Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF Svajonės kartais išsipildo THE END

Go down 
+24
Neringa
Nepažįstu
MusiC
Juste
*~Christina~*
Justina
Carolina
undinele
Marijuks
Gabrielė
love fairytale :)
IceCube
monciuke
santa.
Debesėlis
I'mGirl,Anna^^
Gooda
Auskariukas
resorija
Gabi
Radvi*
Kristė
Ingiki
dzastute
28 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutoriusPranešimas
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 12:47 am

koks siurpris idomu dar
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 12:50 am

Toliau, tokioje vietoje sustojai... :11:
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 12:54 am

Tai visados reikia palikti intrigą;)) rašau jau kitą dalį;]
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 1:21 am

uhu!!!!!
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 1:32 am

26 skyrius
-Kokį siurprizą?-susidomėjo Kamilė
-Paslaptis, juk sakiau, sužinosi vakare,-pakuteno jos nosį Alexas.- Nepyk, bet turiu dar daug darbų padaryt, kad vėliau būčiau laisvas. Parvešiu tave namo.
-Tikiuosi kitą kartą turėsim ilgesnę pamoką,-nusivylė Kamilė.
-Pažadu, kad atpirksiu savo kaltę. Nepyksti?-Alexas pažiūrėjo į Kamilę akimis, kurioms neįmanoma atsispirti.
-Kaip gi ant tavęs galima pykti,- atsiduso Kamilė.-Važiuojam.
Susikabinę už rankų jie nužingsniavo iki mašinos. Kamilė vos įlipus įjungė radiją, grojo “Fairytale“. 
-Kam tau tas radijas, jei mes galim gyvai padainuot,- nusijuokė Alexas.
Ir jie dainavo kartu...visą kelią...dainas, kurias Kamilė mokėjo atmintinai...Ir jai nebuvo nejauku. Šalia Alexo ji jautėsi saugi ir nepažeidžiama.
-O tu labai gražiai dainuoji,- atvažiavęs prie namų, pagyrė ją Alexas.- Na tai ką, iki, gražuolę,- karštomis lūpomis pabučiavo Kamilei į skruostą.-Atvažiuosiu tavęs aštuntą.
-Iki vakaro,- nusišypsojo Kamilė ir išlipo iš mašinos.
Namuose nieko nebuvo.
Įėjusi į savo kambarį pasileido muziką ir griuvo į lovą, kur galvojo apie save, Alexą, apie jų santykius...kaip nepajusdama užmigo. 
-Kamile, kelkis, gal sergi, kad tokiu laiku miegi,- ją pažadino tetos Sofijos balsas.
-Ne, man viskas gerai, apsimiegojusiu balsu tarė ji.-Kiek valandų?
-Šešios.
-Tai, gerai, dar turiu sočiai laiko susiruošti,- keberiojosi iš lovos Kamilė.
-Kur eisi?
-Vakarieniausiu su Alexu ir jo tėvais.
-Geras, netikėtai čia,- nustebo, bet kartu ir nudžiugo Sofija. –Jūs būsit graži pora...
-Teta, mes tik draugai!
-Kamile, gali neslėpti, matau, kas tarp jūsų vyksta ir labai dėl to džiaugiuosi. Jūs tinkat vienas kitam.
-Nemanau, kad iš mūsų kas nors išeis, aš juk tik paprasta mergina, iš Lietuvos, o jis žvaigždė...
-Kokia žvaigždė be rimtų kėslų, kviestų tave vakarieniauti su tėvais?- uždavė retorinį klausimą teta ir pakilo nuo jos lovos.- Jei nenori susigadinti nuotaikos, nieko nesakyk Laurai,- sušnibždėjo ji ir išėjo.
Po poros minučių į kambarį įėjo Laurą.
-Mums reikia rimtai pasikalbėti.
-Dabar negaliu, einu į dušą,- linksmai nustriksėjo Kamilė. 
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 1:46 am

Tęsinio!!!
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 1:47 am

nu nu isisuko dar
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 2:32 am

Jėėy, ragas Laurai :D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Marijuks
Lollipop.
Marijuks


Pranešimų skaičius : 5753
Join date : 2009-06-02
Age : 81
Miestas : Šiauliai

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 2:47 am

Jėėėė! Laura, še tau, še tau :D
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 5:46 pm

tikiuosi, jog Kamilė ir vėliau išsisuks nuo Lauros, kai išeis iš dušo ;)
Nes ta Laura jai dar nuotaiką sugadins.
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 11:47 pm

27 skyrius
Išėjusios iš dušo Kamilės laukė Laura.
-Jau galim pasikalbėt?- piktai tarė ji.
-Jei apie Alexą, tai geriau nieko nesakyk, nenoriu gadintis nuotaikos,- šiurkščiai atrėžė Kamilė
-Būtent apie jį. Aš nesuprantu, kaip tu gali tikėti juo, o ne manim?!
-Klausyk, aš noriu pamiršti tą istoriją visiems laikams, nebenoriu aiškintis kas kaltas. O tu man vis tai primeni! Viskas, kad daugiau negirdėčiau iš tavęs nė žodžio apie tai, arba mes rimtai susipyksime!
-Bet aš noriu tik tave apsaugoti, jis veidmainis, nukentėsi tu nuo jo!
-Užsičiaupk,- pratrūko Kamilė.- Aš su juo bendrauju, ne tu. Koks tau skirtumas?
-Didelis skirtumas, man tavęs gaila, nes žinau, kaip tu kentėsi...
-Nekentėsiu...Jis nuostabiausias žmogus pasaulyje, jis negalėtų manęs įskaudinti. O dėl tavęs labai abejoju...Kodėl tu man trukdai būti laimingai?!
-Aš netrukdau,- puolė rėkti Laura.-Aš tau padedu, o tu man dar akis draskai? Nereikėjo išviso mums čia važiuot ir būtume ramiai sau gyvenusios, o dabar pykstamės dėl kažkokio mulkio! Atsibodo man viskas, daryk ką nori, gyvenk kaip nori, nuo šiol man vienodai. Pažiūrėsim kaip elgsies kai baigsis vasara...-įniršusi Laura išlėkė iš kambario.
„Liaukis, Kamile, tu negali verkti, kaip eisi susipažinti su Alexo tėvais užtinusiomis akimis“-ramino savo Kamilė, bet nepaisant to, jos veidu nevaržomai tekėjo ašaros.
Po gero pusvalandžio Kamilė apsiramino ir pradėjo puoštis vakarui. Apsirengė ...Pasidažė, susišukavo ir nepajautė kaip atėjo laikas važiuoti. Alexas pasibeldė į jos kambario duris.
-Sveika, jau pasiruošus?-nužvelgė akimis Kamilę.-Atrodai pritrenkiančiai.
-Ačiū, taip jau pasiruošus, galim važiuot,- šalia Alexo Kamilė nebejautė liūdesio, kuris buvo ją užplūdęs, po ginčo su Laura.
-Tu bėk į mašina, o man dar reikia pakalbėti su Sofija,- nusišypsojo Alexas.
-Apie ką?
-Paslaptis,- mirktelėjo Alexandras.
- - - - -
Kamilė neilgai laukė mašinoje. Po gerų 5 minučių atėjo Alexas, nešinas juodu maišeliu.
-Kas ten?- paklausė Kamilė
-Na ,kokia tu smalsi, vis klausinėji. Juk sakiau, paslaptis, pakentėk šiek tiek ir sužinosi,- sukikeno Alexas.
-Bent šiek tiek užsimink,- papūtė lūpas Kamilė ir saldžiu žvilgsniu žiūrėjo į Alexą.
-Nežiūrėk į mane taip, dar nesusilaikysiu ir atskleisiu paslaptį,-nusuko žvilgsnį Alexas
-Tada taip žiūrėsiu visą kelią,- jie abu nusikvatojo.
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Redbki.th
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 11:58 pm

OMG, tęsk, prašau :D**
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 12:17 am

Kaip įdomu. 😄 Dar :51:
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Left_bar_bleue0/0New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 12:25 am

būtinai, dar ir dabar ;OOO
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Ingiki
A.Rybak - Fairytale ♥
Ingiki


Pranešimų skaičius : 433
Join date : 2009-05-31
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 12:27 am

Tęęęsk
Atgal į viršų Go down
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 12:59 am

OMG kaip fainiai...
Atgal į viršų Go down
Auskariukas
I want my Fairytale
Auskariukas


Pranešimų skaičius : 253
Join date : 2009-05-18

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 1:24 am

tesinuuko!!
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 1:34 am

Tęsinio!!!
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 2:17 am

Pati ta Laura mulke ;DDD
vnž, tęsinuko.. :)
Atgal į viršų Go down
Carolina




Pranešimų skaičius : 278
Join date : 2009-06-03
Age : 31

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 2:24 am

Ką tik perskaičiau visą istoriją,man žiauriai patiko,tikrai moki kurt,
aš prisidėsiu prie kitų...labai laukiu tęsinio:)
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 11:51 pm

Carolina rašo:
Ką tik perskaičiau visą istoriją,man žiauriai patiko,tikrai moki kurt,
aš prisidėsiu prie kitų...labai laukiu tęsinio:)
Ačiū;* Deje, mano lietuvių mokytoja taip nemano ;DD
Atgal į viršų Go down
dzastute
You could be a sweet dream or a beautiful nightmare



Pranešimų skaičius : 799
Join date : 2009-05-24

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimePen. 06 19, 2009 11:51 pm

28skyrius
-Gerai, kad kelias netolimas, būčiau nebeiškentęs tavo žvilgsnio,-pajuokavo Alexas, vesdamas Kamilę į savo namus.
-Kažkaip keistai jaučiuos,- atsiduso ji- Tavo mama visas tavo mokines kviečia į savo namus?
-Ne, tik pačią geriausią,- pasididžiavo Alexas, ir susikibę už rankų jie įžengė į svetainę, kur jų jau laukė tėvai, ir karšta vakarienė ant stalo.
-Sveika,- pasisveikino Natalija su Kamile ir ją apkabino. Taip pat pasielgė ir jo tėtis.
-Sėskit prie stalo.
Kamilė jautėsi tarsi būtų su savo šeima. Alexo tėvai buvo labai šilti ir draugiški, priėmė Kamilę, kaip savo šeimos narę. Pavakarieniavus, Natalija tarė:
-Kamile, būk gera, padėk man virtuvėje.
-Žinoma,- jos abi nužingsniavo ten.
-Tai ką padėti?- paklausė Kamilė.
-Iš tiesų tai nieko. Norėjau pasikalbėti su tavim akis į akį.
-Apie ką,?
-Apie tave ir Alexą... Jis įsimylėjęs buvo tik vieną kartą, žinai tą istoriją apie Ingrid, dainą „Fairytale“.... Alexas man viską pasipasakoja, žinau ir tavo istoriją...Tad, Ingrid buvo vienintelė mergina, kurią jis pristatė tėvams, kurią jis tikrai mylėjo ir ilgai kentėjo po išsiskyrimo. Aš galvojau, kad visą gyvenimą, jis nepamirš jos, bet dabar atsiradai tu...Alexas nuolat apie tave kalba...Buvo labai liūdnas, kai tu nenorėjai jo išklausyt...Bet svarbiausia ką noriu pasakyti: Alexas žiūri į tave labai rimtai. Nors ir jūs dar neesat pora, bet matau, stiprų tarp jūsų esantį ryšį ir be proto dėl to džiaugiuosi. Brangink ir mylėk mano Alexiuką, jis nuostabus žmogus,- pravirko Natalija ir apsikabino Kamilę.
-Būtinai,- nesutvardė emocijų ir Kamilė.
-Verkiam čia kaip mažos mergaitės,- nusišypsojo Natalija.-Grįžkim prie stalo, tikriausiai pasigedo jau mūsų vyrai,- abi sukikeno ir nusišluostė ašaras.
-Pagaliau grįžot,-nudžiugo Alexas. -Mam, labai ačiū už vakarienę, bet mums jau reikia eiti.
-Ačiū jums labai už nuostabų vakarą,-padėkojo Kamilė ir kartu su Alexu išėjo link automobilio.
-Tu labai patikai mano tėvams,- pasigyrė Alexas. –Nebekankinsiu tavęs, važiuojam link siurprizo
Atgal į viršų Go down
Gabrielė
▬▬♥▬▬
Gabrielė


Pranešimų skaičius : 1802
Join date : 2009-06-07
Age : 28
Miestas : Jurbarkas

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 12:06 am

OMG....tęsinuko ;}
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 12:25 am

"–Nebekankinsiu tavęs, važiuojam link siurprizo"
as jau kankinuos :juokiasi:
Tad greiciau tesinio ;)))))
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 12:31 am

Kančioms-stop.

Dedi tęsinį!!!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF Svajonės kartais išsipildo THE END   New FF Svajonės kartais išsipildo THE END - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF Svajonės kartais išsipildo THE END
Atgal į viršų 
Puslapis 714Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Kai sudūžta svajonės...

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: