Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Go down 
+23
dzastute
lover
Carolina
*~Christina~*
Yuki.
Auskariukas
Juste
Marijuks
Justina
Indra
undinele
Ingiki
Gabrielė
monciuke
Radvi*
Gabi
santa.
Mice
IceCube
I'mGirl,Anna^^
Debesėlis
love fairytale :)
Gooda
27 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutoriusPranešimas
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 2:49 am

kelintą maždaug? :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Yuki.

Yuki.


Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2009-06-23

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 3:00 am

Lauuksim. mm...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 3:11 am

Nežinau tiksliai. ;D
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 3:12 am

hah, venuoliktą tiktų kokią? :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 3:16 am

Aha, netikiu, jog labai anksti išvažiuosim. ;D
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 5:03 am

Labai laukiam:))
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeTr. 06 24, 2009 5:23 pm

Ievūškins rašo:
Aha, netikiu, jog labai anksti išvažiuosim. ;D

man tai apskritai teks per mobiliaka skaityt ;DDD
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 12:05 am

Laukiaam ;p*
Atgal į viršų Go down
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 1:36 am

Laukiam nesulaukiam xP **
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 1:42 am

O aš iš vis nebeperskaitysiu. Greičiausiai.
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 2:59 pm

Laukėt ir sulaukėt :D
________________________

14
Iš tolo jau mačiau, kad jo marškinius pagavusi mergina alpo iš laimės. Man tai kėlė juoką, bet jei nebūtų gyvenimas toks dosnus, manau daryčiau tą patį. O dabar ilgas ir nuobodus laukimas, kol Alexas visoms pasirašys ir su kiekviena nusifotografuos. Netikėtai gerbėjų būryje pamačiau tris geriausias savo drauges:
-Ei, Juste, Ieva, Goda – surėkiau. Jos mane pastebėjo ir išsilaisvino iš spūsties.
-Gaba, Tu ! – jos pribėgo prie manęs ir mes apsikabinom visos kaip teletabiai.
-Tu su Alexiuku? Jis tave myli? Kas čia dabar? – beveik purtydama mane klausė Justė.
-Oi žinokite aš jum dar daug ką turiu papasakoti, bet gal ne čia. Aš tik rytoj išskrendu tai dar yra truputis laiko. O Ieva su Goda šokinėjo iš laimės laikydamos rankose Alexo marškinius.
-Ei, ramiai. Aš jums galėsiu ir jo apatinių atnešt. – juokiausi.
-Žinot ką? Dabar yra trys valandos, tai kažkur apie penktą susitinkam Rotušės aikštei – pasakiau joms.
-Gerai, ateisim. – dar ilgą laiką jos žiūrėjo į Alexą. Aš priėjau prie jo ir jis mane pabučiavo. Mačiau, kad gerbėjos mirė iš pavydo, o ypač mano draugės. Pagaliau visi išsiskirstė, ačiū, Dievui nebuvo tokių kaip aš kurioms būtų prireikę vaistų, tokių kaip man per jo koncertą. Ah.. tada buvo savotiškas pirmas kartas. Palaukiau jo kol Alexas sutvarkys visus reikalus.
Grįžome į viešbutį.:
-Alexai, aš penktą valandą eisiu susitikti su draugėmis, tu galėsi ramiai pailsėti, pervargai po koncerto.
-Ne. Aš visai nepavargęs, aš noriu eiti kartu su tavim ir susipažinti su tavo draugėmis. – pašoko iš lovos ir priėjęs pabučiavo.
-Gerai jau gerai, einam kartu – nusišypsojau ir jis atsakė tuo pačiu.
Draugės jau mūsų laukė, na gal manęs, bet kaip pamatė kartu ateinantį ir Alexą iš laimės vos nenusirovė plaukų nuo galvos.
Ėjome pasivaikščioti. Aš draugėms papasakojau apie tai kaip su juo susipažinau koncerte ir apie tai, kad dabar kartu keliauju po Europą, tačiau vienintelei Justei tai neatrodė įdomu, ji jau buvo radus bendrą kalbą su Alexu. Man darėsi tikrai pikta, nes mačiau, kad jie pradeda flirtuoti, bet susilaikiau ir patilėjau.
Laikas praėjo greitai ir jau reikėjo grįžti atgal. Alexas visoms pabučiavo į žandą, aš jį norėjau sustabdyt, nes greitosios pagalbos tikrai dabar nereikia, ačiū Dievui viskas baigės ramiai nei viena draugė nenukrito.
Grįžus namo , Alexas iškarto ėjo į dušą išsimaudyti, man atrodė jis kažkoks šaltas.
Išgirdau suskambant jo telefoną. Žinutė. Iš smalsumo nuėjau pasižiūrėti kas parašė ir vos nenumiriau:
-„Labas, gražuoli. Ačiū, Tau už šnektelėjimą, buvo malonu. Gal norėtum šiąnakt susitikti? Justė. “


Paskutinį kartą redagavo Gooda, Kv. 06 25, 2009 3:08 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
undinele

undinele


Pranešimų skaičius : 735
Join date : 2009-05-28
Age : 33
Miestas : Kaunas

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 3:07 pm

oho, kokia Justė šelmė :DD
dar! ir gerai būtų šiandien pat, nes labai įdomu!


Paskutinį kartą redagavo undinele, Kv. 06 25, 2009 3:09 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 3:08 pm

sakau. Juste, negražu vokt iš draugių vaikinus :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 3:18 pm

OMG, tęsinio. Blyn, jei Alexas bus mergišius... xD
Gaus snukin nuo manęs, jei paliks Gabą.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Justina
Vis arčiau Tikslo ;)
Justina


Pranešimų skaičius : 2975
Join date : 2009-06-09
Age : 33
Miestas : Klaipėda

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 3:20 pm

Dar, nes labai įdomu ;D
Atgal į viršų Go down
monciuke

monciuke


Pranešimų skaičius : 143
Join date : 2009-06-02
Age : 29

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 3:24 pm

Oj kaip cia viskas idomiai :] laukiam tesinio ;]
Atgal į viršų Go down
Auskariukas
I want my Fairytale
Auskariukas


Pranešimų skaičius : 253
Join date : 2009-05-18

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 4:22 pm

na,ka as daugiau galiu pasakyti-tesinio!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 4:30 pm

Tęsinio, ir, kad greitai būtų ;Dp*
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 4:43 pm

Tik rytoj :)
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 5:11 pm

Nu vistiek laukiam ;p
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 5:35 pm

"-Ei, ramiai. Aš jums galėsiu ir jo apatinių atnešt. – juokiausi." :juokiasi:

"-„Labas, gražuoli. Ačiū, Tau už šnektelėjimą, buvo malonu. Gal norėtum šiąnakt susitikti? Justė. “ "
jau prasideda intriga, lauksim, kaip uzsibaigs viskas su tuo reikalu :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 5:37 pm

laukit, be aš dar nieko nesugalvojau :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 5:41 pm

Gooda rašo:
laukit, be aš dar nieko nesugalvojau :D

bet sugalvosi :juokiasi:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Left_bar_bleue0/0Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 5:42 pm

tai žinoma :D
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 7:51 pm

AAAAA! Gooda! :O,vos neuzverciau koju xD, mane padare Alexo grobike! XD DIEVE DIEVE DIEVE ISGANYK MANO SIELA.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Sponsored content





Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA   Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA - Page 8 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA
Atgal į viršų 
Puslapis 816Pereiti prie : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» FF-Viskas kažkada pasibaigia...PABAIGA.
» New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: