Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Go down 
+23
dzastute
lover
Carolina
*~Christina~*
Yuki.
Auskariukas
Juste
Marijuks
Justina
Indra
undinele
Ingiki
Gabrielė
monciuke
Radvi*
Gabi
santa.
Mice
IceCube
I'mGirl,Anna^^
Debesėlis
love fairytale :)
Gooda
27 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 1:56 pm

Ačiū, kad skaitot, šita dalis neilga, nelabai pavyko kažką įdomaus sugalvot, bet..

11
-Tu keliausi su manimi !!!


Až žvilgtelėjau į jį, veliau nusisukau visai į kitą pusę. Alexas stovėjo priešais veidrodį:
-O, koks aš gražutis – sušuko jis.
-Tai jau tikrai- kažką pašnibždomis numykiau, jis priėjo prie manęs ir bandė apkabint.
-Pasitrauk! – pastūmiau jį.
-Gabriele, brangioji nepyk ! – nuliūdo.
-Užtikau tave su kažkokia „merga“, dabar grįžai visas margas kaip vėlykinis kiaušinis ir dar man sakai nepyk? – įtūžau.
-Ta „merga“ kaip tu sakai yra gera mano draugė, suprantu, kad dar ne vėlykos, bet toks pakvaišusios gerbėjos.. Jos mane tiesiok užpuolė ir ėmė būčiuot. Neįmanoma pabėgti nuo trisdešimt merginų. – jis šypsojosi.
-Mhm. Labai linksma, tiesiog žiauriai linksma. – nusišypsojau dirbtine šypsena.- Duok man raktus nuo viešbučio, aš noriu namo. Skrendu į Norvegiją, viskas Alexiuk, viskas. – pakedenau jo plaukus lyg pasišaipydama ir nubėgau.
Grįžusi į viešbutį greitai susikroviau daiktus, pavalgiau ir visai nenorėdama miego griūvau į lovą. Alexo lovą. Visą naktį negalėjau užmigti, o Alexas iš vis tik švintant grįžo. Išgirdau, kad kažkas rakina duris, apsimečiau, kad miegu. Jaučiau kaip jis ėjo artyn manęs ir pabūčiavo man į skruostą. Tuo metu buvau laiminga. Alexas nuėjo į lovą, dėja į maniškę.
Atsikėliau pirma, pavalgiau , apsirengiau. Netrukus prabudo ir Alexas, nuėjo krautis daiktų. Visą laiką vienas su kitu nekalbėjom, bet mūsų žvilgsniai dažnai susitikdavo. Teko važiuoti su tuo pačiu taksi į oro uostą , tik skrisime visai kitur.
Ėjau nusipirkti bilietą į Norvegiją, o jis į LIETUVĄ. Stovėjau eilėje po jo girdėjau balsą:
-Man du bilietus į Lietuvą – aš turiu pripažinti tikrai nustebau, veliau pagalvojau, kad jis ten tempsis tą blondinę., bet kai atėjo eilė pirkti bilietą man, jis mane pagriebė ir nusitempė į nuošalią.
-Viskas. Tu keliausi kartu su manimi, nepaleisiu tavęs. Į jokius namus tu neskrisi. – jis apkabino mane ir pradėjo bučiuoti visi žmonės matė, bet man tai nebuvo svarbu. Aš jam pasidaviau, vos spėjome į lėktuvą. Jis mane ten įstūmė, nebuvo laiko net persigalvoti. Bet ar tai svarbu? Ir štai aš vėl su SAVO Alexu ir skrendu į LIETUVĄ !


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Kv. 06 25, 2009 3:06 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 2:01 pm

Kaaaaaaiiiiip miela. Dar.
Atgal į viršų Go down
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 3:21 pm

-O, koks aš gražutis – sušuko jis.


kaip juokas ėmė :DD

dar!
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 3:43 pm

:44:
tesinio... :)))
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 3:53 pm

Nerealiai čia, tęęsinuko ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 3:57 pm

ačiū :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 4:13 pm

OMG kad ištirųjų jis atskristų į LIETUVĄ!!!;}*
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 4:24 pm

pamatysit kas toliau bus :DDD
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 5:23 pm

Typo neatskris? ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 5:23 pm

Typo neatskris? ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 6:18 pm

su Lietuva viskas tvarkoj bus :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 6:19 pm

Tai gerai, nes būčiau toliau tušinukų nebesiuntus. ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 6:21 pm

siūsi greit man ir flomasterius jau :D arba plasteliną :D
flood.
na ką, labai greitai, bet vis dėl to tęsinys, nežinau kaip jis jums atrodys :D

12

Žvakių šviesioje

Po kelionės išlipome iš lėktuvo, pasijutau tokia laiminga. Aš namie.
-Šį kartą aš būsiu vadovė ir aprodysiu tau Vilnių – pasakiau, o jis nusišypsojo.
Ėjome ieškoti viešbučio. Aš jaučiausi labai laisvai, visi žmonės atrodė tokie savi, bet visi jau labai į mus žiūrėjo. Suradę viešbutį nuėjome į kambarį kur būsime kelias dienas. Kaip ir visada susideliojome viską į vietas, apsipratome ir nutarėme pasivaikščioti po miestą, papietauti.
-Alexai, gal jau eime, mano pilvas maršą groja – juokiausi
-Žinoma eime, matau, kad pasiilgai Lietuvos – jis šypsojosi, bet buvo kažkoks nedrąsus arba aš labai drąsiai jaučiausi.
Mes ėjome senamieščio gatvėmis susikibę už rankų, kelios merginos buvo pribėgusios autografų ir mačiau kaip jos alpo. Man buvo linksma, nes jos jo trokšta, o aš jį turiu. Specialiai pabučiavau jį:
-O, Gabriele nesitikėjau – juokėsi ir apkabino. Gerbėjoms net putos iš burnos tekėjo, bet aš šypsojausi joms. Susiradę mažą kavinukę atsisėdom, šnekėjom, valgėm, o laikas ėjo būtent su Alexu labai greitai, norėjau, kad jis sustotu, bet dėja. Pavalgius ėjome kartu į „Akropolį“ ten taip pat atrodo, kad laukė būrys merginų su fotoaparatais, lapeliais ir bla, bla, Alexui tai patiko jis šypsojosi ir buvo tuo patenkintas.
Grįžome į viešbutį. Aš ėjau į dušą atsigaivinti, buvau šiek tiek pavargusi nuo vaikščiojimo. Alexas sakė, kad tuoj grįš, aš jį su mielu noru išleidau. Išlipusi iš dušo, pamačiau nuostabų vaizdą. Visur buvo užgesintos šviesos, pristatyta žvakių, ant stalo padėtas šampano butelys ir kelios kekės vynuogių. Alexas sedėjo ant sofos:
-Kaip čia dabar suprast? – paklausiau nustebusi.
-Noriu su tavimi nors vieną vakarą praleisti romantiškai ir be jokių pykčių ar panašiai, ateik šalia manęs – pakvietė jis. Alexas mane apkabino ir mes sedėjome žvakių šviesoje. Man buvo labai gera jo glėby.
-Gersi šampano? – paklausė jis.
-Vieną taurę gal, bet nedaugiau tik – atsakiau. Visą vakarą mes sėdėjome ir kalbėjomės apie gyvenimą ir meilę.
-Alexai, bet tu manęs po šio turo nepaliksi? Gal tu tiesiog ieškojai kompanjonės ? – surimtėjus paklausiau.
-Gabriele, nu ką gi tu čia šneki. Aš tave myliu, supranti? Myliu. Ir niekada tavęs tikrai nepaliksiu, negalėčiau to padaryti.- šie žodžiai man buvo patys gražiausi kuriuos tik esu gridėjus, o jis pradėjo mane bučiuoti. Net bučinys buvo kitoks, jaučiau kaip alsuoja meile. Po kiek laiko, jis jau matė, kad aš snūduriuoju, todėl paėmė mane ant rankų ir nunešė pas save į lovą. Prisipažinsiu nors gėrėme visiškai nedaug, bet buvome abu apsvaigę, turbūt ne šampanu, o meile. Nepamenu visiškai nieko kas vyko, atsiminiau tik tai, kad užmigau kaip mes bučiavomės, arba tiesiog visai nieko neprisimenu.
Ryte prabudau jo glėbyje, jis jau nemiegojo:
-Labas rytas, mano meile. Tai ar patiko kartu miegoti? – šelmiškai šypsojosi jis.
-Patiko, bet aš nieko neprisimenu. – juokiausi.
-Visiškai nieko neprisimeni? – prikando lūpą.
-Pala, Alexai ! - juokiausi, bet tuo pačiu ir pykau. –Tu žinai kas bus? – dabar jau tikrai juokiaus.
-Ša, nusiramink – pridėjo pirštą prie mano lūpų.
Bet aš vis dėl to buvau laaabai sunerimus...


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Kv. 06 25, 2009 3:06 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 8:55 pm

Dar dar dar dar... ;o :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 9:12 pm

Negi, jie... OMSL, Goda, taip negražu ;D
Nesiųsiu netik tušinukų, bet ir dainų. ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 9:24 pm

ka aš blogo jiems padariau? :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 9:32 pm

Tąąąą. ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 9:35 pm

nu jie patys norėjo :D tai yra Alexas :D nes Gabrielė miegojo tuo metu :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 9:37 pm

Kada tęsinys??? ;OO ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 9:38 pm

OMSL, koks tas Lexas negeeeras. ;D DB geresnis. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 9:39 pm

Alexas geeeras, čia tik Godos vaizduotė ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 9:42 pm

Negera systra. ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 9:45 pm

nu ką man daryt kad vėjai švilpauja? :D
oh. mano vaizduotė laki :DP

Tęsinys rytoj :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 9:52 pm

Lauksiūū ;Dp
Atgal į viršų Go down
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitimePir. 06 22, 2009 10:00 pm

Laukiam nesulaukiam :53: ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA
Atgal į viršų 
Puslapis 416Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: