarimuose... Vien pelnas!-šypsosi.
-Ach šiiiitaip!-pribėga prie manęs ir apkabina.
-Šitaaaaip!-juokiuos. Federikas, žiūrėdmas į mus, taip pat juokiasi.
-Ėj, o kaip tavo vaikis?-rodo į pilvą.
-Super!
-Galvoji apie vardą?-rūpestingai klausia brolis.
-Nežinau kas gims. Bet turiu po kelis variantus ir tam, ir tam.-šypsaus.Normanas paglosto pilvuką.
-Įsivaizduoji, mėnesis ir aš būsiu dėdė. Ingrid, tu JĖGA!
-Aha, jau sakei.
-Na atleisk, pasikartojau…-juokiasi.-O su Alexu bendrauji?
-Ne. Nuo oro uosto-nebe.
-O tai jis žino, kad turėsit vaikytį?-papurtau galvą.
-NIČ NIEKO NEŽINO?
-Ne. Nieko nesakiau. Jau septyni mėnesiai.
-O brač! Na ir tvirtai abu laikotės...-užtylam. Visi trys neturim ką vienas kitam pasakyt. Staiga Normanas išeina iš palatos ir sako:
-Pats padarė, pats ir augins. Nelisiu tavo vaikui augt be tėvo. To NEBUS.



Iškilmingai pranešu, kad planuoju tilpt į 40 dalių. Todėl, dar dvi dalys. Ir pabaiga.
Ačiū jums. Bučkis. :)*
Atgal į viršų Go down
Jūnaitė.
U wanna be on top?
Jūnaitė.


Pranešimų skaičius : 1334
Join date : 2009-05-25
Age : 32
Miestas : Krepšinio šalis.

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 5:22 pm

O, bus vaikytis. ;D
Gaila, kad tuoj pabaiga. Bet aš žinau ir tikiu, kad Marijuks rašys dar vieną istoriją jo? Prašau, pasakyk, kad rašys. ;D
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 5:23 pm

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......... :13: šviesa tunelio gale matyt, neeeeebaik taip greit.... bet kaip vaikas taip ir pabaiga visko ateina :13: nesąąąąžininga. Lexo vaikas ten? xD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 5:25 pm

Juste, paslaptis :D:D:D Aha, vaikai gyvenimo pribaigėjai. Gyvenimo ir romantikos :D
Jūnaite, nežnau kaip čia bus :D visos temos jau išsemtos :D
Atgal į viršų Go down
Jūnaitė.
U wanna be on top?
Jūnaitė.


Pranešimų skaičius : 1334
Join date : 2009-05-25
Age : 32
Miestas : Krepšinio šalis.

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 5:26 pm

Ta prasme? ;D Nebūtina gi su Lex'u rašyt.
Atgal į viršų Go down
Debesėlis
My heart will always be with you...
Debesėlis


Pranešimų skaičius : 670
Join date : 2009-05-25
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 6:02 pm

Nuostabi istorija :16: :16: Gaila, kad artėja pabaiga :13: :13: :13:
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 6:21 pm

Nu aš nieko nesuprantu.;{ Visos FF tik baigias.;{ Ką man dabar reiks daryti? A?
Jeigu baigsi šią istoriją turėsi pradėti rašyti naują.;D Sutariam?;Dp
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 11:39 pm

Be kalbų, nauja FF rašysi.

O jeigu planuoji tai pratęsk iki penkiasdešimties.

O dabar-TĘSINIO!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: FF:Ingrid gyvenimas. THE END.   FF:Ingrid gyvenimas. THE END. - Page 12 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
FF:Ingrid gyvenimas. THE END.
Atgal į viršų 
Puslapis 1213Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Besibaigiantis gyvenimas
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: