Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


'Cuz He's Our Fairytale
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Teroristės fiction.

Go down 
+3
Radvi*
santa.
Teroristė.
7 posters
AutoriusPranešimas
Teroristė.
not perfect person.
Teroristė.


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2009-05-19
Age : 28

Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 12:07 am

dažnai rašau visokias FF,dabar pagalvojau kad reikėtų parašyti ne apie konors kito gyvenimą,o apie savo pačios..;DD

ištrauka.
Buvau visiškai susiparinus.Užsigeidžiau ištaškyti veidrodį,kuris kabėjo tiesiai priešais mane.Jaučiausi įsiutus,supykdyta ir kad ir kaip keista..laiminga.
Kievienas pirmadienis būdavo man nuobodus.Pusryčiai,mokykla,namai,būreliai,vėl namai.Nieko įpatingo,nieko neįprasto.
Bekramsnojant guminį sumuštinį[guminį,nes buvo prikištas kažkokios man nesukramtamos dešros.Jei turėčiau protezus,seniai būčiau dėl tos dešros juos pametus],mama atsisėdo priešais mane eilinį kartą bandydama sutvarkyti savo garbanotą ševeliūrą.Šiandien atsikėlė ankščiau ir padarė man vemt verčiančius pusryčius tad sumečiau kaip du kart du lygu šeši,kad kažkas ne taip.
-Prisimeni kaip aptarinėjom mano ir tavo tėvo skyrybas?..
Aha!Pataikiau.Ot šlykštynės,galėjo bent duot progą man paisterikuot,tai ne,viską ramiai užbaigt nori.Linktelėjau,kadangi kalbėt neleido pilna,gumos prikišta burna.
-..Taigi mes nusprendėm galutinai skirtis.Kaip ir planavau,jis visiškai pasiuto..Laimė kad buvai pas Gretą,nes manau kad būtumėt abu susipešę..-mano šeštasis pojūtis pajuto kad ji šiek tiek dramatizuoja,nors žinojau kad viskas ką ji peza yra tiesa.-Taigi turiu tau pasiūlymą,vasaros atostogoms tave išvežti į Daniją-na,pas tavo sesę.
Taip ir paspringau.Prasidėjus begaliniam kosėjimo maratonui,mama į viską žiūrėjo abejingai.
-Tik nepradėk ir vėl..
Ir tai didysis pasitikėjimas savo dukra?Kai atsikosėjau,sėdėjau vis dar raudona.Kai norėjau pati į Daniją,manęs niekas neišleido.Dabar pati savo noru kiša mane ten.

Taigi susiparinus sėdžiu savo kambaryje iki dabar.Nusprendžiau kad reikia veikti.Pagriebiau savo mobilų ir suspaudžiau Gretos numerį: žiauriai kniso tas nuolatinis pypyp..

iš manęs rašytoja nekokia,nors rašyt man patinka-vertinkit kaip norit,jei patiks įdėsiu ir pirmą dalį.[ištraukoj nelabai ir suprast galima apie ką kalba eina xD]
Atgal į viršų Go down
santa.
We'll get a brand new start.
santa.


Pranešimų skaičius : 1536
Join date : 2009-05-16
Age : 30
Miestas : razzledazzle

Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimeTr. 05 20, 2009 12:16 am

Dėk dar ;D
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/unknownartist
Radvi*
Fire burning on t he dancefloor ;**
Radvi*


Pranešimų skaičius : 1255
Join date : 2009-05-20
Miestas : Biržai

Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 3:33 pm

Dar ;D
Atgal į viršų Go down
Himbeere*
I'm blonde, so please speak slowly**
Himbeere*


Pranešimų skaičius : 633
Join date : 2009-05-17
Age : 30

Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimePir. 05 25, 2009 11:20 pm

Idėja kažkokia yra;}} Šiaip patiko, įdomiai pradėta, tokia tipinė isterikuojanti paauglė {{??}}, išsiskiriantys tėvai, trėmimas kažkur;DD Lauksim tesinuko ;}}
Atgal į viršų Go down
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 2:18 am

man patiko, viskas taip faina ir tikroviskai parašyta xD
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 4:07 am

Kai įdėsi kitą dalį va tada pakomentuosiu :D,
nes šiaip aš kaip tik nemėgstu tokių paaugliškų blevyzgų.
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 3:32 pm

Visai įdomiai parašyta. Dėk dar.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Teroristė.
not perfect person.
Teroristė.


Pranešimų skaičius : 41
Join date : 2009-05-19
Age : 28

Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 3:36 pm

metu pirmą,neišsamią (ir gan trumpą)dalį.xD

1 dalis.
Niurzgėdama tempiau paskui save gigantišką juodą lagaminą, nėgalėdama patikėti kad aš sutikau. Išvažiuoti. Į Daniją. Paprastai su jokiom motinos užmačiom nesutikdavau. Turėjau mintį,kad lėktuvas susprogs beparskrendant į šitą prakeiktą Vilniaus oro uostą. Kita,ne tokia jau ir liūdna mintis,tačiau sukelianti besaikį putojimą ir rėkavimą iš mamos pusės,būtų mano pačios dingimas. Bet kurią akimirką,jei manęs nebūtų sekęs tas sakalo(mamos) žvilgsnis,galėjau nešt muilą iš čia. Shit,jau ir priėjom. Kai pagalvoji,skyrybos labai keistai veikia žmones, ypač dailiają(arba nelabai) lytį. Užtine paakiai, savaitę nešukuoti gaurai, praskelta lūpa(pastarąją ji susižeidė krisdama laiptais,bet galim įtraukti kaip netyčinį sumušimą), nors,švelniai tariant,mano motina,vardu Gerda, niekad ir nepasižymėjo stipriu mados pojūčiu ar kažkuo panašaus. Pats laikas prisiminti ir mano visų gerbiamą,bet liūdnai pagarsėjusį tėtuką. Pavadinkim jį Anonimu,tarkim,kad jis niekad neegzistavo. Užteks žinot kad jis beviltiškas alkoholikas,o toliau jūsų vaizduotės ribos gali plėstis kiek nori.
Viskas,va čia aš ir miriau. Bilietai yra,lėktuvas (vis dėlto) jau stovi. Apkabinau motiną,pakštelėjau kažkur tarp gaurų ir nosies, nubėgau į lėktuvą. Pliusas tas,kad mane išleido vieną. Minusas tas,kad nė velnio nežinau kur reikės čiuožt išlipus iš šito brūdo. Bet tam ir skirti telefonai. Ta prasme..susisiekimui. Ir vadavimuisi iš tokios padėties kaip mano. Ir šiaip poilsiui. Jūs turėjot viltį kad man pasiseks? Ir aš turėjau. Dėje,likimas kaip visad iš manęs šaipos atvirais žabtais. Teko atsisėsti tarp senio,kuris visąlaik keikėsi prancūziškai,ir kažkokio krišnaito,pastarasis vis rėkė "hari krišna". Nežinojau ką reiškė "hari krišna",bet manau kad išlipus iš lėktuvo mokėsiu ir tinkamai garbint Jėzų ir dar pasikeikt prancūziškai. Apsigrabinėjau ieškodama savo mp3,kuris ištraukdavo mane iš visų sudėtingų situacijų ir paranojinių minčių. Ah,aš jo nepasiimiau. Glušė. Pradėjau trankyt galvą į atlošą. Negalvokit kad šiaip,iš nervų. Pasirodo tiek prancūzas "merde",tiek krišnaitas galvojo kad iš visų trijų labiausiai trenkta esu aš. Atsidusus pradėjau masažuot smilkinius. Laukė ilga kelionė...
Atgal į viršų Go down
Juste
FC Prezidentė
Juste


Pranešimų skaičius : 7229
Join date : 2009-05-25

Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 5:22 pm

Na,blevyzgos tai paaugliškos,bet gana netipiškos :D, patiko.
Kadangi pradžios neįtraukia labai tai lauksim tolesnių įvykių. ;D
Atgal į viršų Go down
http://www.potter.ten.lt
Cappy
I love my bitch, I love my niger
Cappy


Pranešimų skaičius : 2270
Join date : 2009-07-18
Age : 31
Miestas : Prienų raj xD

Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 8:15 pm

O, mat patiko blevyzgos :51: , aš už blevyzgas xD Smagu buvo , laukiu dar xD
Atgal į viršų Go down
Suliko
Who owns my heart is it love or is it art?
Suliko


Pranešimų skaičius : 1666
Join date : 2009-05-20
Age : 27
Miestas : Kaunas

Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimePir. 08 03, 2009 1:17 pm

Man irgi blevyzgos patinka ;D Įdomiai čia taip. Laukiu dar.
Atgal į viršų Go down
http://www.shorenosfc.webs.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitimePir. 08 03, 2009 5:46 pm

Laukiam dar;]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Teroristės fiction. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Teroristės fiction.   Teroristės fiction. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Teroristės fiction.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Pabaiga :: FanFiction archyvas-
Pereiti į: