Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 New FF arba "Mano naujas gyvenimas"

Go down 
+20
Justina
Nendre:}
Salve
I'mGirl,Anna^^
love fairytale :)
Mice
Ingiki
Debesėlis
Kristė
Jaskė~
resorija
Radvi*
Gooda
IceCube
Himbeere*
Little_Star
dzastute
Gabi
Moncyte
santa.
24 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 6:38 pm

Joo. Alexas pakvietė mane į pasimatymą. ;D
Atgal į viršų Go down
Salve

Salve


Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2009-06-05

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 8:01 pm

Santa, aš tavo kūrinių gerbėja :44: :juokiasi: , Jezusmarija tu profė visuose galuose :juokiasi: :34:
Atgal į viršų Go down
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 13, 2009 10:22 pm

Jeeeeetus, kaip idomu.. :}}
Isleisk savo knyga :51:

Laukiuuu tesinio!!!!! :47:
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 2:48 am

OMG, kaip ačiūū ;DDD*
Bus tęsinys, pirmadienį tai garantuotai :D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 3:00 am

O gal galima greičiau??? :26:
Atgal į viršų Go down
Mice
Hm....
Mice


Pranešimų skaičius : 899
Join date : 2009-05-24
Age : 27
Miestas : Mažeikiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 3:02 am

Laukiam nesulaukiam ;D
Dąh, pirmadienį manęs nebus :( :D Reiks per telefą nueit į internetą pasakityt ;D
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 3:07 am

Nežinau, nebent ryoj vakare, bet tikrai nepažaduuu ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 5:27 pm

Visi lauksim :DD
Atgal į viršų Go down
Ingiki
A.Rybak - Fairytale ♥
Ingiki


Pranešimų skaičius : 433
Join date : 2009-05-31
Age : 31

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeSk. 06 14, 2009 8:48 pm

Tęsinio
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 12:32 am

10 dalis

Penktadienis
Pasipuošusi, gražiai susišukavusi, pasišpaklinusi išgirdau skambutį, ten tikrai buvo Alexas. Dar kartelį pažiūrėjau į veidrodį ir nuėjau atidaryti durų.
-Laaa...-Jis į mane pažiūrėjo kaip į kokį vaiduoklį.-baaas, kaip Tu gražiai atrodai..-Nusišypsojo.
-Ačiū,-nuraudau.-užeik.
Žengdamas pro duris ištraukė iš užnugario nuostabią puokštę gelių ir įteikė jas man, pabučiavo.
-Ačiū, tikrai, jos labai gražios, nereikėjo. Einu, pamerksiu.- nuėjau į virtuvę.- Jauskis kaip namie.
-Reikėjo, dar ir kaip. Jausiuos, be to, jos nevertos tavęs, gailiuosi jas atnešęs.
-Nenusišnekėk,- grįžau į kambarį.- Tai kur eisim?
-Nežinau, o kur tu norėtum?-pasakęs šiuos žodžius jis priėjo ir apkabino mane.
-Su tavim, kad ir į pasaulio kraštą,-atsakiau svaigdama.
-Tiek toli gal neisim?-jis nusijuokė.- Siūlau kiną. Ką manai? Dabar kaip tik rodo labai įdomią romantinę komediją...
-Sutinku, einam?- bandžiau ištrūkti iš jo glėbio, tačiau veltui, jis manęs nepaleido, o gal ir nenorėjo paleisti.
-Einam.-Vėl pabandžiau ištrūkti.
-Alexai? Man reikia pasiimti daiktus, be to juk šitaip neisime visą kelią.-pažiūrėjau į jį ir pavarčiau akis.
-Man labai patinka, kai tu būni tokia supykusi.-išsišiepė jis.
-Tikrai?-Aš išpūčiau akis.
-Aiškuuuu...-pagaliau išsinėriau iš jo glėbio, pasiėmiau rankinę ir mes išėjome pro duris, kadangi kino teatras buvo kitapus gatvės nuo mano namo, ėjome pėsčiomis.

Visą filmą stebėjome susikibę už rankų, nors man atrodo, akd Alexas filmo nematė, nes nenuleido akių nuo manęs. Reikės jo apie tai paklausti kadanors.

-Aš žinau vieną puikią vietelę, kaip tik mums, einam?-Jis vėl mane apkabino.
-Nežinau, jei ji kur nors viduje, ne lauke, galime eiti, man labai šalta.- Nežinau kodėl aš nepasiėmiau savo švarkelio.
-Šalta? Kodėl iškart nesakei?-Alexas nusivilko savo švarką ir uždėjo man ant pečių, jis liko su plonais juodais marškiniais, ir jie jam taip tiko...
-Bet dabar tu sušalsi, pasiimk.-bandžiau nusiimti švarką nuo pečių, tačiau jis mane apglėbė.
-O kas svarbiau? Tu ar aš?
-Mes.-Atsakiau net nepagalvojusi, atrodo žodis „mes“ toks paprastas, bereikšmis, tačiau jam, ko gero, taip neatrodė.
-Pakartok.
-Mes. –Pakartojau, net nesuprasdama kodėl.
-Kaip gražiai skamba... Aš tave myliu, Sandra.- į mane žvelgė nuostabios rudos akys, ir visa kita buvo jau nebesvarbu.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 12:36 am

Bravp :}}}} Tęsinio :44:
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 12:37 am

Santt/. rašo:
10 dalis

Penktadienis
Pasipuošusi, gražiai susišukavusi, pasišpaklinusi išgirdau skambutį, ten tikrai buvo Alexas. Dar kartelį pažiūrėjau į veidrodį ir nuėjau atidaryti durų.
-Laaa...-Jis į mane pažiūrėjo kaip į kokį vaiduoklį.-baaas, kaip Tu gražiai atrodai..-Nusišypsojo.
-Ačiū,-nuraudau.-užeik.
Žengdamas pro duris ištraukė iš užnugario nuostabią puokštę gelių ir įteikė jas man, pabučiavo.
-Ačiū, tikrai, jos labai gražios, nereikėjo. Einu, pamerksiu.- nuėjau į virtuvę.- Jauskis kaip namie.
-Reikėjo, dar ir kaip. Jausiuos, be to, jos nevertos tavęs, gailiuosi jas atnešęs.
-Nenusišnekėk,- grįžau į kambarį.- Tai kur eisim?
-Nežinau, o kur tu norėtum?-pasakęs šiuos žodžius jis priėjo ir apkabino mane.
-Su tavim, kad ir į pasaulio kraštą,-atsakiau svaigdama.
-Tiek toli gal neisim?-jis nusijuokė.- Siūlau kiną. Ką manai? Dabar kaip tik rodo labai įdomią romantinę komediją...
-Sutinku, einam?- bandžiau ištrūkti iš jo glėbio, tačiau veltui, jis manęs nepaleido, o gal ir nenorėjo paleisti.
-Einam.-Vėl pabandžiau ištrūkti.
-Alexai? Man reikia pasiimti daiktus, be to juk šitaip neisime visą kelią.-pažiūrėjau į jį ir pavarčiau akis.
-Man labai patinka, kai tu būni tokia supykusi.-išsišiepė jis.
-Tikrai?-Aš išpūčiau akis.
-Aiškuuuu...-pagaliau išsinėriau iš jo glėbio, pasiėmiau rankinę ir mes išėjome pro duris, kadangi kino teatras buvo kitapus gatvės nuo mano namo, ėjome pėsčiomis.

Visą filmą stebėjome susikibę už rankų, nors man atrodo, akd Alexas filmo nematė, nes nenuleido akių nuo manęs. Reikės jo apie tai paklausti kadanors.

-Aš žinau vieną puikią vietelę, kaip tik mums, einam?-Jis vėl mane apkabino.
-Nežinau, jei ji kur nors viduje, ne lauke, galime eiti, man labai šalta.- Nežinau kodėl aš nepasiėmiau savo švarkelio.
-Šalta? Kodėl iškart nesakei?-Alexas nusivilko savo švarką ir uždėjo man ant pečių, jis liko su plonais juodais marškiniais, ir jie jam taip tiko...
-Bet dabar tu sušalsi, pasiimk.-bandžiau nusiimti švarką nuo pečių, tačiau jis mane apglėbė.
-O kas svarbiau? Tu ar aš?
-Mes.-Atsakiau net nepagalvojusi, atrodo žodis „mes“ toks paprastas, bereikšmis, tačiau jam, ko gero, taip neatrodė.
-Pakartok.
-Mes. –Pakartojau, net nesuprasdama kodėl.
-Kaip gražiai skamba... Aš tave myliu, Sandra.- į mane žvelgė nuostabios rudos akys, ir visa kita buvo jau nebesvarbu.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
I'mGirl,Anna^^
I hate you, you hate me, so just let us be friends : ))
I'mGirl,Anna^^


Pranešimų skaičius : 355
Join date : 2009-05-17

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 5:31 pm

oho kaip fainiai...
aisku tu zinai kas rasysiu
dar arba tesk
vienas is dvieju;DDD
Atgal į viršų Go down
love fairytale :)
FC vice Prezidentė
love fairytale :)


Pranešimų skaičius : 5563
Join date : 2009-06-04

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 5:40 pm

kaip romantiska :44:
tesinio... :)))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeAntr. 06 16, 2009 6:11 pm

Daaaaaar.
Atgal į viršų Go down
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Left_bar_bleue0/0New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 8:23 pm

O Dieve kaip gražu :)) Dar.
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
Salve

Salve


Pranešimų skaičius : 49
Join date : 2009-06-05

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeTr. 06 17, 2009 9:29 pm

more more mooooore :)))
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 12:12 am

OMG. Kaip gražuuuu. ^^
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 12:53 am

Tęsinio!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeKv. 06 18, 2009 2:28 am

Bus bus, už poros dienų :D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Nendre:}

Nendre:}


Pranešimų skaičius : 1181
Join date : 2009-06-08
Age : 27
Miestas : Anykščiai

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 7:47 am

Gal jau šiandien pasirodys mūsų tesinys? :)
Kantriai laukiam ;)
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 4:19 pm

Jaučiu, eisiu rašyt tuoj, jau sugalvojau :D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:12 pm

11 dalis.
Iškarto noriu pasakyti, dėl Sandros elgesio, tokia ji yra, pasimetusi. Nepradėkit dėl to kritikuoti labai, viskas paaiškės vėliau.

Sumišimas
„Bet aš nesu tokia, kuri susilydytų vos gražiam bernui pamirksėjus akim“-pagalvojau. Pažiūrėjau į Alexą, manau jis buvo nuoširdus tai sakydamas, bet aš kitaip negalėjau.
-Alexai, nejau tu manai, kad dabar aš tau pasakysiu tą patį?-pasakiau šiuos žodžius kiek įmanoma griežčia, nors su mielu noru pasakyčiau, kad jis man ‚žiauriai‘ patinka.-Nejau manai, kad susilydysiu? Alexai, to nebus, aš nebūsiu tavo žaislas. –melavau pati sau, norėjau jį apkabinti, bučiuoti, bet...
-Nekalbėk nesąmonių, nusišneki tu, koks dar žaislas? –jis kalbėjo daugiau nei įtikinamai.
-Klausyk, tu, ožy, aš žinau tokius kaip tu, pasinaudosi ir pamesi. Nyk. Nors ne, nykstu aš. Iki, tai yra viso gero. –kalbėjau labai griežtai, pasukau link namo.- Einu namo.
-Hmmm. –atsikrenkštė jis.- Visų pirma, tavo namai kitoje pusėje, visų antra susitiksim pirmadienį per paskaitas. –Aiškiai mačiau jo veide žaidžiančią šypseną.
-Žinau, pirma norėjau užeit į parduotuvę. –MELAVAU.
-Gal galiu tave palydėti? Šiaip iš draugiškumo, kaip suolo draugę. –Deive, koks jis mielas.
-Hm.. Katik sakei, kad myli mane, kvailuti.-pasakiau labai švelniai, aš pati nesuvokiau kas man darosi. NESUVOKIAU, vieną minutę norėjau bėgti nuo jo kuo toliau, tačiau kitą jau norėjau kad jis mane apkabintų. Nusprendžiau, kad nereikėtų būti tokiai piktai, juk aš žinau, kad aš jį myliu. Kodėl negaliu leisti sau būti laimingai bent šį vakarą. –Alexai, atsiprašau, kad taip elgiausi.-priėjau prie jo arčiau, paėmiau jį už rankos.-Tiesiog man labai keista, kad toks kaip tu, galintis turėti bet kurią merginą atkreipė dėmesį į mane, tokią, tokią...-neradau žodžių.
-...Gražią?-paklausė jis, o aš jaučiau kaip nuraudau.
-Ne, ne tai turėjau omenyje, tokią pilką pelytę.-mano galva nusviro žemyn.
-Atsiprašau, visų pirma tu ne pilka pelytė, visų antra, kaip čia pasakius, gal tau vėl priminti, kas pirma, pabrėžiu, pirma pabučiavo mane?-Alexas pridėjo savo pirštus man prie smakro ir pakėlė mano viedą aukštyn, žiūrėjo tiesiai į akis. Hipnotizavo.
-Ėėė.-tesugebėjau ištarti.


Pirmadienis. Universitetas. Į auditoriją įeiname su Alexu susikibę už rankų, abu juokaujame, juokiamės, visi mus stebi. Atsisėdame į savo vietas, paskaita dar neprasidėjo. Lexas mane apkabino, mes sėdėjome susiglaudę, planavome ką veiksime po paskaitų. Įžengė Ingrid, tokia pasitikinti savimi, tokia ledinė, ji labai graži. Aš iki šiol nesuprantu kodėl JIS nebe su ja, ir kodėl atkreipė dėmesį į mane. Prisiminiau Ingrid žodžius.
-Alexai, noriu tavęs kai ko paklausti, galiu?
-Žinoma, visada.-tai ištaręs pabučiavo mano skruostą.
-Žinai, pirmą dieną čia, kai tu atsisėdai šalia, po paskaitos Ingrid pasakė, kad ji bet kada gali tave susigražinti, kad ji tau visdar rūpi, kad tu tuoj pat atbėgtum pas ją. Ar tai tiesa? –labai norėjau išgirsti neigiamą atsakymą.
-Jei nebūčiau sutikęs tavęs, galbūt taip ir būtų buvę, Ingrid buvo pirmoji ir vienintelė mano mergina. Aš maniau, kad ją mylėjau, tačiau, tik sutikęs tave, meile mano –jis pabučiavo man į kaktą, o aš svaigau nuo tpkių žodžių.-Supratau, kas yra meilė. Tikrai.- jis nusišypsojo.- Klausyk, padarom ‚prikolą‘?-išsišiepė jis.
-Hmm, nežinau, kokį?-žiūrėjau į SAVO Alexą pakankamai nepatikliai.
-Žiūrėk,-tyliai tarė jis.- Ingrid!!!-užriko jis, ji atsisuko į jį vielties pilnu žvilgsniu, pamačiusi mane JO glėbyje susiraukė. –Einam kur nors penktadienį? MES su Sandra, tu su savo draugu. –Ingrid ir Alexas išsiskyrė prieš porą metų, ir nė karto nebuvo susitikę su kitais. Visi manė, kad jie vėl bus kartu. –Kaip manai?- mano suolo draugas apkabino mane labai stipriai ir pabučiavo. Blondinė sprogo iš pavydo, mačiau, kad ji bandė tvardytis, bet jai nelabai išėjo.
-Nežinau, neturiu laiko, mokslai.-sukandusi dantis kalbėjo ji.
-Tai gerai. Tiek to, labai GAILA.-šį žodį Alexas tarė prunkšdamas.- Sėkmės.-Mes abu nusisukome nuo jos ir pradėjome juoktis. Manau neapsirikau, kai nusprendžiau pabandyti. Mums abiems taip gera kartu.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Gooda
do u feel my heartbeat?♥
Gooda


Pranešimų skaičius : 9622
Join date : 2009-05-25
Age : 28
Miestas : Jonava

-
Karma:
New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Left_bar_bleue0/0New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty_bar_bleue  (0/0)

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:19 pm

pavarė čia jie :D
daaar ;))
Atgal į viršų Go down
https://alexrybak.forumlt.com
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitimeŠt. 06 20, 2009 5:23 pm

Apie ką tu čia būtent? :D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sponsored content





New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: New FF arba "Mano naujas gyvenimas"   New FF arba "Mano naujas gyvenimas" - Page 6 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
New FF arba "Mano naujas gyvenimas"
Atgal į viršų 
Puslapis 69Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Naujas ff " Muzika kuri sujungė mus".
» Besibaigiantis gyvenimas
» FF:Ingrid gyvenimas. THE END.
» Kelionė pas "dievaitį".PABAIGA

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: