'Cuz He's Our Fairytale

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

The Norwegian life. [TNL]

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 3:19 am

Gaaal.
Nebus spėjimų kas vyks toliau? ;D
Atgal į viršų Go down
Magnollia.
kabūm.

Pranešimų skaičius : 2093

-

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 3:21 am

Nioūp. Pernalyg galvą skauda xDD Nors bus turbūt l'amour, ai, love, liebe vnž, supratai xDD

Tęsiniaus. Rytojui.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 3:22 am

Ryt būs. Ypač jei pavyktų susapnuot.
Nū dąą. Bus kažkas panašaus, bet tooli iki to.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 3:39 am

Dar bus komentarų ar kritikos?
Atgal į viršų Go down
Teroristė.
not perfect person.

Pranešimų skaičius : 41

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 3:41 am

Bus pagyrimų: nereaalu ;DD
And i like it.Laukiu dar.;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 3:41 am

Laaauk. ;D
Atgal į viršų Go down
Magnollia.
kabūm.

-

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 7:51 pm

Vsio, rytojus atėjo, DAR
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 7:56 pm

Aik tūū. Aš dar rusų neparuošiau, mama gršžus užsiraus. Luktelkit biškįį. Man reikia atsigauti nuo Lex, Radvės ir Žmonių. Kitaip išprotėsiu.
[Hey, what I'm talkin' 'bout?. I'm arready craziest one.]
Atgal į viršų Go down
Magnollia.
kabūm.

-

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 7:57 pm

Blt, savaitgalis gi, paruoši vėliau xDD

Man reik kur nors išsiliet, kad nereiktų sudaužyt Austės, antraip sulaukėsiu.
[Even if I'm wildest one...]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 8:11 pm

Negaliūūū. Tu nepąžti manęs- jei neparuošiu dabar- neparuošiu niekada.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 9:08 pm

III dalis.

Gretė tenkė kumštį į stalą. Į ją sužiuro visi lankytojai, bet ji to lyg ir nepastebėjo.
- Dar ko nors, ar tik šampano?- sušnypštė ji.
- Nieko. Nors nieprieštaraučiau, jog atsisėstum ir tu, Grete.
- Pasvajok,- mergina nusisuko ir nuėjo to prakeikto šampano butelio.
Jai beeinant sukosi tas vardas. Taip, jis tikrai buvo ne Tomas. Palauk, kažkas iš A raidės. Gretė paėmė iš baro šaltą it ledas butelį ir grįžo prie šeštojo staliuko. Trenkė į stalą butelį.
Vaikinas šyptelėjo:
- Tai prisėsi?
- Baik tu čia šypsotis, Ale..
- ..ksanderi. Ne Aleksandrai, kaip sakė vedėjas. Tu berods irgi buvai atrankoje?..
- Buvau,- susiraukė Gretė.- Bet tikrai nesėsiu vien dėl to, jog patekai. Per anksti sužvaigždėjai, Saša.
- Nenoriu ginčytis su merginomis,- šyptelėjo Aleksananderis.- Bet man maloniau, kai vadina pilnu vardu arba bent jau Aleksu.
- Mhm.. Kurgi ne,- burbtelėjo panosėn Gretė.- Bet tikrai negaliu sėstis, nes šefė tikrai mane užmuš.
- Kažkas užmiršo, kas ją kviečia papietauti,- šyptelėjo jis.- Nemanau, jog tavo šefė supyks, jei tu pietausi su nemažai pinigų turinčiu žmogumi.
- Dar vienas materialistas,- burbtelėjo padavėja ir nusigręžė eidam link kito staliuko.
Bet staiga Gretė pajuto šiltą ranką ant peties ir atsigręžė. Tai buvo Aleksas.
- Nepyk,- ji šyptelėjo tikrai nuoširdžia šypsena.- Bet tikrai negaliu šiandien pietauti.
- Nepykstu, tik kada būsi laisva?
- Kitą šeštadienį,- šyptelėjo ji.
- Tada esi kviečiama į Idol koncertą, o vėliau ir į vakarienę su pačiu Aleksanderiu Rybaku,- vaikinas šyptelėjo.
Grįžo į savo vietą, palikęs padavėją pačią kovoti su savo prieštaringomis mintimis.
Atgal į viršų Go down
Magnollia.
kabūm.

-

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 9:11 pm

Ūūūū, Kąmei patikti.

Daaaar. Labai jau laukiu, kai savo fantazijas išduosi xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 9:12 pm

Dar pakankamai toooli. ;D
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))

Pranešimų skaičius : 1688

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 9:57 pm

Kaip miela...

Labai faina...

Tęęęsinio greičiau...
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 9:58 pm

OML. Dėkui. Tęsinys gal būt šiandien dar bus.
Atgal į viršų Go down
Magnollia.
kabūm.

-

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 9:59 pm

Tu turėtum žinot, kad aš labiausiai laukiu tesinio xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 9:59 pm

Dėl fantazijos. Aišku kaip dieną. ;D
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))

Pranešimų skaičius : 1688

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 10:02 pm

Magnollia aš dar labiau
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 10:04 pm

Aikit jūs šš. Jei pykstytės iš viso nerašysiu. ;D
Atgal į viršų Go down
Magnollia.
kabūm.

-

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 10:04 pm

aš nesipykstu xD bet fantazijų aš laukiu labiausiai xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 10:05 pm

Pranešiu, kada bus. O dabar gali sau ramiai laukt Tūkstanmeio vaikų. ;D Arba Kieto Krūzo. Arba rytojaus. ;DDDDDD
Atgal į viršų Go down
Magnollia.
kabūm.

-

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 10:08 pm

Kietas Krūzas po savaitės xDD Tūkstantmetiečiai po 2 val . O iki rytojaus aš pasikarsiu xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Pen. 05 22, 2009 10:09 pm

Nėėė. Gi nusiųst reikia. ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Št. 05 23, 2009 12:05 am

Part IV.
Gretė, aptarnavo kitus staliukus ir baigė darbą. Staiga jos akys užkliuvo už šeštojo staliuko. Ten vis dar sedėjo Aleksas. Visas nusigėręs, nesvarbu, jog šampanas buvo silpnas. Gretė greit nubėgo prie Astrid, kuri stovėjo už baro ir skaičiavo pelną.
- Astrid, aš einu... namo. Skubus reikalas. Jei ką šefei nė žodžio.
- Tūkstantis dvidešimt dvi kronos..- ji vis dar skaičiavo.- Aaa? Taip, nė žodžio. Tūkstantis dvidešimt trys kronos..- Astrid skaičiavo toliau.
Gretė grįžo prie šeštojo staliuko.
- Taigi, kur tavo namai?- Aleksanderis tylėjo.
- Gerai, galėsi permiegoti pas mane, kol išsiblaivyti,- atsiduso Gretė ir šiaip ne taip nusitempė Aleksą į mašiną, jį įsodino.
Tada mergina sėdo už vairo ir parvažiavo į savo dviejų kambarių butą. Užkilę liftu, pateko į butą. Gretė, būdama mandagi, paguldė Aleksą savo lovoje ir pati nuėjo miegoti į svetainę ant sofos. Ji prasivartė pusė nakties. Miegojo iki 12 h. dienos, nes buvo labai nuvargusi.
Atsikėlusi rado Aleksą virtuvėje. Nesimatė jokių pagirių požymių.
- Taigi, kaip jautiesi?
- Kiek sumautai,- prikando lūpą jis.- Nebūčiau tiek gėręs, jei būčiau buvęs su kompanija.
- Iš tiesų. Išgerti visą butelį... Negerai. Beje,- ji dirstelėjo į keptuvę,- ką čia darai?
- Bandau kepti omletą,- šyptelėjo.
- O tu.. Visai mielas,- šyptelėjo Gretė.- Manau, net nereiks laukti šeštadienio.
- O aš visai norėčiau,- nusijuokė jis.- Dėkui už nakvynę.
- Na, juk negalėjau būsimos televizijos žvaigždės palikti girtos,- Gretė nuoširdiai nusijuokė.
Iškepus pusryčiams, nors normalūs žmonės tokiu metu valgo pietus, jie valgė gyvai besišnekučiuodami. Prieš Aleksui išvykstant iš buto, jis aptiko įdomų dalyką.
- Tai gal paaiškintum, kas čia?- pakėlė antakį vaikinas, laikydamas rankose savo nuotrauką, kurioje dailyraščiu buvo išvedžioti žodžiai: "Idol winner".
Atgal į viršų Go down
Magnollia.
kabūm.

-

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   Št. 05 23, 2009 12:08 am

Oū jąąą, dar vienas tesinys <333

Dievinu tavo kūrybą <33

Liaukiam rytojaus tęsinio, susapnuok šiąnakt xD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   

Atgal į viršų Go down

The Norwegian life. [TNL]
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 218Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next