Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 The Norwegian life. [TNL]

Go down 
+26
Justina
Carolina
Gabrielė
Ingiki
Salve
monciuke
love fairytale :)
I'mGirl,Anna^^
Auskariukas
Debesėlis
nessė.
Moncyte
Dj2Saturn
Little_Star
Gooda
Whatever
resorija
dzastute
Jaskė~
Kristė
DeadSunė
santa.
Gabi
Teroristė.
Radvi*
IceCube
30 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next
AutoriusPranešimas
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 2:16 am

aa, sakau, tokia pasimetus buvau, bet ačiū, kad atmetei ;DD
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 2:16 am

;DD Ne, visdėlto šiandien gal dar parašysiu. Fūlę ryt pažėsiu. ;D
Atgal į viršų Go down
resorija
-*-If Only In My Dreams-*-
resorija


Pranešimų skaičius : 474
Join date : 2009-05-20

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 2:17 am

Darr laukiu
Atgal į viršų Go down
Dj2Saturn

Dj2Saturn


Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2009-05-27
Age : 28
Miestas : Kaunas

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 2:26 am

Morree *rawr* xD
Atgal į viršų Go down
http://ltcosplay.proboards.com/
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 5:02 pm

Toliau!!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 8:35 pm

Tuoj bus. ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 8:59 pm

Tolv
Gretė įėjo į studja. Joje matė daug įvairių instrumentų, kaip fortepijonas, gitaros (taip pat buvo elektrinė ir akustinė), koks pustuzinis smuikų, ir netgi arfa. Taip pat sienoje buvo stiklas, o šalia jo durys. Buvo galima suprasti, jog ten atskira patalpa įrašams. Pro stiklą matėsi mirkofonai, ausinės ir įtaisas su daug mygtukų ir jungiklių.
Gretė prisėdo prie fortepijono ir ėmė groti. Grojo ji ilgai. Bet nenuobodžiai. Mergina jau manė pramokusi groti, tad patraukė prie kitų instrumentų.
Jai ypač patiko fortepijonas, įprasta ir akustinė gitaros, arfa. J bandė griežti smuiku, tačiau nepavyko suvaldyti stryko. Grojo ji sedėdama ant grindų, tad numetusi stryką užsisvajojo. Jos ranka patraukė prie stygų ir ji nejučiomis smuiku groti it gitara.
Skambesys buvo gal netoks nuostabus kaip gitaros, bet užtat jaudinantis ir įdomus...
Gretė grojo ir grojo. Rodos, pasaulyje niekas jos nepasigedo. Pamačiusi, kad už lango jau temsta, nuėo link mašinos, ir iš bagažinės išsitraukė miegmaišį. Netikėtams atvejams, koks buvo ir dabar. Nes grįžti namo mergina visiškai nenorėjo.
Grįžusi, miegamaišį pasitiesė ant žemės. Kiek pagrojusi ji galutinai pavargo ir nuėjo gulti.
Atsibudo ji maždaug apie pusė septynių ryto. Ji patraukė link įrašymo palapos. Ji buvo tamsi, todėl Gretę ji taip traukė.
Mergina jau bandė spaudinėti mygtukus, bet išgirdo durų trenksmą.
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 9:00 pm

Ūch, man eilinį kartą patinka.

Tęsinio.
Atgal į viršų Go down
Moncyte
All I do is Dream Of You*
Moncyte


Pranešimų skaičius : 2195
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 9:07 pm

ooo!!!
dar Monika nori DAR!!!;DDD
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 9:09 pm

Atrodo, kad tu gimusi būti rašytoja. Tavo kūryboje yra kažkas tokio, kas labai žavi.
DAR.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 9:17 pm

Dėkui. Bet šiandien tęsinio turbūt nebus.
Little_Star, na, šiaip nesiruošiu būti rašytoja. Nors, ką žinau, kaip pasisuks gyvenimas. Tiesiog aprašau, kaip aš įsivaizduoju tuos veikėjus ir aprašau. Iš tiesų, mano nuomone, tai nieko yatingo. Bet kaip kam..
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 9:24 pm

Kai žinau, kad pati taip niekada neparašyčiau, man tavo istorija atrodo išties labai puiki. O dėl rašytojos, tai norint parašyti gerą kūrinį, jame reikia sudėti savo išgyvenimus, todėl manau, kad remiantis savo gyvenimu, ateityje taip pat galėtum parašyti gerą kūrinį. Rašytoju gali būti kiekvienas jautrus, jausmingas žmogus, mokantis perteikti savo išgyvenimą kūriniu. Manau, kad tu esi būtent tokia. Bent jau iš dalies tai tikrai.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 9:28 pm

Tame iš esmė, jog iš dalies. Man visada sunku parašyti rašinį tam tikra tema. [Viena priežasčių, kodėl man iš lietuvių išeina 9.]
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 9:29 pm

TOOOOOOOOOOOOOLIAU!!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 11:32 pm

Heh. Gal dar šiandien įkelsiu, tik sumąstyk reikia. ;D Vėlgi pradžią žinau, galo ne.
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 11:41 pm

Lėx'iūks rašo:
Tame iš esmė, jog iš dalies. Man visada sunku parašyti rašinį tam tikra tema. [Viena priežasčių, kodėl man iš lietuvių išeina 9.]

Rimtaj????
Tęsk.....
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 11:55 pm

Oho kaip gerai netgi 9.Fainai tau.

O šiaip... TĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘSK!!!
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 11:56 pm

Trylika.
Gretė sedėjo lyg niekur nieko, nors akies kampčiu užmatė Alexą. Jis kiek nustebo išvydęs miegmaišį ir kitus jos daiktus. Pasipurtęs, berods, nuvijęs piktas mintis, tolyn, jis pažvelgė, į įrašų patalpą, tiesiai į Gretę. Vaikinas šyptelėjo ir ėjo linkui patalpos. Gretė tiesiog girdėjo tik savo širdies plakimą, ir dabar garsiai skambančius Alexanderio žingsnius. Mergina nujautė, jog tuoj kažkas svarbaus nutiks jos gyvenime. O ir durų rankena ėmė lenktis. Tiesą sakant, labai lėtai.
Ir štai pagaliau atsidarė durys. Prie jos pribėgo Alexas ir udengė jai akis:
- Spėk kas?..
- Mama?- nusijuokė Gretė.- Alexai, manęs neapmausi,- ji šyptelėjo ir vėl viską matė.
Mergina staiga pajuto, jog ją kažkas kelia ir po akimirkos ji jau suposi rudaakio glėbyje.
- Ar aš minėjau, kaip tu man patinki?- kilstelėjo antakį smuikininkas, vis dar nepaleisdamas merginos.
- Man atrodo, ne,- nusišypsojo Gretė.
- Tai dabar žinosi,- šyptelėjo turbūt gražiausių akių (na, bent jau rudų tai tikrai), savininkas.
- Tu man taip pat labai patinki,- šyptelėjo Gretė ir ir dar kartą pajuto šaltų lūpų skonį.
Jau kai atrodė, jog šis bučinys tęsis amžinai, Alexas atsitraukė:
- Po penkiolikos minučių eisiu, nes pavėluosiu,- šyptelėjo jis.- Juk visąlaik nesibučiosim.
- O kodėl gi ne?- nusijuokė Gretė.
- Šiaip sau,- nusijuokė ir Alexas.- Bet šitokia linksma tu žymiai gražesnė nei paniurusi.
- Sakai?- šyptelėjo mergina.- Beje, kodėl atėjai?
- Aš visada čia užeinu, kai tik galiu išeiti iš patalpų. Ir tikėjausi tave čia rati. Bet... tikrai ne čia miegojusią.
- Nenorėjau namo. Šiaip visai man patiktų čia gyventi,- šyptelėjo Gretė.
- Aišku. Gal pramokai kiek groti?- Alexas dirstelėjo į fortepijoną.
- Taip. Net arfa kiek išmokau,- tariamai pasigyrė mergina.
- Tai gal pagrosi?
- O kodėl gi ne?- ir Gretė patraukė prie fortepijono, o Alexas išsitraukė savo smuiką, prieš tai įjungęs keistąjį įtaisą.
- Trys, du, vienas, pradedam,- sukomandavo vaikinas ir jie ėmė kurti nuostabią muziką.
Tam žodžių nereikėjo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 11:58 pm

Radvi* rašo:
Lėx'iūks rašo:
Tame iš esmė, jog iš dalies. Man visada sunku parašyti rašinį tam tikra tema. [Viena priežasčių, kodėl man iš lietuvių išeina 9.]

Rimtaj????
Tęsk.....
Tai nė..
Atgal į viršų Go down
Gabi
Pasaulis gražus :))
Gabi


Pranešimų skaičius : 1684
Join date : 2009-05-17
Age : 27
Miestas : Vilnius

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 11:58 pm

Vau kaip miela...

Toliau!!!
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimeKv. 05 28, 2009 11:59 pm

Nuostabu. Pirmas tęsinys kuris kąmę TAAAIP užhipnotizavo
*eina vėl svaigt apie pianinus, arfas, smuikus ir violončeles*
Atgal į viršų Go down
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimePen. 05 29, 2009 12:02 am

Tęsinio.....
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimePen. 05 29, 2009 12:03 am

Aikit. Šiandien nebus. Neprisižadu ir rytoj. Šeštadienį stengsiuos.
Atgal į viršų Go down
Kristė
I am who I am and your opinion isn't needed.
Kristė


Pranešimų skaičius : 195
Join date : 2009-05-18
Miestas : Kretinga

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimePen. 05 29, 2009 12:07 am

Kodėl Alexo lūpos šaltos?:}
Atgal į viršų Go down
Little_Star
pliūkšt veidu į purvą.
Little_Star


Pranešimų skaičius : 942
Join date : 2009-05-25
Age : 30

The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitimePen. 05 29, 2009 1:56 am

Liabaaay gražu.<3*

Citata :
- Trys, du, vienas, pradedam,- sukomandavo vaikinas ir jie ėmė kurti nuostabią muziką.
Tam žodžių nereikėjo.

Čia labai gražiai parašyta. "Tam žodžių nereikėjo". Labai gražu.
Atgal į viršų Go down
http://sveciuosepaslittles.blogspot.com
Sponsored content





The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: The Norwegian life. [TNL]   The Norwegian life. [TNL] - Page 7 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
The Norwegian life. [TNL]
Atgal į viršų 
Puslapis 718Pereiti prie : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 12 ... 18  Next
 Similar topics
-
» This Is The Life(rakinkit)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: